Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Pytania do przybysza z przyszłości  (Przeczytany 8587 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 109
  • Bojar moim idolem
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Pytania do przybysza z przyszłości
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 08, 2016, 23:26:05 »
Ive próbował na manualu jechać, skończyło się wyjściem z servera i wyzywaniem wszystkich na duela
"Lew: I tyle kurde
Lew: Albo się zgodzi albo nie
Lew: A ty się zabierasz do tego jak do kurde
Lew: Iskania jeża, że niby chcesz go iskać, ale kurde boisz się łapę zbliżyć bo się boisz, że się kolcami pokłujesz czy co" - <censored edition>

Offline Rapodegustator

• Wagant
  • *
  • Piwa: -38
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 08, 2016, 23:51:11 »
Ja Cb juz raz wyzwalem i sie wymigales. Nie ucz ksiedza dzieci robic dobra?
Zeby osiagnac rzeczy trudne potrzeba czasu. Zeby osiagnac rzeczy niemozliwe potrzeba go troche wiecej.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 09, 2016, 21:47:36 »
Ive próbował na manualu jechać, skończyło się wyjściem z servera i wyzywaniem wszystkich na duela

(click to show/hide)

Offline Sinlasil

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 09, 2016, 21:48:55 »
Trochę spamu tu panowie narobili, to ja powrócę do tematu.

Jak będzie wyglądać Rosja za 100 lat? I czy Korea Północna kogoś w końcu zaatakuje?

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 25
  • Nie było ziemnioków, jeno tylko głód i mróz
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 10, 2016, 20:36:04 »
Sinlasil

Jakże mnie cieszy kiedy ludzie pytają się o naprawdę istotne sprawy a nie o np. "czy za 14 lat i trzy minuty bende robił kópe" xd

Ale do rzeczy:
Rosji za sto lat nie będzie. Jeżeli w ogóle chodzi o wygląd tego rejonu, to z perspektywy tych czasów jest on czystą abstrakcją.
Korea Pn. zaatakuje (może nie za sto lat, o wiele szybciej) Koreę Pd. (a jakżeby inaczej!). Dodam tylko, że jej krzyku rozpaczy nie usłyszy nikt, tylko Imperium Japońskie będzie cierpliwie patrzeć, jak półwysep koreański sam przez siebie będzie krwawił i co za tym idzie- słabł...
Suprajs, podpisu brak!

Online Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
  • Piwa: 126
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 10, 2016, 23:54:37 »
Korea Pn. zaatakuje (może nie za sto lat, o wiele szybciej) Koreę Pd. (a jakżeby inaczej!). Dodam tylko, że jej krzyku rozpaczy nie usłyszy nikt, tylko Imperium Japońskie będzie cierpliwie patrzeć, jak półwysep koreański sam przez siebie będzie krwawił i co za tym idzie- słabł...
Kiepska ta twoja teoria. Otwarte konflikty nie wybuchają tylko dlatego, że strona A nie lubi strony B. Korea Północna nie zaatakuje, jeśli nie będzie pewna zwycięstwa. Praktycznie żaden reżim nie zdecyduje się na wojnę, jeśli będzie istniała spora szansa, że doprowadzi ona do jego unicestwienia. Właśnie dlatego zawsze silniejsze państwa napadają na słabsze, a nie odwrotnie. Cała ta szopka z ich armią i próbami atomowymi ma na celu wprowadzenie w świadomość typowego mieszkańca Korei Północnej świadomości, że ich państwo jest silne, a to wszyscy dookoła chcą żeby padła(podobnie zresztą jak w Rosji), a on jako drobny trybik w całej tej machinie powinien z całych sił wspierać ukochanego wodza w jego nieomylnym planie. Celem każdego państwa jest przetrwanie i właśnie dlatego nie dojdzie tam raczej do wojny.

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 16, 2016, 12:22:07 »
@Hubtus

Jak ja kocham ludzi, którzy nie znając wszystkich faktów wypowiadają się na pewien temat! Skąd pewność, że nie będzie momentu kiedy Korea Pn. nie będzie silniejsza od Korei Pd.? Pamiętaj, że wspomniałem wcześniej, o III WŚ. Teraz przeanalizuj sobie, kto z kim (hehehehe) by walczył, a potem otwórz sobie atlas i zobacz gdzie leży Kora Pd. Kiepska pozycja geopolityczna, prawda? Oczywiście Mała Wojna Światowa zakończy się właściwie białym pokojem, więc reżim nie spełni od razu swoich imperialnych zamiarów. Spełni je kilka lat później.

Kiepska ta twoja teoria

To nie teoria. To prawda.
Suprajs, podpisu brak!

Offline Peterov

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 104
  • Die for the Emperor or die trying
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 19, 2016, 07:57:15 »
Jakie są numery losowania lotto na 24 stycznia 2016 roku(skoro tu jesteś to mógłbyś podać, podzielę się)

Offline Rapodegustator

• Wagant
  • *
  • Piwa: -38
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 19, 2016, 19:54:13 »
To moge odpowiedziec nawet ja: wybierasz od 1 do 49 szesc wybranych przez Ciebie liczb :P

Pytanie do Zdzisia: Czy i kiedy Polska stanie sie silnym krajem?
Zeby osiagnac rzeczy trudne potrzeba czasu. Zeby osiagnac rzeczy niemozliwe potrzeba go troche wiecej.

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 19, 2016, 20:08:39 »
Peterov

Chciałoby się, niestety nie mogę zdradzać takich rzeczy, bo by kogoś po mnie wysłali, a prawo w przyszłości jest bardzo twarde :D

Rapodegustator

Polska jako tako nie będzie sama w sobie silna. Będzie jednak jedną z bogatszych prowincji Cesarstwa Wszechsłowiańskiego (wcześniej Unii Słowiańskiej). Okres "prosperity" rozpocznie się oczywiście po Rewolucji i wprowadzeniu realnego kapitalizmu (są pewnie osoby które by wolały socjalizm, aczkolwiek przez niego żadne imperium nie powstanie, prędzej upadnie i mówię to z perspektywy mojego czasu) i ogólnej reformacji kraju.

Jest jeszcze jeden fakt, na który mogę zwrócić uwagę odnośnie tego pytania. Niektórzy historycy z moich czasów uważają, że to właśnie Polska była podwaliną dla Cesarstwa, bo to w końcu tam wybuchła Wielka Rewolucja Polska i to tam został koronowany pierwszy słowiański król (generalnie była to 3 koronacja na świecie w XXI wieku). Z resztą sama Polska stworzyła w ogóle ideę zjednoczenia wszystkich Słowian pod jednym sztandarem, więc jeżeli traktować Cesarstwo jako Polskę, to mocarstwem ziemskim stanie się za kilkadziesiąt lat, a galaktycznym (w ramach Żelaznego Trójprzymierza) za dosyć długi okres którego pewnie nikt tutaj nie dożyje, a nawet jak mu się to uda, będzie w takim wieku, że nie będzie wiedział co się wokół niego dzieje.
Suprajs, podpisu brak!

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 308
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 19, 2016, 21:08:01 »
No to będzie nieźle bogata i żyzna kraina cebulą płynąca

Online Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 19, 2016, 21:40:30 »
Jak ja kocham ludzi, którzy nie znając wszystkich faktów wypowiadają się na pewien temat!
Ja też ich kocham,dlatego chętnie poznam te wszystkie fakty, o których nie mam pojęcia. W końcu pewnie znasz te "fakty" i bez problemu je przytoczysz :).
Skąd pewność, że nie będzie momentu kiedy Korea Pn. nie będzie silniejsza od Korei Pd.?
Silniejsza w czym? W potencjale gospodarczym? W potencjale militarnym? Czy może w zasobach ludzkich/materialnych/finansowych/informacyjnych? A może potęgę państwa określasz w arsenale atomowym, czy też w Krajowym Produkcie Brutto jak to przyjmuje Prof.Mirosław Sułek? Czekam na informacje w czym miałyby być silniejsze, dlaczego i co to zmieni.

Teraz przeanalizuj sobie, kto z kim (hehehehe) by walczył[...]
No Korea północna z południową, prawda?
[...], a potem otwórz sobie atlas i zobacz gdzie leży Kora Pd. Kiepska pozycja geopolityczna, prawda?
Nom. Tak samo niefajna jak Polski i co to zmienia?

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 19, 2016, 21:44:23 »
Hubtus

Korea Pd. będzie po prostu zrujnowana pod niemalże każdym względem. Najważniejsze będą aspekty: militarny i gospodarczy. Ludzi też będzie mniej, wiadomo co się dzieje po wojnie, nie muszę chyba tego dokładnie tłumaczyć.

Co do faktów, cierpliwości, pytaj a znajdziesz odpowiedź :D
Suprajs, podpisu brak!

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 308
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 19, 2016, 21:48:48 »
Koreę północną w realnym konflikcie nawet Czechy by zgasiły jak zapałkę a masa żołnierzy północy ochoczo ruszyłaby do ofensywy żeby oddać broń w korei południowej xD

Online Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 19, 2016, 21:53:12 »
Hubtus

Korea Pd. będzie po prostu zrujnowana pod niemalże każdym względem. Najważniejsze będą aspekty: militarny i gospodarczy. Ludzi też będzie mniej, wiadomo co się dzieje po wojnie, nie muszę chyba tego dokładnie tłumaczyć.

Co do faktów, cierpliwości, pytaj a znajdziesz odpowiedź :D
To może zacznę od tego, co ma zrujnować Koreę Południową, bo za bardzo nie wiem? Jak na razie to Korea Północna przymiera głodem, a nie południowa. Nie mówiąc już o  jakości życia, przepaści technologicznej i finansowej, która dzieli obydwie Koree.