Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Propozycje dla twórców  (Przeczytany 3441 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rycerz woku

• Pijus
  • *
  • Piwa: -2
Propozycje dla twórców
« dnia: Wrzesień 27, 2015, 12:22:04 »
Ktoś mi mówił że można gdzieś pisać swoje propozycje co do tego co mogło by się pojawić w drugiej części MB.Może dać mi ktoś link ?byłbym bardzo wdzięczny .Nawet jeśli szansa to 1 do 100000 to chciałbym zobaczyć czy możliwość dodania katapult na statki  mogła by się pojawić.Dziękuje za każdą odpowiedz =)

Offline Movart

• Administrator
  • Gawędziarz
  • Piwa: 131
Odp: Propozycje dla twórców
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2015, 18:53:59 »
Wydaję mi się, że szukasz tego działu - http://forums.taleworlds.com/index.php?board=5.0

Offline Qwestor

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2015, 15:27:01 »
A może by tak założyć u nas temat w stylu co byśmy chcieli w M&B 2 a ci co lepiej posługują się angielskim mogli by te wartościowsze propozycje wrzucać tam na forum.
Przykładowo ja należę do tych co z angielskim mają naprawdę mało do czynienia :(

Offline Karadeusz

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2015, 17:56:37 »
A może by tak założyć u nas temat w stylu co byśmy chcieli w M&B 2 a ci co lepiej posługują się angielskim mogli by te wartościowsze propozycje wrzucać tam na forum.
Przykładowo ja należę do tych co z angielskim mają naprawdę mało do czynienia :(
Bardzo dobry pomysł, też bardzo słabo znam angielski i na pewno nie tylko my mamy taki problem, a użytkownikom forum, którzy nie posługują się angielskim przydałby się jakiś łącznik z twórcami Bannerlorda.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 575
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2015, 18:00:55 »
No to produkujcie się przodownicy pracy, bo na razie nie ma czego przekazywać ;)
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Karadeusz

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 31, 2015, 15:31:24 »
W tym temacie jest dużo pomysłów:
Forum Tawerny Four Ways » Mount&Blade II Bannerlord » Rozmowy o Bannerlord » Sugestie na temat rozgrywki singleplayer w M&B 2 Bannerlord

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2016, 02:24:44 »
Chłopaki piszcie swoje propozycje tak do 22.01.2016 ! Ja wyślę oficjalnego mejla do TW co chcemy, aby zostało wprowadzone / zmienione. Akurat mam tam jeden kontakt w tej firmie, który jest prawdziwą grubą rybą.

Offline Chmurix

• Tułacz
  • *
  • "Gloria Fortis Miles"
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2016, 18:39:41 »
A te propozycje to tutaj czy do Ciebie? :P

Offline firentis

• Moderator Gier Podobnych
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 119
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2016, 18:42:56 »
Jak masz jakiś pomysł to pisz tutaj. Będzie można to przedyskutować i ewentualnie podzielić się spostrzeżeniami.

Offline Chmurix

• Tułacz
  • *
  • "Gloria Fortis Miles"
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 02, 2016, 19:07:43 »
Ja osobiście (wiem,że to dziwne) chciałbym lepszy efekt krwi - gdzie zatniesz, tam rana, a nie to że uderzysz w tułów a krwawi połowa ciała. I jestem za dodaniem rozczłonkowywania ciał, chociaż wiem że to mało prawdopodobne na tą chwilę.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 03, 2016, 02:12:54 »
I jestem za dodaniem rozczłonkowywania ciał, chociaż wiem że to mało prawdopodobne na tą chwilę.
W Chivalry takowa innowacja była, to może i Taleworlds się pokusi o dodanie tego i w swojej produkcji :)

Offline Sinlasil

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 03, 2016, 12:52:30 »
No to ja od siebie dorzucę tryb kooperacji.

Offline Qwestor

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 03, 2016, 14:38:41 »
Według zapewnień twórców to na kooperacje nie ma co liczyć w początkowej fazie gry z racji na jej złożoność we wdrożeniu do gry.
Co nie znaczy że jej wcale nie będzie, po prostu z góry zakładać trzeba że jak tylko gra wyjdzie to raczej bez tego, a że kooperacje dodadzą z którymś tam patchem.
A jeśli uda im się koopy wykonać wraz ze startem gry to lepiej się mile zaskoczyć niż zawieść ;)

Offline cobran

• Pielgrzym
  • *
  • Warrusie! oddaj mi moje legiony!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 03, 2016, 17:49:29 »
Ja osobiście mam propozycję taką: Mapa taktyczna podczas bitew!
1.Nie chodzi mi w cale o mini mapkę, co to to nie. Chciałbym aby w trakcie bitwy po naciśnięciu jakiegoś klawisza przenosiło nas na stylizowaną mapkę przedstawiającą pole bitwy i pokazujące konkretne jednostki (oczywiście w uproszczeniu w stylu nasz łucznik niskiego poziomu to łuk brązowy z niebieską obwódką, a wrogi najlepszy to złoty z czerwoną i tym podobne), którym mogli byśmy wydawać rozkazy lub nawet je grupować i dowodzić jak prawdziwy wódz! trochę jak w serii Total War ale w innej skali :P
2.Inny pomysł to bardziej rozbudowany system rozbudowy naszej konkretnej włości, czyli np. możliwość ręcznego wydzielenia dróżek w wiosce, rozbudowa murów, czy w końcu projektowanie własnej siedziby niczym w Skyrimie czy DA:Inkwizycja :)
3.A także rozbudowana dyplomacja matrylinearna z innymi rodami (coś ala uproszczone Crusader Kings), dzięki czemu możliwe by były sojusze wewnątrz państw np. Lorda X z nami przeciwko hrabiemu Y.
4.Przydała by się również możliwość urządzania zasadzek na przeciwniku, ot wiemy że będzie przemieszczał się daną trasą dlatego rozbijamy obóz i wybieramy tam opcję ustaw zasadzkę. następnie czekamy i gdy delikwent do nas dotrze przeniesiemy się na plac boju gdzie mamy powiedzmy minutę lub dwie na poustawianie żołnierzy, osłon i pułapek, a po czasie przybywają maszerujące w kolumnie oddziały które możemy rozbić i odebrać im tabor oraz zgarnąć jeńców :D
Na razie to jednak tyle z moich propozycji ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2016, 18:11:10 wysłana przez cobran »

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 575
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 03, 2016, 18:05:18 »
Pierwsza i czwarta opcja jest ekstra, zawsze sam o czym takim jeszcze w wb marzyłem. Opcja 3 trochę mi nie pasuje do wb. Za krótki okres gry (ktoś grał dłużej niż 4 growe lata w kampanię? :P )
Btw, cobran, ty przypadkiem nie miałeś kanału na YT, na którym nagrywałeś CK2?
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB