Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Skrypt na łamanie kopii w OiM:DP  (Przeczytany 962 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dymitr

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 14
  • [NTS]Дмитрий™
Skrypt na łamanie kopii w OiM:DP
« dnia: Grudzień 09, 2015, 16:33:55 »
Witam, wiem że taki skrypt pojawia się w paru modyfikacjach jednak nie jestem w stanie go samemu znaleźć. Chciałbym go dodać do gry ze względu na polską husarie która zachowuje się co najmniej dziwnie, otóż po tym jak podczas bitwy zostanie pozbawiona konia to biega po całej mapie wymachując kopią co wygląda dość ahistorycznie :\ pomyślałem że dodając taki skrypt gra nabierze na realności i po udanym ataku Husarz skończy wymachiwać kopią a złapie za szable. Będąc już w temacie tej jednostki to chętnie dodałbym jej też kilka innych przedmiotów bo jak wiadomo husarz był dość dobrze uzbrojony - ruszając do boju był wyposażony w kopie, koncerz, szable i pistolety. Jednak tu przychodzi mi namyśl takie pytanko czy jeśli damy Husarii pistolet to dalej będzie szarżowała z kopią w ręku i zacznie ostrzeliwać przeciwników?? Jeśli ktoś ma dostęp do Skryptu lub umie taki napisać to gorąco proszę o pomoc.