Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Tawerna versus  (Przeczytany 6020 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gorNN

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 31
Odp: Tawerna versus
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 03, 2016, 23:13:16 »
Przypominam, żę WV i SRT to są dwa różne klany, swojego czasu istniały dwa w tym samym czasie, a więc cieżko nazywać naszym klanem "WV ze zmienioną nazwą". Z tego co pamietam klan składał się max z 25% starych członków SRT.
P.S Jak już jesteś tak dokładny to WV wygrało z wami 3 razy ! przy czym REF ani razu, ale nie martwcie się żadnemu polskiemu klanowi to się nie udało

Offline szymczak1503

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 03, 2016, 23:23:03 »
Przypomnijmy wyniki SRT czyli WV ze zmienioną nazwą

WV to nie SRT, glowny sklad skladal sie z graczy z cracka + ludzi z SRT, wiec mowimy tutal o 2 innych klanach. Zreszta jak widac WV bylo na zupelnie innym poziomie na polskiej scenie, nieosiagalnym dla Refu, co zreszta potwierdziles.

-----------
o widze gorna byles szybszy

Online ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 473
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 03, 2016, 23:45:07 »
NewPLayer,Gorn,Argaleb,Blackitt,Trebron to już połowa składu a to pierwsi co przychodzą na myśl z SRT. Potem z  cracka szymczak i LoR.

No i to tyle. Ewidetne SRT lekkie rotacje oczywiście były tak jak i w REFie co nie zmienia faktu, że trzon był z SRT. Taka prawda. No możecie sobie pogodzić lub nie. Tak samo jak z tym drugim miejscem dzięki koalicji z PE i Zelipapa. Czyli de facto WV samo nic nie osiągnęło. Do tego dostało bęcki od SRC.

To nic osobistego po latach można spokojnie się z tym pogodzić. Warto jednak skończyć temat bo to nie o to tutaj chodzi. Tak na marginesie tylko wyjaśniłem :P

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 304
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 03, 2016, 23:52:01 »
Przypomnijmy wyniki SRT czyli WV ze zmienioną nazwą i REF czyli byłe SZ, wyniki meczy:

REF  38:2  SRT&IPL
REF 18:2 SRT
REF 16:1 SRT   
REF 15:1 SRT
REF 18:1 SRT
REF 17:0 SRT
(click to show/hide)
REF 14:1 SRT
REF 16 :3 SRT
REF 20:0 SRT & CH
(click to show/hide)
REF  6:11 SRT
REF 17:3  SRT
REF 3:17 WV
REF 6:14 WV

10 zwycięstw REFu, 3 Zwycięstwa SRT/WV

REF 2x3 miejsce w Europie. SRT/WV jedno 2 miejsce w koalicji z dwoma klanami.

Bilans jest oczywisty.

Miłych snów o potędze ;) Kompleks REFu nadal głęboki.
Ty żartujesz z tym? Przecież SRT to tylko duchowy przodek WV i te wyniki to tyle się liczą co byście z Marmurowymi Wojownikami killera223 zagrali.
WV w swojej karierze pokarało wiele klanów ale chyba najmniej istotnymi były mecze z REF czy innymi nawet SRC... zwyczajnie nie ten poziom, chociaż najwięcej akurat o nich się gada. Dziwne.
Czy Barcelona jeździ do Odry Malczyce grać mecze? Nie. Więc doceńcie fakt że WV w ogóle z wami grało i mogliście nabrać doświadczenia.
Do tego dostało bęcki od SRC.
No ciekawe kiedy :D

Offline gorNN

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 03, 2016, 23:53:32 »
NewPLayer,Gorn,Argaleb,Blackitt,Trebron to już połowa skład a to pierwsi co przychodzą na myśl z SRT. Potem z  cracka szymczak i LoR.

No i to tyle. Ewidetne SRT lekkie rotacje oczywiście były tak jak i w REFie co nie zmienia faktu, że trzon był z SRT. Taka prawda. No możecie sobie pogodzić lub nie. Tak samo jak z tym drugim miejscem dzięki koalicji z PE i Zelipapa. Czyli de facto WV samo nic nie osiągnęło. Do tego dostało bęcki od SRC.

To nic osobistego po latach można spokojnie się z tym pogodzić. Warto jednak skończyć temat bo to nie o to tutaj chodzi. Tak na marginesie tylko wyjaśniłem :P
To, że Ci pierwsi na myśl przychodzą akurat Ci gracze to Twoja sprawa.Fakty są takie, że gracze z poza SRT stanowili wiekszość w tym klanie, a zarazem przypominam, że Blackitt ( de facto lider WV ) był w REFie. Nigdy nie należał zatem do SRT. Nie przypominam sobie żebyśmy przegrali z SRC. Poproszę o screeny z meczu turniejowego jakiegokolwiek

Online ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 03, 2016, 23:57:57 »
Większość graczy była w SRT taka prawda. Blackitt też grał w SRT pod fejkiem ;)

Wiele meczy zagraliście ale nie osiągnęło WV prawie nic w Europie oprócz drugiego miejsca w koalicji. REF za to dwukrotnie był 3. Proste fakty.

