Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Wielka Bitwa na 100 lecie niepodległości!

18.11.2018 | Dodał: sir Luca

Zapowiedź Grunwaldu 2018 więcej

[Gamescom 2018] - lekko opóźnione podsumowanie

26.10.2018 | Dodał: Eltarek

A w nim m.in. ukazane po raz pierwszy pełne drzewka jednostek, szczegółowe informacje o frakcjach, umiejętności, lista perków i (...) więcej

Echo Tawerny nr. 1

18.10.2018 | Dodał: Dyktator

Pierwszy numer reaktywowanej gazety forumowej już jest :) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Plebiscyt na Gracza Roku 2018

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Od czego sie zaczelo...  (Przeczytany 79252 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Onion Spartan

• Opój
  • *
  • Piwa: -8
  • Mi casa es su casa, będę bawił się jak szejk
Odp: Od czego sie zaczelo...
« Odpowiedź #375 dnia: Styczeń 02, 2014, 10:48:47 »
Ja nudziłem się i ściągnąłem demo. Potem pełną wersję dostałem grę w prezencie. Lubię historię średniowiecza, więc dostałem takie coś. Najpierw, jak prawdopodobnie większość graczy, zacząłem od singla. Potem, po jakichś 50 godz. grania, spróbowałem multi. A raz na jakiś czas pykałem w OiM:DP, gdy WB mi się nudziło.

Znowu krzyczą, "co to za świńskie tracki, łaki?"
A kto potrafi czytać chińskie znaki, he?

Offline AdamsTW

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #376 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:10:47 »
Szukałem gry rpg bez magii itp i pobralem pirata pograłem singla nie dawno kupilem Collection

Offline Sinlasil

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 5
« Odpowiedź #377 dnia: Styczeń 22, 2014, 20:52:38 »
U mnie to było tak:
Kilka dobrych lat temu oglądałem różne filmiki na youtube z grami o tematyce średniowiecza ponieważ bardzo lubię ten okres. I wtedy na jednym z filmików zobaczyłem tą grę, od razu się zakochałem :P. Pomyślałem że i tak na pewno nigdy nie będę jej miał bo jest już pewnie stara i nie ma jej w żadnym sklepie. Kilka lat później zobaczyłem M&B w Media Markt, a że było to tuż przed moimi urodzinami powiedziałem o tym wszystkim i tak to było. ;P
Później oglądałem więcej filmików i postanowiłem zakupić Warband. Brat wybierał się do sklepu więc poprosiłem go o to żeby zobaczył czy jest. Gra była więc mi kupił, był tam Warband i OiM Dzikie Pola z gamebookiem. ;D

Offline Onion Spartan

• Opój
  • *
  • Piwa: -8
  • Mi casa es su casa, będę bawił się jak szejk
« Odpowiedź #378 dnia: Styczeń 24, 2014, 15:54:57 »
U mnie to było tak:
Kilka dobrych lat temu oglądałem różne filmiki na youtube z grami o tematyce średniowiecza ponieważ bardzo lubię ten okres. I wtedy na jednym z filmików zobaczyłem tą grę, od razu się zakochałem :P. Pomyślałem że i tak na pewno nigdy nie będę jej miał bo jest już pewnie stara i nie ma jej w żadnym sklepie. Kilka lat później zobaczyłem M&B w Media Markt, a że było to tuż przed moimi urodzinami powiedziałem o tym wszystkim i tak to było. ;P
Później oglądałem więcej filmików i postanowiłem zakupić Warband. Brat wybierał się do sklepu więc poprosiłem go o to żeby zobaczył czy jest. Gra była więc mi kupił, był tam Warband i OiM Dzikie Pola z gamebookiem. ;D
Chyba ⅔ użytkowników ma z Gamebooka. :)
Szukałem gry rpg bez magii itp i pobralem pirata pograłem singla nie dawno kupilem Collection
Wiesz, że chwalenie się pirackimi wersjami na forum jest bodajże karane? Chyba, że się myję.
@EDIT: Tfu! Mylę* xDD

Ale kolega naprawił swój błąd
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2014, 16:38:38 wysłana przez HUtH »

Znowu krzyczą, "co to za świńskie tracki, łaki?"
A kto potrafi czytać chińskie znaki, he?

Offline Seahawk

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #379 dnia: Styczeń 25, 2014, 10:57:37 »
Ja będac przypadkiem w Biedronce (hehe) moja uwagę wzbudziła wystawa z grami. Zobaczyłem pudełko od M&B które obadałem dokładnie. Stwierdziłem, że jestesmy dla siebie stworzeni i kupiłem ją. Jej cena było śmieszna bo co to jest dycha w porównaniu z taka grą?
o stronce dowiedziałem sie w banalny sposób - wyguglowałem sobie frazę "Mount&Blade" mając nadzieję, że znajdę poradnik do tej gry.

Offline toldi

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #380 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:55:18 »
Będąc jeszcze w gimnazjum jakiej 7 lat temu poszedłęm do kumpla popykać  w PESA. A przylukałem że grał w jakąś gierkę i  okazało się że to M&B :D Tak się wciągnełem że do dziś gram )

Offline Rycerz woku

• Pijus
  • *
  • Piwa: -2
« Odpowiedź #381 dnia: Marzec 21, 2014, 16:05:45 »
jestem pasjonatem takich gier a te konkretną dostałem na urodziny,potem dokupiłem Warbanda .od czasu Age of empire mało co mnie tak zaciekawiło

Offline Centrum Pożyczek

• BANITA
  • Tułacz
  • *
« Odpowiedź #382 dnia: Sierpień 08, 2017, 09:44:52 »
Ze mną było klasycznie - najpierw kumpel kumplowi polecił, kumpel pograł i puścił dalej info o tej grze :D

Offline VectorMental

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 6
  • Wszystko będzie w porządku
« Odpowiedź #383 dnia: Styczeń 24, 2018, 22:43:01 »
Jakoś w 3 klasie chłopak mojej mamy zobaczył, że lubię grać w gry i pewnego pięknego dnia kupił mi M&B. Od tamtej pory przez jakiś czas zacząłem dostawać kary na komputer bo za długo grałem:)
"What means Shaggy?"
"I'm not Shaggy."