Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Twój typ osobowości test  (Przeczytany 10191 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
Odp: Twój typ osobowości test
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:22:31 »
Jak skończysz podstawówkę to przypomnisz sobie ten cytat. I go zrozumiesz, nie jesteś zbyt mądry patrząc na tą patologiczną sygnature i muzykę jakiej słuchasz, to podpowiem iż chodzi o trzymanie przyjaciół blisko a ludzi na dystans. A nie izolacje od społeczeństwa. Ale patrząc po twojej sygnaturze i ,,xD" i tak jesteś zbyt głupi by zrozumieć chociaż jedno moje słowo.

PS mam 24 lata.

Skoro masz 24 lata, to polecam w końcu dojrzeć emocjonalnie. Robisz to samo, co w temacie o Bannerlord, gdzie zareagowałeś na posty Spidera - emocjonujesz się. Miałes prawo mieć wtedy odmienną opinię (którą zresztą większość podzielała), tak samo tutaj masz prawo odpowiedzieć na post Trebrona. Ale po co te epitety typu "jesteś zbyt głupi"? Nie obrażaj ludzi.

Dam też jedną radę - nie oceniaj ludzi po okładce, ani tym bardziej po sygnaturze... Tak się składa, że znam Trebrona na tyle, by stwierdzić, że to bardzo inteligentna osoba. Ma po prostu swój specyficzny styl bycia w tym community, co nie ujmuje inteligencji. Jeśli by oceniać po takich rzeczach, to co chociażby mogą powiedzieć nicki? TwarógSzatana, czy Dyktator brzmią głupio i można by wręcz stwierdzić, że kryją się pod tym dzieci, podczas gdy obaj jesteśmy dorośli.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 225
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:24:22 »
(...) iż chodzi o trzymanie przyjaciół blisko a ludzi na dystans.

Ja wolę wersję "Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej"

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:32:39 »
Skoro masz 24 lata, to polecam w końcu dojrzeć emocjonalnie. Robisz to samo, co w temacie o Bannerlord, gdzie zareagowałeś na posty Spidera - emocjonujesz się. Miałes prawo mieć wtedy odmienną opinię (którą zresztą większość podzielała), tak samo tutaj masz prawo odpowiedzieć na post Trebrona. Ale po co te epitety typu "jesteś zbyt głupi"? Nie obrażaj ludzi.

Dam też jedną radę - nie oceniaj ludzi po okładce, ani tym bardziej po sygnaturze... Tak się składa, że znam Trebrona na tyle, by stwierdzić, że to bardzo inteligentna osoba. Ma po prostu swój specyficzny styl bycia w tym community, co nie ujmuje inteligencji. Jeśli by oceniać po takich rzeczach, to co chociażby mogą powiedzieć nicki? TwarógSzatana, czy Dyktator brzmią głupio i można by wręcz stwierdzić, że kryją się pod tym dzieci, podczas gdy obaj jesteśmy dorośli.

Słuchaj, wszedł dzieciak (zapewne) na mój sposób życia z brudnymi butami i zadowolony. Choć pojęcia o życiu nie ma najmniejszego. I jeszcze te xD na końcu sprawia, że nie będę miał szacunku do takiej osoby. Tym bardziej że raczej 18-stki to on nie ma. W każdym razie jakby był inteligentny  jak piszesz. To by zadał kilka pytań czy skomentował ,,a dlaczego tak uważasz" ,,zgadzam się z tobą ale ja..."Zamiast pisać że mój styl bycia jest dziecinny.

Razi mnie coś takiego i nie będę tego ignorował. a i tak uwierz mi że spokojniej tego napisać się nie dało. Też mam swój specyficzny styl bycia.

Ja wolę wersję "Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej"

O, coś takiego miałem na myśli. Ekstrawertykiem nie jestem, dobieram ludzi bardzo delikatnie bym wiedział z kim mam do czynienia, co przekłada się na małą ilość znajomych. Ale za to na których mogę polegać.

