Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Uwaga na fałszywych "developerów"!  (Przeczytany 3337 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
Uwaga na fałszywych "developerów"!
« dnia: Luty 15, 2015, 19:49:44 »
Sądziłem, że taki wątek będzie niepotrzebny, ale zmieniłem zdanie, jak zobaczyłem, która to już naiwna osoba się nabrała. W ostatnich tygodniach/miesiącach wzrosła nagle liczba osób podszywających się pod pracowników Tale Worlds, którzy oferują wczesny dostęp do Bannerlord'a w zamian za opłatą (zazwyczaj jest to 10 euro). To oczywiście oszuści, którzy próbują wyłudzić wasze pieniądze. Kilka wskazówek:
  • Żaden developer Tale Worlds nie będzie do was pisał przez Steam.
  • Na pewno znaleźlibyście jakąś informacje o tym tutaj lub na forum Tale Worlds, gdyby rozdawali klucze do wczesnego dostępu
  • Czemu mieliby wybierać akurat ciebie, skoro piszą, że niewiele osób dostanie dostęp? Przy takiej bardzo zamkniętej wersji testowej nie pisze się do pierwszej lepszej osoby znalezionej na Steam, od tego mają własnych ludzi

Przy okazji powstawania tematu chciałbym zwrócić uwagę na tą bardzo liczną grupę Steam: http://steamcommunity.com/groups/mountandbladeIIbannerlord# . NIE jest to oficjalna grupa Bannerlord'a. W chwili, gdy pisałem ten temat poszły z niej również ostrzeżenia dotyczące fejk devów, ale chciałbym przypomnieć epizod, który zdarzył się w niej miesiąc(lub dwa) temu. Jeden z moderatorów grupy zaczął się podawać za developera Tale Worlds i wyłudzać pieniądze za wczesny dostęp. Gdy został wykryty szybko opuścił grupę. Właściciel grupy (jej aktualny administrator) odebrał uprawnienia wszystkim pozostałym moderatorom i pozostał jedyną osobą w grupie, która miała jakieś uprawnienia. Oczywiście sytuacja z podszywającym się oszustem nie została bez echa- ludzie pisali komentarze i tematy z ostrzeżeniami przed takimi. I jak się okazało po kilku dniach- ktoś wszystkie te komentarze skrzętnie usuwał. Przypominam, kto wtedy pozostał jako jedyny z uprawnieniami i zalecam ostrożność, jeśli jesteście członkami tej grupy.

Przykładowy dialog, jaki może was spotkać od takiej osoby (dziękujemy osobie, które to udostępniła już wcześniej na forum Tale Worlds):
(click to show/hide)
(click to show/hide)
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Roni

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 5
    • Towarzysze
Odp: Uwaga na fałszywych "developerów"!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2015, 18:34:10 »
Widzę, że i DaPietro jest tu zamieszany!

Offline Mongol

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -8
  • For the Horde
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2016, 11:59:58 »
trzeba być idiotą albo co najmniej nowym w internecie żeby dać się nabierać na tego typu scam.

przecież to nawet po stylu pisania, intuicyjnie da się poznać że coś nie tak.

Offline Chidori

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2016, 17:36:06 »

Byłem na paru grupach M&B ale na szczęście jakoś się z tym nie spotkałem. ;d

Offline Mongol

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -8
  • For the Horde
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2016, 00:56:25 »
moja wina że to forum takie martwe i roczne tematy są w top 10 tematach w dziale?
nie zwróciłem uwagi nawet na date, zwłaszcza że dawno nie siedziałem na forach bo siedziałem na chanach

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 576
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2016, 01:41:00 »
Statystyki przeczą temu, żeby forum było martwe. Wybrałeś dział, w którym jest (póki co) mało tematów, więc to raczej nic dziwnego, że ten temat jest dosyć wysoko.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB