Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [DC] Deluge Cup 2015 - Zapisy trwają do 18 października.  (Przeczytany 3267 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [DC] Deluge Cup 2015 - Zapisy trwają do 18 października.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 19, 2015, 22:16:23 »
Ive turlaj dropsa do Betlejem "tawerniany celebryto". Zbłaźniłeś się z tym turniejem. Beka z ciebie i z twoich kolegów hahaha . Pozdro600! https://youtu.be/U5eE4BRk2q0?t=19m41s

Eee.. spoko?

Logika niektórym jest obca.

Swoją drogą jak jesteś chętny i taki odważny to rękawica rzucona ChW nadal obowiązuje ;) Może wtedy się pośmiejemy ;D

Offline Filcefix

• Gracz Roku DLG
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 127
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 19, 2015, 22:20:40 »
 Za ten filmik powinieneś dostać bana na Tawerne, Delunge i komputer. Delektowałem się kuffa czekoladą do wuja!

Offline Rivet

• BANITA
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 71
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2015, 22:23:53 »
Śmiać się z was z tego powodu, że będziecie kampić ? Miej szacunek do siebie i kolegów.

Za ten filmik powinieneś dostać bana na Tawerne, Delunge i komputer. Delektowałem się kuffa czekoladą do wuja!

bonus zawsze na propsie !
Po bitwie nie ma wrogów, są tylko ludzie.

Offline SaddamKrK

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 46
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 19, 2015, 23:30:02 »
Twój lider pisał co innego. Wiesz lepiej niż lider? A czemu ChW się ostatecznie nie zapisało to już nie pytanie do mnie.

Mi tam na rękę, że turniej się nie odbędzie. To chyba mi się nie powinno chcieć skoro mam zgraję nieprzyjaznych osób przeciwko sobie. Nie płaczę jednak bo mam ciekawsze rzeczy do roboty. Szkoda mi tylko sceny. A powodów nie było aby się nie zapisać bo mapy i zasady zostały praktycznie nie ruszone.

No ale jak tak bardzo nie lubisz murzynka Rivet to ja tam podtrzymuje propozycje. Zróbcie swoją ligę, serwery i forum dostaniecie :D Wykażcie się czymś innym niż tylko krytykowaniem i hejtowaniem. Droga wolna. Tylko pamiętajcie, że Masoni się zapiszą no i zasady też nam na rękę bo lubimy kampić. Nie musimy być nawet w radzie ligy dostosujemy się do Was całkowicie ^^

No chyba, że te plotki, że po prostu niektóre klany przestraszyły się kompromitacji były prawdziwe. No ale nie chcę mi się wierzyć, że Iwo i Saddam by ulegli takim głosom. Swoją drogą bardzo chciałbym zobaczyć ich deklarację czemu się nie zapisali. Iwo był w administracji i sam nakręcał się na turniej a Saddam sam deklarował chęć uczestnictwa. Cóż.. dziwy, dziwy. No ale to już historia.

Jak Wam nie pasuję moja osoba, zawsze możecie zrobić swoje klocki. Byle by tylko to się na scenie nie odbiło :P

Tak, to prawda, na poczatku chcielismy (przynajmniej tak mi sie wydawalo) brac udzial w turnieju i ja osobiscie bylem pozytywnie do niego nastawiony. Co prawda nie wszystkie zasady wydawaly mi sie sluszne, ale ja bym tam mogl grac nawet na takich, jak ustaliliscie :P Niestety, mozliwe, ze przez moja niska aktywnosc i brak wlasnego serwera, jakiejs lepszej organizacji, zabraklo chetnych w ChW, zeby moc wystawic pewne 10 osob. W trakcie eventu z Wiedniem rozmawialem z chlopakami z ChW i proponowalem udzial w turnieju - niestety tylko paru graczy wykazalo chec wziecia w tym udzialu, wiekszosc nie miala specjalnej ochoty zaangazowac sie w regularna gre w Warbanda, wiec zdecydowalismy wspolnie, ze rezygnujemy. Szkoda, ze tak wyszlo, moze to przez moje mala aktywnosc stalo sie tak, a nie inaczej.

Ja osobiscie uwazam, ze turniej bylby spoko rozwiazaniem, ale niestety ChW juz troszke jest "emerytem" na tej scenie i wiekszosc z nas nie udziela sie aktywnie na Deluge'u, wlacznie ze mna :( Mimo wszystko szacun IvE, ze chcialo Ci sie organizowac cos takiego i zeby nie bylo - Rivet nie reprezentuje zdania calego klanu. Szkoda, ze reszta klanow tez zrezygnowala z udzialu, przeciez nie tylko ChW i RW bylo/jest na tej scenie :/

Online Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 20, 2015, 11:56:28 »
Sytuacja RW to praktycznie kalka tego, co opisał Saddam w odniesieniu do ChW. Można spróbować jeszcze raz jak wyjdzie Deluge na Bannerloda. ;)

Offline ManGo

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 40
  • Semper fidelis
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 20, 2015, 16:17:51 »
Sytuacja RW to praktycznie kalka tego, co opisał Saddam w odniesieniu do ChW. Można spróbować jeszcze raz jak wyjdzie Deluge na Bannerloda. ;)
O ile Delunge wyjdzie na Banlorda. :)

Ciekawi mnie jednak dlaczego takie klany jak ChL, ChR, czy klany zagraniczne się nie zapisały. Raczej te klany nie miały syndromu "JN/HWDN".