Nie jest to jednak nic szokującego. WV to bardzo dobry klan swego czasu lepszy od REFu ale przereklamowany oprócz zrywów nic nie osiągnęli.

Nie wiem czemu to nadal wzbudza tyle emocji. Statystyki są oczywiste.

A przegraliście w finale Pucharu Polski :P

Offline gorNN

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 04, 2016, 00:12:26 »
Większość graczy była w SRT taka prawda. Blackitt też grał w SRT pod fejkiem ;)

Wiele meczy zagraliście ale nie osiągnęło WV prawie nic w Europie oprócz drugiego miejsca w koalicji. REF za to dwukrotnie był 3. Proste fakty.

Nie jest to jednak nic szokującego. WV to bardzo dobry klan swego czasu lepszy od REFu ale przereklamowany oprócz zrywów nic nie osiągnęli.

Nie wiem czemu to nadal wzbudza tyle emocji. Statystyki są oczywiste.

A przegraliście w finale Pucharu Polski :P
REF to bardzo słaby klan w stosunku do WV, którego nigdy nie był w stanie pokonać. Dzięki graczom miedzy innymi z naszego klanu odratowaliśmy reprezentację, w której wcześniej większość graczy pochodziła z REFu( która to reprezentacja nie była w stanie wyjść nawet z grupy ) i zdobyliśmy mistrzostwo świata i od tamtej pory nasza reprezentacja grała na wysokim poziomie

Offline Rayden

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 04, 2016, 01:29:46 »
Siema, jak sie masz? Dziękuję. Jako lider najsilniejszego Tureckiego klanu - RN, uznaję WV za sporo lepszy klan bo SRT z którego się wywodzili pokonałem zaledwie 11:9 kiedy REF zniszczyliśmy 19:1

Online ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 04, 2016, 10:45:29 »
Po długich negocjacjach z gronem ekspertów udało mi się wypracować kompromis. Ogłasza się co następuje:

Najlepszym klanem w Polsce jest REF
Najlepszym klanem wśród Słowian jest SRC
Najlepszym klanem w Europie jest WV
Najlepszym klanem na świecie jest AE

Działa zasada matrioszki a na dodatek każdy klan jest najlepszy.

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 04, 2016, 12:26:54 »
Ogłaszam samego siebie najlepszym klanem, we wszechświecie. Kto uważa inaczej, musi mnie pokonać w bierkach pod wodą.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 229
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 04, 2016, 12:55:15 »
Przypomnijmy wyniki SRT czyli WV ze zmienioną nazwą...
Dalej już nawet nie czytałem, bo wiem, że ten wpis mógłby walczyć o tytuł największego krapa z "Faktem".

Chociaż w sumie widzę drugi post, który mógłby rywalizować w tej samej kategorii z wpisem, który zacytowałem wyżej, czyli:

Najwyższej skillowej półki nie ma od 2012 roku...

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 04, 2016, 13:16:29 »
REF to bardzo słaby klan w stosunku do WV, którego nigdy nie był w stanie pokonać. Dzięki graczom miedzy innymi z naszego klanu odratowaliśmy reprezentację, w której wcześniej większość graczy pochodziła z REFu( która to reprezentacja nie była w stanie wyjść nawet z grupy ) i zdobyliśmy mistrzostwo świata i od tamtej pory nasza reprezentacja grała na wysokim poziomie
1. Porównywanie tego do pierwszego turnieju, który był dość dziwnie zorganizowany, nie ma sensu.
2. REF zajął przed tym 3 miejsce, w którymś z ważnych turniejów.
3. Faktycznie, większość dobrych graczy dało WV, ale założenie, że gdyby nie WV to by repra przegrała i odpadła w fazie grupowej, jest po prostu mylne, bo może wielkiego sukcesu by nie było, ale podium raczej tak.
4. To trochę jak na scenie MM/NW porównywanie 5pp do 4pp. Okresy świetności obu klanów, rozminęły się, przez co jakiekolwiek porównanie jest trudne, faktycznie 5pp ograła 4pp. Problem w tym, że gdy 4pp ogrywało 5pp, to piątka nie miała dobrych graczy, a gdy 5pp ograło 4pp, to w czwórce większość starej gwardii dawno grała już w jakieś inne gierki, z dowódcami włącznie i przede wszystkim.
5. WV osiągnęło więcej. Bezapelacyjnie. Ale gdyby nie to, że REF wcześniej narzucił wysoki poziom, nie wiadomo jak by się to potoczyło. Dodatkowo, trzeba zaznaczyć, że chodzi tu o osiągnięcia, związane z poziomem gry. WV lepiej ją opanowało, miało jednak tego pecha, że w szczytowym momencie, nie ugrali nic na turniejach, mimo, że gdy wyzywali dane klany na mecze, to je pokonywali.

Offline Argaleb

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 2
  • Asinus asinorum in saecula saeculorum
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 07, 2016, 20:53:56 »
Witam po dłuższej nieobecności, z góry przepraszam za off-top ale mam pytanie: Czy IvE wciąż jest prawiczkiem?

"Mistrz Świata 2011, Mistrz Polski 2010, Wicemistrz Polski 2011 Mistrz Europy 2012