Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Tawerna versus  (Przeczytany 6041 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
Tawerna versus
« dnia: Grudzień 02, 2015, 09:31:00 »
Część ludzi pamięta może mixy, które miałem przyjemność współorganizować. Teraz koncepcja jest nowa. Jest wielu ludzi, których chciało by sobie pograć nie ma jednak z kim. Można by organizować co 2 tygodnie meczyk z jakimś klanem ze środka stawki WNL i pojedynkować się nimi jako Tawerna. Zasady to wszyscy grają.. zmieniamy się po prostu. Dowódcy się zgłaszają w temacie. Można by też po prostu powrócić do mixów ale czy my znajdziemy aż tylu graczy? Do tego zawsze kończyło się gównoburzą, lepiej grać razem i mieć wspólnego wroga :P Tak jak w poradniku Lygryssa Jak będzie odzew to się poczyni kroki w tym kierunku. Zapraszam do dzielenia się wyrazami zainteresowania, krytyki, opinii.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 575
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
Odp: Tawerna versus
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2015, 10:54:44 »
Ja z chęcią bym grał, jako dowódcy szło mi... cóż, miernie, więc raczej dowodzić bym nie chciał, no chyba że nikogo innego by nie było. Choć osobiście myślę, że na dowódcę najlepiej nadałby się kokosz
(click to show/hide)
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Online ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2015, 11:13:15 »
Dowódca jak dowódca, nie będzie nikogo będę dowodził ja. Cudów nie będzie ale też skrajnej patoli nie będzie.

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2015, 11:58:39 »
   Jakim moim poradniku?XD

Możesz się śmiać, IvE, ale nic tak nie jednoczy ludzi, jak wskazanie wroga xDDDDD
Tak poza tym, pomysł dobry.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2015, 12:44:29 »
Wszystko pięknie, ładnie, ale to chyba jest idea dla graczy co nie dołączą do konkurencyjnych klanów zagranicznych z następujących powodów:
1. Nie mają czasu na granie co tydzień, a co dopiero na treningi 2-3 w tyg.
2. Grają by pograć tylko
3. Nie czają angielskiego, albo nie pasuje im atmosfera w takich klanach, bo wolą pograć z rodakami.
Nie, żebym krytykował, ale nie wydaje mi się, że Sebek, Error, Prince, Iovca, Warhammer, Trebron czy Virus rzucą teraz granie w czołowych drużynach EU, aby pograć w polskim tworze, który nastawiony jest tylko na fun.
Nawiązuję do tej wypowiedzi
Czemu nie koalicja PE-REF-SZ-WV-THD-LoR-SRT.. żaden klan sam nie wystawi nic, a wspólnie byśmy dali radę.
Owszem, żaden polski klan nie wystawi nic samodzielnie. No może SRC na chwile obecną dałoby radę, bo od nich sporo osób gra + zawsze oni znajdowali tych 2-3 graczy z zagranicy i mieli gotowy skład. Do tego gracze z większymi aspiracjami mogliby do nich dołączyć, jak np. Prince, Blade, Harman. Ale nie widzę sensu tworzenia teamu Tawerna na europejskie turnieje, bo na pewno będą spory i zgrzyty, bo taki kokosz (sorry, że się nim posłużę) by grzał ławę tak często, że by mu już zadek poparzyło.

Ale to nawiązuję do wypowiedzi Twojej z tematu o WNL - jeśli to tyczy się randomowego grania, to myślę, że mogłoby to wypalić, ale tylko jak napisałeś - nieoficjalne, treningowe spotkania.

Online ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2015, 13:38:53 »
nie ma jednak z kim.

Ktoś woli IR czy whateva niech sobie tam przecież siedzi. Jest przecież od groma dobrych graczy .

tu chodzi o stworzenie dzięki takiemu podejściu bazy graczy, która może przekształcić się w bardziej zorganizowaną konkurecyjnie grupie. Co do emotional boyow ala kokosz, jak będa przeginąc to po prostu zostaną wyproszeni i tyle.

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2015, 14:19:57 »
Wszystko pięknie, ładnie, ale to chyba jest idea dla graczy co nie dołączą do konkurencyjnych klanów zagranicznych z następujących powodów:
2. Grają by pograć tylko

Resztę twojej wiadomości, można byłoby śmiało uciąć. Ugryzłeś temat, wgryzłeś się w niego i wydobyłeś na światło dzienne, to o co (moim zdaniem) chodziło IvEmu. Dalsze dywagacje, czy X będzie chciał,  a Y, to uzna za szansę, sensu nie mają.
    Tak czy siak, radziłbym po prostu, zamiast ogłaszać nabór na kolejne mecze, powołać Ci IvE, po prostu drużynę tawerny.
    Na NW jest taki pułk 22nd. Kiedyś grali aktywnie, dzisiaj to masa graczy którzy są w kilku pułkach naraz, którzy to raz na jakiś czas grają jakiś sparing. Kompletnie bez spiny (ostatnio nasi najlepsi gracze, poszli i grali sobie w inną grę. ;p) ot tak sobie.

