Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [TFW] Wątek dyskusyjny o serwisie  (Przeczytany 28165 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 159
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
Odp: [TFW] Wątek dyskusyjny o serwisie
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 31, 2017, 07:28:08 »
Ja się zgadzam, że wciskanie sporu Native-NW dosłownie wszędzie to przegięcie (dlatego gdy ostatnio minusowałem za takie coś, dałem minusy po obu stronach), więc polecam po obu stronach studzić zapał. Bo tak samo nie chce się słuchać i czytać postów Riveta, który wiódł w tym prym chyba najdłużej i wciskał to wszędzie (nawet w temacie Bannerlorda, czyli innej, niewydanej jeszcze gry). W zasadzie to chyba od tego się wszystko zaczęło.
Dokladnie tak. Sraja sie dwa raki tej polskiej scany jakim jest nejtive i piaskownica NW. Szkoda, ze OiM zdechl, bo tez by bylo supcio. Te wszystkie prztyczki bylu fajne, ale 5 lat temu. Teraz to juz wkurwia i zasmieca te scene gownem, a nikt nawet tego gnoju nie chce sprzatac, bo zamordyzm, sro i sramto... dobrze, ze sa jeszcze wyswietlenia wazne i aktywnosc, bo tak ot juz dawno dalbym sobie spokoj z tym forum. A tak jest tu, aby czasem cos dla tego spolecznosci zrobic. Reszta ludzi mnie huia interere.

Mało było wojen i wojenek w historii serwisu? Nativ vs. Dzikie Pola, Nativ vs. cRPG, Nativ vs. NW, REF vs. reszta świata... Z tego co pamiętam, każda prędzej czy później odbijała się czkawką a administracja musiała zakopywać doły, które niestety często były już nie do zakopania (nie to, żebym sam był bez winy). Powiedzcie mi tylko, kuffa po co?
No coz, nie da sie ukryc xД
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2017, 07:30:01 wysłana przez -VEINRUS- »
Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline Yuzu

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -11
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 31, 2017, 07:48:08 »
Może trochę grzeczniej?

Burak bez manier nie dość że klnie i tworzy wypowiedzi na poziomie rynsztoku to jeszcze minusuje kogoś kto ośmielił się grzecznie poprosić o zachowanie jakichś podstaw kultury. Brak słów.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2017, 09:51:36 wysłana przez Yuzu »

Offline Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 31, 2017, 10:11:26 »
Burak bez manier nie dość że klnie i tworzy wypowiedzi na poziomie rynsztoku to jeszcze minusuje kogoś kto ośmielił się grzecznie poprosić o zachowanie jakichś podstaw kultury. Brak słów.
Czlowiek, ktory chodzi po forum i pisze prowokujace posty do ludzi, ktorzy sa rakiem tej sceny: karmiac ich niska ambicje. Poczym ma pretensje, ze ktos ma do niego uwagi, gdzie w swych smutkach zali sie "jak go bija zli ludzi, bo sam ich zaczepil, niz ominac ich szerokim lukiem i zyc szczesliwym gdzie indziej" - oj malcik, szto ty dzjelajesz s saboi.

Offline Yuzu

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -11
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 31, 2017, 17:38:35 »
Przytocz mi jakieś "prowokujące posty" skierowane do "raków tej sceny", a najlepiej zdefiniuj kto konkretnie w twoim światku się do nich zalicza. I jakbyś był łaskaw zacząć używać polskich znaków, moje oczy byłyby wdzięczne. Kwestii logiki twojej wypowiedzi nie poruszę bo nie chcę mieć po kilku postach bana za nieładne słowa.

@Stasiulek
Na podstawie obserwacji sformułowałem już pierwszą teorię, ale tak jak pisałem wcześniej - wolę unikać niemiłych słów.

@Zahari
To ma być groźba, sugestia czy mamrotanie do samego siebie? Rozumiem że zlecieliście się tu bronić kolegi, ale póki co robicie to w wyjątkowo żenujący sposób.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2017, 07:09:11 wysłana przez Yuzu »

Offline Stasiulek

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 55
  • Stasiulek
    • Kanał Yt
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 31, 2017, 18:26:50 »
I jakbyś był łaskaw zacząć używać polskich znaków, moje oczy byłyby wdzięczne.
Czy ty zdajesz sobie sprawę, z kim piszesz i dyskutujesz?
(click to show/hide)

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 01, 2017, 08:00:08 »
Gdzie niby ostatnio była drama na linii NW-Nativ. Oprócz moich kuksańców co jakiś czas to nie zauważyłem nic takiego. A moich kuksańców chyba nikt nie bierze na poważnie.

Offline Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwiec 01, 2017, 09:02:36 »
Gdzie niby ostatnio była drama na linii NW-Nativ. Oprócz moich kuksańców co jakiś czas to nie zauważyłem nic takiego. A moich kuksańców chyba nikt nie bierze na poważnie.
Jakbys robil te "kuksance raz na ruski rok", to moze by ktos sie pogniewal, ale tak, to kazdy wie, ze zesz czlowiek demolka :P

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 641
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #172 dnia: Grudzień 07, 2017, 13:45:25 »
Gdzie podziało się archiwum sesji RPG?

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 29, 2018, 00:18:42 »
Małe pytanie: czy jest opcja umożliwienia autorowi założonego już tematu na dodanie do niego ankiety? Wcześniej, gdy byłem globalem nie miałem takiego problemu, ale teraz kiedy jestem zwykłym userem... cóż, stało się to bardziej uciążliwe. Oczywiście nie jest to coś, z czego skorzysta większość użytkowników, ale w kilku przypadkach może to ułatwić życie. Także gdyby implementacja tego nie była zbyt uciążliwa, myślę że moglibyście to rozważyć.

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 160
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 29, 2018, 07:28:05 »
Popieram.
Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 29, 2018, 13:01:16 »
Zarówno nad, jak i pod wątkiem macie listę przycisków na prawo od listy stron. Są tam opcje „Odpowiedz” i właśnie „Dodaj ankietę” (i kilka innych). Dla pewności sprawdziłem i zwykły uzytkownik również to widzi. Zawsze tak było, że wszyscy mają tę opcję.

(click to show/hide)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 29, 2018, 14:34:13 »
Rzeczywiście, mój błąd. Z tego co pamiętam, jako global mogłem dodać ankietę przez edycję pierwszego posta, zapomniałem, że w ogóle takie przyciski w wątku są.