Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Pytania do przybysza z przyszłości  (Przeczytany 8572 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Peterov

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 104
  • Die for the Emperor or die trying
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Pytania do przybysza z przyszłości
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 18, 2016, 10:05:36 »
Czym się teraz odżywiasz? Przecież nasze jedzenie zapewne nie jest kompatybilne z twoim wyewoluowanym organizmem.

Offline Sinlasil

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 18, 2016, 22:23:44 »
To że się cofnąłeś w czasie to jakieś wyróżnienie czy codzienność w przyszłości. A może to kara?

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 25
  • Nie było ziemnioków, jeno tylko głód i mróz
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 19, 2016, 19:28:15 »
@ Peterov

Zasadniczo jem to co wy. Wprawdzie z początku musiałem trochę "odchorować" toksyny zawarte w teraźniejszym jedzeniu. Mój organizm nie różni się zbytnio od waszego, żeby nie powiedzieć w ogóle. Różniłby się, gdybym żył na innej planecie o minimalnie innym składzie powietrza czy o innym poziomie promieniowania, ale to też nie wnika na możność jedzenia teraźniejszego jedzenia.

@Sinlasil

Działam w ramach ściśle tajnej operacji wojskowej o kryptonimie "Przedświt". Mogę to zdradzić, ponieważ nie dotyczy to waszych czasów, i nikt, kto to czyta nie dożyje czasów mi współczesnych. Więc moja "podróż" jest zdecydowanie wyróżnieniem, aczkolwiek muszę tutaj wspomnieć, że nie tylko mnie wysłano. Oprócz mnie wysłano jeszcze 19 osób.
Suprajs, podpisu brak!