Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [2015] Podsumowanie  (Przeczytany 3080 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
[2015] Podsumowanie
« dnia: Marzec 07, 2015, 20:58:26 »

Witajcie! Trzeci już sezon naszych bokserskich potyczek dobiegł końca. Szkoda, że frekwencja nie dopisała tak, jak rok temu, jednak i tak miło widzieć, że turniej wciąż cieszy się popularnością. Dla odświeżenia pamięci, sezon I odbył się w 2013 roku, a przeprowadzał go Prusak. Niestety, przez złą porę roku na przeprowadzanie eventów oraz pewne inne czynniki, sezon utknął jeszcze w fazie grupowej. Nigdy nie został doprowadzony do końca. W II sezonie, który odbył się na początku 2014 roku, wszystko udało się już doprowadzić do końca. Przeprowadzałem go wraz z Prusakiem. Podsumowanie tamtej edycji znajdziecie tutaj. Mistrzem został Saddam, a vice mistrzem Kripsu. Na miejscu trzecim skończył Fietnamczyk, a tuż za nim Habrak. Za to w tej edycji chciałbym za pomoc przy organizacji podziękować ReggaeBoy'owi oraz Prusakowi, Blackhawkowi i Kokoszowi za sędziowanie spotkań. Listę tegorocznych uczestników znajdziecie pod tym linkiem.

Nie przedłużając już, oto tegoroczne podium!

I miejsce -> Warh
(click to show/hide)

II miejsce -> Kripsu
(click to show/hide)

III miejsce -> Prusak
(click to show/hide)

Gratuluję również Habrakowi za (ponowne) zajęcie czwartego miejsca!

Dziękuję też za udział wszystkim, którzy podjęli wyzwanie. Nie odkładajcie jednak rękawic na bok! Jeszcze w tym roku może się pojawić coś nowego, związanego z walkami na ringu. Nie wiem jednak, czy będzie to jeszcze na wiosnę, czy już prędzej na jesień.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [2015] Podsumowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2015, 12:41:40 »
Super turniej, mogę powiedzieć że byłem najszybszym zawodnikiem (oprócz finału) w kontaktowaniu się z przeciwnikiem. W fazie pucharowej trafiłem na bardzo mocną górną drabinkę i moim zdaniem byłem 2 zawodnikiem turnieju, w końcu miałem jedynie jedną porażkę przy trzech Kripsa (no i go również pokonałem!), szkoda tylko że trafiłem na Warh'a, który pokazał grę 1, 2 klasy wyższą od przeciwników.
Gratulacje więc dla Warhammera, Kripsa i Habraka, który niestety znowu czwarte miejsce :d
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2015, 13:01:35 »
moim zdaniem byłem 2 zawodnikiem turnieju, w końcu miałem jedynie jedną porażkę przy trzech Kripsa

Zły tok myślenia Prusak. Byłoby tak, gdyby to była liga (a taka już niedługo, choć niekoniecznie bokserska..). Bo idąc dalej tym sposobem, to nie tylko ty powinieneś być wyżej. Np. ja też przegrałem tylko jedno spotkanie (i to tylko wynikiem 2-3), a z Habrakiem, który był czwarty, wygrałem aż 3-0 :) Jest to jednak puchar, nie liga, czyli chodzi o to, że nawet jak ktoś zawali początek, to potem ma szansę jeszcze nadrobić w fazie pucharowej, tyle że ma trudniejszych przeciwników na starcie. Dobrym przykładem jest Kripsu właśnie, który zawalił trochę obie fazy grupowe, ale potem nadrobił to pokonując mnie i Habraka.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Habrak

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 8
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2015, 21:31:51 »
Super turniej, mogę powiedzieć że byłem najszybszym zawodnikiem (oprócz finału) w kontaktowaniu się z przeciwnikiem. W fazie pucharowej trafiłem na bardzo mocną górną drabinkę i moim zdaniem byłem 2 zawodnikiem turnieju, w końcu miałem jedynie jedną porażkę przy trzech Kripsa (no i go również pokonałem!), szkoda tylko że trafiłem na Warh'a, który pokazał grę 1, 2 klasy wyższą od przeciwników.
Gratulacje więc dla Warhammera, Kripsa i Habraka, który niestety znowu czwarte miejsce :d

No szacunek dla ciebie! Ty to jestes fajny! Niemcy wygraja!
Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda.

Offline KripsuPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2015, 15:03:04 »
Drugie srebro.... No, trudno się mówi :D fajnie było, tak jak rok temu, więc nie będę marudził. Gratulacje dla wszystkich :}

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2015, 21:42:40 »
Habrak widzę troszkę taki Arsenal XDD

Offline Frugo xD

• Pijus
  • *
  • Piwa: -3
  • " Będziemy robić kupę osobno "