Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Jak według Ciebie będzie/powinna wyglądać scena multiplayer Bannerlorda  (Przeczytany 8925 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
Odp: Jak według Ciebie będzie/powinna wyglądać scena multiplayer Bannerlorda
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 27, 2015, 11:57:56 »
in progress...

Offline nikczemnik

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
  • Jestem nikczemnikiem i tyle mi do życia potrzebne.
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 28, 2015, 23:00:48 »
Wg. mnie nie będzie się wiele różnić od warbanda.
Wiadomo czy będzie dlc napoleonic wars ;D ?
Nikczemnik (-(-(- -)-)-)

UWAGA  steam id nie działa !
Mój profil steam :
http://steamcommunity.com/profiles/76561198153355294/

Offline Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 115
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 28, 2015, 23:21:34 »
Wg. mnie nie będzie się wiele różnić od warbanda.
Wiadomo czy będzie dlc napoleonic wars ;D ?

Powinno. Warband ma swój własny, fajny i intuicyjny system walki oraz bitwy na wielu sektorach mapy. Gdyby go nie zmieniać ale ulepszyć - byłoby tylko lepiej.
Co do NW - ciężko powiedzieć. Wśród FSE (Twórców NW) cisza.

Offline vtz

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 56
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 29, 2015, 19:47:03 »
FSE zajmują się teraz własną grą o Wojnie Secesyjnej, oczywiście mody na Bannerlorda będą, może nawet o WN jakiś się znajdzie, ale niekoniecznie od FSE.
dobra potem bo v verdona gram nie widzisz
jak odkużasz to ci nie podstawiam pod nos chleba ~ Jakub

Gero, ja cię mogę w każdej chwili wywalić z klanu. (Po chwili) Zw idę wyrzucić śmieci ~ New War

-Ostatni klan, który nas nienawidził został wymazany z kart historii.
-Jaki?
-No właśnie." ~ Rozmowa Abe z Szowkiem

Offline nikczemnik

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
  • Jestem nikczemnikiem i tyle mi do życia potrzebne.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2015, 19:06:41 »
Powinno. Warband ma swój własny, fajny i intuicyjny system walki oraz bitwy na wielu sektorach mapy. Gdyby go nie zmieniać ale ulepszyć - byłoby tylko lepiej.
Co do NW - ciężko powiedzieć. Wśród FSE (Twórców NW) cisza.

Z tym się zgodzę a co do nw pewnie będzie tak jak z m&m russia ( fani stworzą a deweloper i tak zrobi dokładnie to samo tylko za hajs $$$$ )
Nikczemnik (-(-(- -)-)-)

UWAGA  steam id nie działa !
Mój profil steam :
http://steamcommunity.com/profiles/76561198153355294/

Offline Rivet

• BANITA
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 71
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 31, 2015, 14:49:50 »
Z tym się zgodzę a co do nw pewnie będzie tak jak z m&m russia ( fani stworzą a deweloper i tak zrobi dokładnie to samo tylko za hajs $$$$ )

mm russia a NW to nie jest to samo
Po bitwie nie ma wrogów, są tylko ludzie.

Offline Peterov

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 104
  • Die for the Emperor or die trying
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2016, 09:26:21 »
To o czym piszesz to klasyczny model tawernianych eventów. Za "moich starych, dobrych czasów" były organizowane raz na jakiś czas. Poczynając od bitew grunwaldzkich kończąc na oblężeniu ostatniej wolnej wioski galów(menhiry included). Tylko żeby coś takiego organizować trzeba mieć odpowiednio dużą bazę graczy, o którą ostatnio coraz ciężej, i co najważniejsze dobrego organizatora. Ale być może po premierze banerlorda sir Luca powróci z krainy pantofli i zapewni organizacji eventów powodzenie przy użyciu swojego marudzenia o każdej porze dnia i nocy.

Zatęskniłem za Grunwaldem.

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 130
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2016, 10:06:36 »
(...) Ale być może po premierze banerlorda sir Luca powróci z krainy pantofli i zapewni organizacji eventów powodzenie przy użyciu swojego marudzenia o każdej porze dnia i nocy.
Nie.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 84

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 23, 2016, 17:49:22 »
Jest już znacznie bliżej BL, więc powróżmy raz jeszcze (:

Siódmy Puchar Polski kończy erę Warbanda. Akurat na styk bety powrócili starzy giganci (SRC, PE, WV, REF). Formuje się polska scena bety. SRC i WV długo nie trwają w swoich kształtach i się rozpadają, by najbardziej ambitni stworzyli nową drużynę do koszenia wszystkich innych. Na czele drużyny staje triumwirat Sebka, Trebrona i Prince'a z czego dowodzi ten ostatni. PE dalej twardo trzyma się pod sterami Blackhawka, a REF prowadzi Barbarian. Do tego kilka mniejszych zespołów. Konpletnie odizolowane od sceny trwa sobie HITMEN. Nie grają meczy, ale zamiast tego ponownie tworzą coś nowego, jak zlecenia za czasów Warband i otwierają innowacyjny serwer. Dołączają tam gracze WSC i kilku innych starych wyjadaczy.