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 308
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:42:50 »
Atakowałem ciebie czy napisałem na temat cytatu? Jeśli czegoś takiego nie pojmujesz to nie wmawiaj sobie super inteligencji umniejszając ją innym. Typowe pośród takich osób - przecena własnego rozumowania i degradowanie innych.
Choć pojęcia o życiu nie ma najmniejszego.
Ty pewnie masz więcej bo słuchasz pompatycznej muzyki o bitwach krasnoludów i wojnach demonów. Oceniasz mnie po guście muzycznym? To ja też mogę.
Tym bardziej że raczej 18-stki to on nie ma.
Nie, 18stki nie mam ale były dwie siedemnastki.
To by zadał kilka pytań czy skomentował ,,a dlaczego tak uważasz" ,,zgadzam się z tobą ale ja..."Zamiast pisać że mój styl bycia jest dziecinny.
Daj cytat gdzie to napisałem bo już w tym pienieniu się i próbie udowodnienia wyższości się gubisz. Idź napij się wody i przejdź na dwór bo widocznie rzeczywiście tego Ci trzeba.
Razi mnie coś takiego i nie będę tego ignorował. a i tak uwierz mi że spokojniej tego napisać się nie dało. Też mam swój specyficzny styl bycia.
Widać... z takim "stylem bycia" lepiej unikać forów bo nie daj boże ktoś Cię skrytykuje i będzie piana z ust biła. Więcej dystansu do siebie - nazywanie siebie dorosłym a potem dąsanie się jak nastolatek kinder-metal bo ktoś pojechał Slayera to hipokryzja.

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 04, 2016, 13:57:13 »
Jakie pienienie, byłeś kiedyś poza domem? Pro hint dla ciebie: Twoje całe życie będzie tak wyglądać. Powiesz coś nie tak i w najlepszym przypadku nie dostaniesz w łeb :D Skończ 18-stkę. Idź do pracy zasmakuj życia i będziemy dyskutować na psychologiczne tematy. A teraz zajmij się tam jakimiś pokemonami i innymi hip hopami a nie się w psychologa bawisz.

Wielu ludzi myli moje reakcje z pienieniem. Emocjonowaniem się, nie. Ja po prostu taki jestem. Jakbym się emocjonował. To już bym dawno bana dostał za słownictwo. I na tym zakończę bo mam ciekawsze rzeczy do roboty jak kłótnie z gimbusem na forach i odbijaniem piłeczki ,,wlazłeś mi na muzykę, to też ci wejdę" No pogratulować tej rzekomej inteligencji.

Miłej niedzieli.

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 308
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 04, 2016, 14:32:03 »
Jakie pienienie, byłeś kiedyś poza domem? Pro hint dla ciebie: Twoje całe życie będzie tak wyglądać. Powiesz coś nie tak i w najlepszym przypadku nie dostaniesz w łeb :D Skończ 18-stkę. Idź do pracy zasmakuj życia i będziemy dyskutować na psychologiczne tematy. A teraz zajmij się tam jakimiś pokemonami i innymi hip hopami a nie się w psychologa bawisz.
Ty masz jakiś fetysz na wywyższanie się, co? Kiedyś tam postowałeś coś o "braku mózgu". Kolejny nieśmiały nastolatek w ciele faceta, w internecie wreszcie można odreagować. I dalej wmawiaj sobie mój wiek. A przecież taki inteligentny...
A teraz zajmij się tam jakimiś pokemonami i innymi hip hopami a nie się w psychologa bawisz.
Patrz dalej na świat tymi durnymi schematami a nie będę się dziwił że cieszysz się skoro, cytat "Powiesz coś nie tak i w najlepszym przypadku nie dostaniesz w łeb".
Wielu ludzi myli moje reakcje z pienieniem. Emocjonowaniem się, nie. Ja po prostu taki jestem.
To nie problem z ludźmi tylko z tobą.
I na tym zakończę bo mam ciekawsze rzeczy do roboty jak kłótnie z gimbusem na forach i odbijaniem piłeczki ,,wlazłeś mi na muzykę, to też ci wejdę" No pogratulować tej rzekomej inteligencji.
Bo twojego świętego metalu o epickich bitwach krasnoludów nie można skrytykować? Boli, oj boli. Jesteś niepewną siebie jednostką która została mocno poruszona przez krytykę cytatu ilustrującego styl bycia. Chcesz mnie tu "pojechać" ale o nie! On raczył się odpowiedzieć! Wstępuje w ciebie święte oburzenie które jest co najmniej komiczne. I jeszcze to tłumaczenie "to wcale nie tak, ja się nie pienię tylko ludzie mnie nie rozumieją"...

