Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [TFW] Wątek dyskusyjny o serwisie  (Przeczytany 28169 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
Odp: [TFW] Wątek dyskusyjny o serwisie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2015, 12:43:03 »
To coś się nie przebiło.
Zresztą kto ciebie bierze na poważnie?

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 29, 2015, 12:51:12 »
A kto Ciebie? ^^

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 136
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2015, 13:08:08 »
(...)
Zresztą kto ciebie bierze na poważnie?
A kto Ciebie? ^^
Hutha wszyscy, IvEgo nikt. I tak to właśnie na Tawernie przeciwności się uzupełniają;-)

Lygryss, wątki które podałeś jako przykłady podstawowe informacje miały więc są do zaakceptowania. I tylko o to mi chodzi, każdy wątek klanowy powinien mieć pewne niezbędne dla innych użytkowników forum informacje. Nie wymagam aby każdy klan miał osobistego Hubala do tworzenia wątków.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 29, 2015, 13:18:41 »
Dobra Bułka, Ty lepiej zrób Grunwald.

Ciekawe, że zawsze się uaktywniasz jak są głosy na nie takich osób jak Ja i Lygryss, których ewidetnie nie lubisz. A tak to nic nie robisz. Może lepiej dać sobie siana i dać działać administracji prawdziwej a nie bełkotać?

Ja wiem, że Ty lubisz sobie poprowokować i nieudolnie trollować, jednak Twoje wtrącanie się jest irytujące i niepotrzebne czasem, szczególnie jeśli chodzi o portal.  Ty już miałeś swoje 5 minut. Masowy exodus użytkowników, pobanowanie gra użytkowników, potem nieudolne przypomnienie sobie po latach, że może jednak warto ich odbanować.. I nic z tego nie wynikło. Dlatego ostatnim adminem z jajami był Kalpek, który był konkretny a nie wydmuszka. Sonera nie liczę bo to monument oczywisty. To może daj teraz Luca się młodym wykazać :P Dyktator świetnie sobie radzi bez Tego pitolenia bez konkretów.

A co do wątków to Lygryss w oczywisty sposób ukazał hipokryzję a Ty się sam zoarałeś trochę logiki. Bo nic z tej dyskusji o portalu znowu nie wyniknie ponieważ jest słynne tawernowskie "spokojnie, poczekamy zrobi się samo"

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2015, 13:25:32 »
we, że zawsze się uaktywniasz jak są głosy na nie takich osób jak Ja i Lygryss, których ewidetnie nie lubisz. A tak to nic nie robisz. Może lepiej dać sobie siana i dać działać administracji prawdziwej a nie bełkotać?
Warder często ma coś sensownego do powiedzenia, ty również potrafisz ciekawe rzeczy zasugerować, o ile nie jest to nic destruktywnego, ale nie widzę powodu, by i Luca się nie wypowiadał. Nie podejmuje przecież decyzji jako administrator, tylko zwyczajnie bierze udziałw dyskusji. A to, że ma inne zdanie niż ty i lygrys to nawet lepiej dla dyskusji.

Ja wiem, że Ty lubisz sobie poprowokować i nieudolnie trollować, jednak Twoje wtrącanie się jest irytujące i niepotrzebne czasem, szczególnie jeśli chodzi o portal.  Ty już miałeś swoje 5 minut. Masowy exodus użytkowników, pobanowanie gra użytkowników, potem nieudolne przypomnienie sobie po latach, że może jednak warto ich odbanować.. I nic z tego nie wynikło.

Akurat tutaj bym się nie wypowiadał bez znajomości konkretów IvE :P Jedynie soner zrobił dla serwisu więcej niż Luca. Może i lubi sobie pomarudzić, czasem za bardzo aż, ale jednak kwestionowanie jego roli, którą odegrał, to krok w niewłaściwą stronę. Sam chyba nie chciałbyś, żeby admini PP16 stwierdzili nagle, że byłes patałachem i to, co zrobiłeś przy PP12 i PP13 było nieistotne, a liczy się tylko to, co Dykcio zrobił, bo np. nie pamiętają czasów adminowania w PP IvEgo, przez co nie są świadomi, co mu zawdzięczają.
A z amnestii 2013 jak najbardziej dużo wynikło.. To właśnie zakończyło czasy, gdzie nieustannie forum było nękane przez multikonta trolli. W dodatku spójrz choćby na Trebrona, Wardera, czy Kamillo- dość aktywni są aż do dzisiaj, a wlaśnie w trakcie tej amnestii byli odbanowani.

