Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Czołem !  (Przeczytany 964 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leszy

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 3
Czołem !
« dnia: Grudzień 21, 2015, 23:16:59 »
Witam,
Jestem Leszy tudzież Boruta, moje prawdziwe imię jednak brzmi Rafał. Na Tawernę zaglądałem sporadycznie do pewnego czasu czytając wypowiedzi użytkowników na interesujące mnie tematy jednak nadszedł czas kiedy sam chciałbym coś napisać a jak to tak bez przywitania. Więc witam was wszystkich złączonych jakże interesującym uniwersum jakim jest Mount&Blade, czołem!

Interesuje się historią gównie wczesnym średniowieczem , muzyką ta to skradła mi duszę o ile jakąś mam obecnie gram na wszystkim co wpadnie mi w łapy zaczynając od gitary kończąc  na akordeonie.
Moje gusta muzyczne też są dość specyficzne preferuje wszystkie odmiany metalu jak i dobry stary polski punk. Na edukacje zawsze miałem wywalone , uważam że powinniśmy się uczyć rzeczy praktycznych a nie wkuwać życiorysy pisarzy. Moje poglądy raczej skrajne, jestem za karą śmierci a także i za metodą oko za oko.
Co tu jeszcze o sobie ? Kultura życia otaczających nas narodów głównie Słowian to coś co pragnę chłonąć kiedy tylko się da , uwielbiam rozmawiać z Czechami czy Rosjanami.
Kiedyś należałem do bractwa rekonstruującego okres wczesnośredniowieczny niestety z braku czasu musiałem sobie odpuścić na jakiś czas.

Jestem ateistą , uważam że Kościół ogłupia i zawsze to robił nie wierzę w te wszystkie dogmaty czy obietnice Boga. Uważam także że gdyby nie kler w średniowieczu bylibyśmy teraz o wiele rozwinięci jako cywilizacja.

To chyba tyle , nie wiem co jeszcze mógłbym napisać, jeśli macie jakieś pytania - pytajcie chętnie odpowiem.

Pozdrawiam!

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 628
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Czołem !
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2015, 23:30:09 »
Witamy :)

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 507
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Czołem !
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2015, 10:47:35 »
Laudetur Jesus Christi.

Miłej zabawy na forum.

A jak chcesz to pociągnij wątek rzekomego zła kościoła.

Inne zainteresowania podobne mamy. A jakie głównie zespoły? 😁 I czy nosisz kłaczyska