Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [TFW] Wątek dyskusyjny o serwisie  (Przeczytany 28238 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [TFW] Wątek dyskusyjny o serwisie
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 29, 2016, 22:58:56 »
W przypadku odebrania mi koloru i rangi, żądam również zabrania mi bannerków. Jeśli ktoś zamierza zabrać mi część słusznie przyznanej nagrody, to niech się nie rozmienia na drobne, tylko bierze całość.

ja żądam odebrania sobie E z nicku bo uważam, że nick IvE obraża słabszych psychicznie, lewaków, żydów, SRtowców, WVowców, Delugowców i sir_Luce musimy być toleracyjni i poprawni dlatego, takie szkodliwe nicki jak IvE powinny być rugowane z przestrzeni publicznej tawerny.

Proszę o pozytywnie rozpatrzenie wniosku, na dodatek proszę też o usunięcie ptaszka - ^ bo obraża to ludzi z małymi ptaszkami lub tymi, którzy mają kompleksy na tym punkcie.

a poza tym uważam, że sir_Luca powinien zostać zniszczony (parafraza Kato Starszego)
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2016, 23:09:57 wysłana przez ^IvE »

Offline Rome

• Administrator
  • Najemnik
  • Piwa: 197
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 29, 2016, 23:15:17 »
Nie twierdzę, że nie wygrałeś słusznie tej nagrody, ale chciałbym zauważyć, że rangę oraz kolor nadał Ci Luca (nie Dyktator lub ja) w roku 2014. Od tamtego czasu jednak władza się zmieniła i zauważyła, że te wszystkie kolorowe grupy są zbędne i mylne, bo shoutbox wyglądał jak zwierzyniec (przez co żaden nowy użytkownik nie wiedział kto jest funkcyjny), a Twój kolor przypominał raczej pomoc techniczną, niż osobę, która wygrała konkurs. Pomijając to co Peterov napisał przed chwilą, wciąż nie rozumiem czemu jedyną osobą, która ciągle gdzieś się do czegoś przyczepia jest osoba, która od wygrania konkursu była już zmutowana za swoje zachowanie i (nie jestem pewny) zbanowana czasowo, także to, że ciągle miałeś te bannerki/grupy/kolory było tylko dzięki dobroduszności kilku osób. Mógłbym bawić się dalej w przepychanki typu "Luca nie powiedział, że ten kolor jest pernamentalny", ale myślę, że jesteś już dorosły oraz rozumny i rozumiesz, że jeśli administracja odbiera wszystkim kolorki to nie dlatego, że ich nie lubi tylko dlatego, że czemuś to służy. Jeśli nie chcesz swoich bannerków to je odbiorę.
DANCE OR GET BANNED

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 29, 2016, 23:31:34 »
Mój post był bardziej błyskotliwy i dobitniej cisnął Prusaka a nie dostałem piw. Czuję się niedoceniony.

No cóż ! TAKIE RZYCIE

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 29, 2016, 23:32:58 »
Dyskryminujemy Cię za małego ptaszka.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline Peterov

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 104
  • Die for the Emperor or die trying
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 01, 2016, 07:55:05 »
...ale myślę, że jesteś już dorosły oraz rozumny.

Rozróżniaj Rome: Dorosły a Pełnoletni.

@Edit1:

Co do prusaka, nie był zbanowany... raz...

Prußak (25.02.2013) - były banita, który chyba jednak nie dorósł jeszcze do Tawerny. //sir Luca
Olsen (26.02.2013) - multikonto Prußaka, konto usunięte wraz ze wszystkimi postami. //sir Luca
Doprzerwy69 (26.02.2013) - multikonto Prußaka. //Corleone
Prußak (11.04.2013) - absolutny mistrz w traceniu dawanych mu szans. Ktokolwiek wciela sie w tego użytkownika niech usiądzie i przemysli swoje życie//soner
Irvin (24.04.2013) - multikonto Prusaka // Corleone
Iron_Aquanoob (06.05.2013) - multikonto Prusaka //Corleone
ABBAraham (31.05.2013) - to co wyżej, tylko że dziecko to Prusak //Corleone
Rychwuj Peja (01.06.2013) - to samo co wyżej, tylko że Prusak nauczył się używać proxy. //Corleone
BadRomans (09.06.2013) - multikonto Prusaka, naprawdę ten idiota nie wie kiedy skończyć //Corleone
Ginter (23.06.2013) - to co wyżej, tyle że to Prusak //Corleone

Daje do myślenia.

@Edit2:

W sumie bawi mnie ta sytuacja, gdzie człowiek martwi się kolorkiem, jakby był jakimś wyznacznikiem jego życia. Pytanie do Ciebie PruBaku: Czy dzięki kolorowi czujesz się jakiś bardziej dowartościowany? Osobiście uważam, że straciłeś szansę na bycia wyróżniony w jakikolwiek sposób na tawernie z racji swojego niepowstrzymanego i zbyt długiego języka(aczkolwiek jest to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać).