(click to show/hide)

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 29, 2015, 13:28:58 »
Ja tylko chcę wkurzyć Lucę bo jemu się mnie udało pierwszy raz od dawna. Doskonale wiem przecież co zrobił :) Znam tego patałacha od 2010. Musiałeś mi wszystko popsuć ;/

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 233
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 29, 2015, 13:56:55 »
  Luca ma o tyle rację, że ładne tematy, dobrze świadczą o użytkownikach tego forum. Wchodzi jakaś osoba i myśli sobie "wow, w to grają ogarnięci, dojrzali gracze". Tyle, że tak moim zdaniem nie jest, Warband to typowa bijatyka, którą po szeregu promocji, kupiło wielu młodszych graczy. Ich tu nie ma, to też mnie zaskakuje.  Trzeba zachęcać różne małe klany i grupy, by zakładały wątki, byle jak, bo inaczej będziemy forum społeczności z 2013 roku.
    Prowadziłem 12stkę i rekrutowałem masowo typów z serwerów. Dla nich tawerna, była czymś abstrakcyjnym. Może dlatego, że tutaj jest mniej dyskusji o klanach ostatnio i grze, a więcej o polityce, muzyce itd.
   Nie wiem dlaczego nie wypaliły rozgrywki, na TDL, ale to jest problem dla sceny. Bo to chyba ostatni mod(Nie licząc NW), na którym istnieje tyle rodzimych klanów. Może trzeba wrócić do tej idei? Rozegrać jakieś ligi na NW, TDL?

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 29, 2015, 14:26:43 »
Ja bym dodał jeszcze dwie rzeczy:

-Po pierwsze tacy powiedzmy Marumorowi Wojownicy bez problemowo mogą się włączyć w forum, bo oni nie ukrywajmy tego nie ogarniają i takie wymagania to dla nich za dużo,
-Jest beka i drama z tematów, o ile nie lecą przekleństwa to jest gicik. Ile wiele nakrecających wyświetlenia nieszkodliwych w sumie dla nikogo dram przyciągało tłumy. Chociażby słynna drama ostatnia z Deluga, niestety admini nie wytrzymali i wyciągneli za duże konsekwencje.

Ciągle powtarzam: igrzyska i chleb dla plebu w klanowych wątkach, kulturalni ludzie i ogarnięci do dyskusji kulturalnych. I jedni nie powinni wtrącać się buciorami do drugich.Moderacja musi być elastyczna w zależności o działu. W klanach powinny padać ostrę słowa i wyzwiska. W innych ogarniętych działach nie powinny być w ogóle o tym mowy i tam się powinno tępić. W różnorodności siła i potęga a nie w centralnym planie.

A kulturalne klany ala HITMEN to sobie zamkną wątek i mają to w pupie. A poczytajcie sobie stare wątki ile się fajnych dram działo i niepotrzebnie je ucinano.

Offline hakeruss

• Opój
  • *
  • Piwa: 30
  • To ja :D:D
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 29, 2015, 15:09:15 »
@Warder
lol, przecież nikt nie ingeruje w to jak się klan nazywa, jeśli tylko nie nazywa się tak, jak administracja sobie tego życzy xD
żart oczywiście - a tak na serio pamiętam tylko jeden klan, który miał 'złą' nazwę, ze względu na kontrowersje historyczne, czy jak to tam szło
tematy, które dałeś za przykład przynajmniej mają ciekawą treść, nie powinieneś ich porównywać z tym, który 'został skasowany', to jak porównywanie mistrza wagi ciężkiej w boksie z 'sebą spod czwórki'

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 233
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 29, 2015, 15:13:32 »
No dobra, ale kiedyś klan REF, dał sobie taką nazwę, chyba w myśl zasady, że mogą nazwać się byle jak - jak będą dobrze grali, to każdy będzie ten tag szanował. Stąd, nazwa powinna być wyłączną sprawą danego pułku. Tak i temat. :c

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 29, 2015, 15:16:06 »
Czy ktoś z was w ogóle przeanalizował wymagania stawiane tematom klanowym? Przecież to sprowadza się do odpowiedniego tagu (chyba konieczny warunek) oraz kontaktu do chociaż jednego przedstawiciela klanu. Czy to naprawdę tak dużo???

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 29, 2015, 15:26:50 »
I po co Ci to? Kolekcjonujesz te tagi i wymieniacie się życzeniami świątecznymi na steamie?

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 29, 2015, 15:53:22 »
Mnie po nic ale jak jakiś użytkownik szuka klanu choćby TU to wie na jakim module dany klan gra. Nie uważasz, że to ułatwia sprawę?

Offline hakeruss

• Opój
  • *
  • Piwa: 30
  • To ja :D:D
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 29, 2015, 17:29:22 »
no zgadzam się z Lucą - niech se piszą co chcą, ale jak chcą tu, to niech piszą jasno żeby można ich było potem łatwo znaleźć

poza tym nie oszukujmy się, każdy woli jak coś wygląda ładnie ;)
:D:D

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 29, 2015, 18:07:49 »
Moderatorzy dopiszą taki tag w nazwie tematu i po kłopocie. Przynajmniej będą mieli co robić.