Przy czym nie wiem, czy akurat native jest najlepszym modułem na takie coś, ze względu na małą skalę graczy. Tak czy siak jednak, jak chcesz, to musisz wpierw zebrać imo "twardy rdzeń", czyli grupę graczy, których jesteś pewien, że przyjdą i ogłosić, że reszta jak chce to może wbić, kiedy chce i jak chce. Coś jak GO, te kilka lat temu gdy ogłaszało, różne swoje bitwy.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2015, 15:26:53 »
Na NW jest taki pułk 22nd. Kiedyś grali aktywnie, dzisiaj to masa graczy którzy są w kilku pułkach naraz, którzy to raz na jakiś czas grają jakiś sparing.
Hehehe Murphy zaprosił i dodał mnie tam, chociaż od roku nie grałem w NW w ogóle XD

Mi się wydaje, że pomysł ten byłby fajny, jeśliby to doszło do skutku to mogę dowodzić w 1 meczu :)
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2015, 15:46:45 »
Nie wiem, kto się kiedyś zgodził na stworzeniu klanu/drużyny o nazwie serwisu, ale na wypadek, gdyby nikt tego pozwolenia nigdy nie odwołał, robię to teraz :)

Mam na myśli używanie tego w nazwie/tagu, czymkolwiek. Możecie się uważać za "team z Tawerny", ale wolałbym, by serwis nie był reprezentowany przez żaden zespół. Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz IvE, ale po prostu z reguły rodzi to różne problemy, szczególnie, gdy ludzie skojarzą serwis z daną drużyną, a ta coś potem odpierdzieli.

A odnośnie organizacji tego, to może być ciężko umawiać mecze choćby z tymi średnimi klanami, bo wszyscy zaczynają przestawiać się na NC. Także IR nie planuje w tym czasie treningów, ale polska kadra jak najbardziej ;)
Poza tym, obawiam się, że może to być lekko nietrafione, jeśli do kategorii potencjalnych przeciwników zaliczasz choćby RNGD (i tak, mówię o tym obecnym). Przy takim dość randomowym teamie skończy się to najczęściej dużymi przegranymi. A takie regularne przegrywanie może zniechęcić wiele osób (szczególnie, gdy są to naprawdę szybkie rundy, gdzie szybko się ginie i nijak nie idzie pograć).

Można by też po prostu powrócić do mixów ale czy my znajdziemy aż tylu graczy? Do tego zawsze kończyło się gównoburzą
Nie zgodzę się. http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=14873.0 tutaj nie było żadnej gównoburzy i bardzo fajnie się grało. A przybyli zarówno gracze z najwyższej skillowej półki, jak Carpe i Sebek, jak i zupełnie początkujący, którzy przegrali 40 godzin w Warbanda łącznie. Choć ten mix odbył się tylko raz, jednak to z winy mojego lenistwa i regularnego problemu z dostępnością serwerów do gry i ts.

Ogólnie proponuję jednak pójście w stronę otwartych eventów-bitew (nie ważne, czy wewnętrznych, czy z jakimiś klanami- można i takie i takie robić), na które może przyjść każdy (ale najlepiej by wcześniej zadeklarował się w temacie), bo jakiekolwiek zbieranie drużyny na dłuższy czas po prostu się nie uda.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Qner

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 13
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2015, 20:32:10 »
Prusak to świetny dowódca, potrafi pochwalić, ale też skarcić jak dobry ojciec.

Offline Patrykus

• Pijus
  • *
  • Piwa: 10
  • 14pk_Darth_Patrykus
    • Forum 14pk
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 03, 2015, 15:04:06 »
Ja tam bym stawiał na Hubala. Za nim pójdę w ogień.

Offline gorNN

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 32
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 31, 2016, 02:45:08 »
Ja z Refem grać nie będę !!!!!!!

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 31, 2016, 09:11:34 »
Ja za Gornem pójdę w najcięższy bój. Facet ma niezwykłe doświadczenie i jest prawdziwym wojownikiem, który się nie poddaje co udowodnił nie raz podczas walk w barwach chuliganki Korony Kielce.

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 130
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 31, 2016, 15:11:06 »
To nie zagrasz, trudno, pa pa, miłej zabawy w innej piaskownicy...
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Kradus

• Moderator
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 214
  • Stanisław Cat Mackiewicz
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 31, 2016, 15:55:18 »

Jak za starych dobrych czasów <3 Choć i tak najlepsze spiny były na poziomie SZ vs SRT. Jak nie będzie komu grać a w tym czasie nie będę na egzaminie albo poprawce z XXw to chętnie przyjdę polamić na kucu.