Nie zgrywaj po forach wielkiego figo fago. Pisanie wobec innych z wyższością nie przyniesie ci pochwał i klepania po plecach, których tak bardzo oczekujesz. Jeszcze raz to napiszę - wziąłeś jako osobistą obrazę krytykę cytatu. Żenada. Ale nikt nie broni Ci uważać siebie dalej za "elitarnego inteligenta", najwyżej..
Powiesz coś nie tak i w najlepszym przypadku nie dostaniesz w łeb
Możesz odpisać, przecież będziesz chciał mieć ostatnie słowo w dyskusji - zwycięzca! Ja już sobie daruję gadki z gościami przypisującymi sobie wybitne umiejętności umysłowe, bardziej burackie niż łysol w Audi A4. Zresztą jak chcesz to się na solówe możemy umówić ale wtedy pewnie takiej wartkiej gadki byś nie miał, podaj tylko miasto.
Miłej niedzieli, kupa śmiechu z tak nadętych typów.

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 04, 2016, 16:36:51 »
Aha. To wspaniale. Zabij się.

Offline Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 225
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 04, 2016, 16:40:19 »
Proszę jakiegoś moda o skasowanie tego offtopu z tego tematu, albo zrobienie z tego oddzielnego tematu "Trebron vs Twaróg", gdyż to było wyjątkowo niskie:

A taka dyskusja to sprzeczka personalna, wzajemne wchodzenie na siebie i nie musi (nawet jeśli to jest dość interesujące) czytać to całe forum.

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 04, 2016, 16:45:38 »
Niech to spłonie w piekielnych ogniach, jakbym był człowiekiem skur*wielem to bym to wydrukował, znalazł go. I pokazał jego posty jego rodzicom, pewnie pijanym bo widać że młody patus suchoklates. Zobaczyliby to. I by go wydziedziczyli za bycie tak tępą jednostką.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 04, 2016, 16:49:44 »
Niech to spłonie w piekielnych ogniach, jakbym był człowiekiem skur*wielem to bym to wydrukował, znalazł go. I pokazał jego posty jego rodzicom, pewnie pijanym bo widać że młody patus suchoklates. Zobaczyliby to. I by go wydziedziczyli za bycie tak tępą jednostką.

Wybacz, ale zaczynasz przeginać. Schodzisz coraz niżej i coraz bardziej obrażasz. Otrzymujesz ostrzeżenie i skończ to, bo pokazujesz naprawdę dużą niedojrzałość.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 04, 2016, 16:56:29 »
Spoko i tak tu rzadko zaglądam wiadomo praca i tak dalej. Ale kur*wa jak się dzieciak chce bić z 24-latkiem to sam nie wiem czy mam doczynienia z trollem czy po prostu debilem. Żenujące conajmniej.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 04, 2016, 17:24:22 »
TwarógSzatana, daj już spokój Trebronowi. Gdybyś nie zauważył to ma on 15 lat (liczba w jego nicku oznacza rok urodzenia), interesuje się polskim hip hopem oraz jest fanem niemieckiej motoryzacji, a do tego chce się upodobnić do swojego idola, Lewa (patrz na ten sam avatar co Lew). Każdy miał taki moment, że Firma stawała się najważniejsza w życiu młodego człowieka i to ona tak naprawdę kształtowała światopogląd. Zapewne gdy Trebron będzie miał już 20 lat, to porozmawiacie ze sobą jak dorośli i kulturalni ludzie i wtedy właśnie zauważy jak bardzo poważnym oraz dającym dobry przykład (kwestia znajomych) był i zapewne będzie, TwarógSzatana. Życzę miłego dnia, popijam właśnie Don Perignon rocznik 2003 za Twoje zdrowie, oby więcej takich użytkowników.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Online Eltarek

• Newsman Bannerlord
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 130
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 04, 2016, 17:28:50 »
(click to show/hide)
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline SaddamKrK

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 46
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 05, 2016, 00:34:37 »
TwarogSzatana, wez sie uspokoj, bo jedyna osoba, ktora sie zachowuje tu jak obrazony gimbus, to Ty. I nie zgrywaj tu wielkiego doroslego, bo do takiego zachowania Ci daleko i nie wiem komu chcesz cos udowodnic. Daj sobie spokoj i nie kompromituj sie juz wiecej.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 05, 2016, 18:21:13 »
Twaróg skisłeś.