Wyróżnienie zazwyczaj przypada osobom, które coś osiągają i nie zaniżają poziomu towarzystwa. Spójrz na Alkha, ^IvE'go czy innych byłych moderatorów. Oni jakoś nie płaczą przez to, że ktoś im zabrał zabawkę, czy coś w tym stylu. Ogólnie popieram Rome'a w tym uproszczeniu, bo rzeczywiście panował niezły bajzel na chacie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2016, 08:48:32 wysłana przez Peterov »

Offline Rome

• Administrator
  • Najemnik
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 01, 2016, 13:06:10 »
Nie wiem czy IvE jest dobrym przykładem. Tak samo nie wyciągałbym banów sprzed amnestii, która była w lipcu 2013. Mówię tylko o zachowaniu od wygrania konkursu.

//
No nie wiem.
Wyróżnienie zazwyczaj przypada osobom, które coś osiągają i nie zaniżają poziomu towarzystwa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2016, 13:24:34 wysłana przez Rome »
DANCE OR GET BANNED

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 01, 2016, 13:20:28 »
Jestem doskonałym przykładem, że nie płaczę po kolorkach Pawełek.

Offline Peterov

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 01, 2016, 13:56:06 »
była już zmutowana za swoje zachowanie i (nie jestem pewny) zbanowana czasowo

Hmm?

To jest mowa o mucie i banie po wygraniu konkursu. // Rome
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2016, 14:10:52 wysłana przez Rome »

Offline Rayden

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 01, 2016, 13:58:03 »
Siema, jak sie masz? Dziękuję. Wyobraź sobie że jesteś daltonista wiec dont crying.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 239
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 01, 2016, 14:12:08 »
Peterov nie potrafił zorganizować eventów na Festung Breslau, nie potrafił teamkillować i dowodzić w swoim regimencie na Deluge, te przykłady jasno pokaują jak nieudolną osobą jest Peterov i nie nadaje się on na pełnienie jakiejkolwiek funkcji. Moderator od siedmiu boleści, który swoje ego naprawia poprzez bycie kimś na forum. Gratulacje. Idealnie zobrazował to kiedyś Testoviron i odnosi się to do wszystkich osób które osiągną "sukces".
W nor­malnym cy­wili­zowa­nym kra­ju jak się po­pat­rzysz na ko­goś i będziesz na niego tak długo pat­rzył, aż on zauważy, że się na niego pat­rzysz, to al­bo się do ciebie ten człowiek uśmie­chnie, al­bo po­dej­dzie uśmie­chnięty i się spy­ta, czy my się przy­pad­kiem nie zna­my?
A w Pol­sce? W Pol­sce jak w le­sie. Nie! W Pol­sce jak w chle­wie ob­sra­nym gó**em. Spoj­rzysz się na Po­laka-ro­baka, to jak zauważy, że jak się na niego pat­rzysz, to al­bo po­dej­dzie i ci wp******i, al­bo się spy­ta: Co k***o? Chcesz wp*****l k***o? Pat­rzysz się na mnie na Po­laka-ro­baka? Wiesz kim ja jes­tem k***a? Nie mam pra­cy, k***a al­bo pra­cuję za trzy ty­siące złotych, jes­tem k***a kimś!Jes­tem kimś, k***a!

PS. Byłeś zerem wczoraj, jesteś nim dzisiaj i mimo ciągłego lizania jaj, będziesz nim jutro XD
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Peterov

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 01, 2016, 14:14:07 »
Mam powoli wrażenie, że ten wątek zaczyna być poligonem.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 239
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 01, 2016, 14:16:22 »
Nie wiem jak mocno ociężałą umysłowo osobą trzeba być by wypominać bany sprzed 3 lat. Na dobrą sprawę to Trebronowi też wypominaj to wszystko co było kilka lat temu XD
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Rome

• Administrator
  • Najemnik
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 01, 2016, 14:17:41 »
Widzę, że dalej nie potraficie rozmawiać ze sobą dlatego czasowo zamykam wątek. W razie jakichś wątpliwości proszę się kontaktować przez PW bądź Steam.
DANCE OR GET BANNED

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 09, 2016, 14:06:17 »
Medal z kartofla temu co wymyślił poprawianie błędów użytkownikom na forum klanowym.

Klaszcze uszami.

Naprawdę bardzo pożyteczna i przydatna robota. Czy Wy całkiem oszaleliście?

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 642
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 09, 2016, 14:31:10 »
Gdzie ci ktoś znowu IvE błędy poprawia w Klanach? Po raz kolejny wchodzisz z pretensjami do tego tematu i większość ekipy (a może całość) nie ma najmniejszego pojęcia o co właściwie chodzi.