W końcowej fazie bety, gdy staje się ona otwarta i ruszają pierwsze turnieje, dają o sobie znać tendencje, które powstały w 2013. Zanikają drużyny narodowe, a najlepsi przechodzą do zespołów międzynarodowych, by tam spinać poślady w grze o "stawkę".

Tymczasem IvE ulega swoim słabościom i zaczyna przyjmować do klanu mało ogarniętych gimnazjalistów. Jednocześnie wraca stara gwardia REFu i zaczyna się konflikt pokoleń. Na przełomie bety i premiery historia się powtarza i REF kończy tak, jak SZ. Oktawian wraz z Rome wyprowadza ludzi z klanu i tworzą nowy zespół, z założeń mający być najlepszym polskim klanem, tylko dla elity sceny, co jasno zaznaczają w nowym temacie.

Pierwszy Nations Cup. Harman rezygnuje z bycia kapitanem przez brak czasu. W szranki o tytuł kapitana stają Prince, Sebek i Oktawian (lider nowego klanu). Ostatecznie dochodzą do porozumienia i Oktawian zostaje kapitanem, Prince dowódcą, a Sebek v-ce od umawiania meczy. W grupie Polska zdobywa pierwsze miejsce, pokonując wszystkich mało wymagających rywali. W kolejnych fazach ściera się w wyrównanych meczach m.in. z Niemcami i Turcją, by ostatecznie zdobyć złoto.

Po premierze zaczyna się wysyp niezliczonych klanów. Wszystkie kręcą dramy i walczą w swojej piaskownicy, jednakci zdolniejsi szybko trafiają do międzynarodowych klanów.

W przeciągu kilku miesięcy powstaje The Deluge, które zdobywa taką popularność, że rodzi się tam szeroka scena i zaraz organizowane są Nations Cupy. Pierwsze wygrywają z łatwością Polacy, mimo dużego potencjału Niemców i Anglików.

Niedługo potem powstaje coś na kształt NW. Wraca też 4pp z Lucą na czele. Okazuje się jednak, że dodano więcej kierunków bloków i mało kto sobie teraz radzi, przez co poerwsze turnieje wygrywają drużyny z Native Bannerlorda, które przyszły sobie dla beki.

Gracze OiM częściowo przeszli na Bannerlorda. Niektórzy jednak dalej siedzą obrażeni u siebie i opowiadają sobie straszne historie o Bannerlordzie, by nie nudzić się na opustoszałych serwerach Karaibów. Ostatni z nich przechodzą w końcu na nowe i popularne The Deluge.

Czekam na wasze przewidywania.

"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline SaddamKrK

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 46
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 23, 2016, 20:33:23 »
Niedługo potem powstaje coś na kształt NW. Wraca też 4pp z Lucą na czele. Okazuje się jednak, że dodano więcej kierunków bloków i mało kto sobie teraz radzi, przez co poerwsze turnieje wygrywają drużyny z Native Bannerlorda, które przyszły sobie dla beki.

O Ty paskudo, ladnie to tak hejtowac? :(

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 141
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 23, 2016, 20:42:25 »
LoR będzie najlepszy na Native, Masoni na delugu, na NW pułk Wardera. Nic więcej do dodania nie mam. A do dyskusji nie zapraszam, bo nie ma o czym. Udowodniłem już swoją wyższość na delugu i native *hakka i bc*
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Mr.Copper

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 18
  • Mężny bądź, chroń pułk twój i sześć flag
    • Strona Ósmego Pułku Piechoty, zapraszamy ! ("www.8pp.pl")
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 24, 2016, 00:13:19 »
Ja bym chętnie zobaczył kartę postaci w Bannerlord. Gramy 7vs7 i sprawdzamy sobie dokumentacje dowolnego gracza. Dla mnie takie rzeczy dodają e-sportowego smaczku.
Otwieramy kartę(coś jak w cs:go sprawdzanie profilu w grze, raporty, itp...) przeciętnego Kowalskiego i widzimy że jego ulubiona broń to Krótki miecz, ilu zabił, ile razy poległ, jego średnia K/D, oraz inne takie szczegóły, jak banner, wygląd, czy skąd pochodzi gracz lub jego przynależność do klanu/organizacji.

Chciał bym także zobaczyć więcej ludzi na publicznych serwerach, może jakieś nowe tryby, albo usprawnić już istniejące.(Taki capture the flag, nigdzie tego nie widzę, a wystarczy dodać trochę dynamiki i będzie fajnie się grało)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2016, 00:46:44 wysłana przez TheMiedziak321 »

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 32
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 24, 2016, 05:24:16 »
Przewiduje nowe nachylone.
"Przystojny, ale niezły ch*j.
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Offline Blast

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 24, 2016, 23:38:05 »
A aimbot w tym Bannerlordzie to będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)