Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Bitwy Morskie - The Deluge  (Przeczytany 7593 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hendryk

• Opój
  • *
  • Piwa: 6
Bitwy Morskie - The Deluge
« dnia: Luty 02, 2015, 19:26:50 »

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w bitwie morskiej! 
Każdy poniedziałek o godzinie 20.00!
Każdy z Was może na chwilę wyjść ze skóry szczura lądowego i zamienić się w żadnego zatopienia innego statku wilka morskiego.
Event cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego liczymy również i na Ciebie!
Zapraszamy szczególnie do gry całe klany, które w miarę liczebności dostaną pod swoją banderą własny statek!

Oficjalny serwer TeamSpeak The Deluge:
91.239.66.41:1337

Następny event: 2 marca, godzina 20.00!

Dla przypomnienia jak to wygląda w akcji:)

« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2015, 01:06:47 wysłana przez Oktawian »

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 86
Odp: Bitwy Morskie - The Deluge
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2015, 18:58:06 »
Już dzisiaj kolejna bitwa morska! Zapraszam wszystkich chętnych! Godzina 20.00!

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 64
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2015, 20:04:42 »
Zaczynam, zapraszam, mamy dobrą ekipkę, atmosferkę więc wbijajcie.
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 337
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2015, 20:44:34 »
eeeee, to ja poproszę wersję dla mało ogarniętych.
Bo byłem patrzeć na serwery i nawet nie widziałem tego - The Deluge.
Czyli na jaką wersję gry to jest, jakie trzeba mieć mody i inne cuda.
Bo ja właśnie chce sobie strzelać z armat a nie mogę i mnie to boli.
Chociaż z moim szczęściem to będzie ping 400, eee co to za życie z kiepskim netem.... :(

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2015, 21:47:57 »

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2015, 16:08:11 »
Bardzo ładnie dziękuje za pomoc.
Poproszę jeszcze zwłaszcza kolegów Oktawian, Lejbę Goldszmita i Hendryka o pomoc - jakie inne dodatki muszę jeszcze mieć zainstalowane aby grać w waszą grę? - po interwencji hutha odpaliłem The Deleuge v0.8, to pewnie za mało.
Proszę podajcie wszystkie potrzebne mody, dodatki, moduły i dzikie węże które trzeba zainstalować aby móc walnąć wam z armaty.
Na pewno nie jestem jedyną osobą, która ma taki dylemat, zawsze jest opcja że czegoś tam się nie wyszuka na Tawernie, albo że macie coś "eksztra" zainstalowanego.

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 64
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2015, 16:15:05 »
Najnowszego patcha zainstalowałeś ?
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.

Offline Filcefix

• Gracz Roku DLG
  • Moderator
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 127
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2015, 16:19:22 »
 I odpalaj grę poprzez nową ikonkę jaka się pojawiła na pulpicie, lub WSE loader, który jest w folderze moda, bo klasycznym Warbandem nic nie zdziałasz ;)

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 18, 2015, 17:00:47 »
Biorę się za instalowanie cudów-wianków, dzięki za porady.
Dobra, wszystko działa - była bitwa morska! Sam The Deluge - tyż spoko! :)
Dzięki panowie za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2015, 21:00:00 wysłana przez Octavian »

Offline Hendryk

• Opój
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2015, 19:30:46 »
Tak tylko mowie, ze dzis tez jest event!

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 24, 2015, 13:46:32 »
Ile osób zazwyczaj jest na bitwach? Przymierzam się stawić dzisiaj, więc chciałbym wiedzieć czy jest sens :D
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Hendryk

• Opój
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 24, 2015, 14:54:11 »
Min po 15 na strone a czasem ponad 20.

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2015, 21:35:53 »
Potwierdzam, okręty walą do siebie pełnymi salwami, walczący skaczą na pokład statku, strzały padają gęsto - oj się działo!
To co mnie boli, to to że nie ma okrętu obsadzonego załogą Tawerny. Istotnie na jednym okręcie walczyli Polacy, z resztą świata i to była fajna zabawa, ale mogło być lepiej. Wyobraźcie sobie powiedzmy z jednej strony kajak, z pojedynczym żołnierzem uzbrojonym w rusznicę, z drugiej pełen godności i dumy mknie galeon obsadzony, przez użytkowników Tawerny - cóż to byłby za widok! Jak musiałby facet w kajaku się poczuć gdy zobaczyłby...
Okręt, który wali chaotycznymi salwami w losowych kierunkach, gdy na jego pokładzie w śmiertelnym zwarciu szamocze się Dyktator z PruSakiem, gdy adriankowaty niczym piętnastoletni kapitan zmaga się z kołem sterowym, starając się przekonać Sefirota by nie rzucał granatmi w hutha, który ignorując wszystkich nie chciałby współpracować z Trebornem, który z kolej trolowałby walczących z sobą SirLucę i Corleone - który się z nami pożegnał, w czasie gdy lllew pokazywałby Gamlingowi, że potrafi zestrzelić kapelusz z głowy Firentisa, który zajęty by był rozmową z Gerdyrem na temat modowania, w czasie gdy beanshee tłumaczyłaby Baldwinowi, dlaczego działa nie są dobrze odwzorowane, chociaż IVE dostawałby szału, że z nich nie strzela....
Cóż to byłby za widok, niczym w opowiadaniu "Rękopis znaleziony w butli" E.A. Poe, okręt sunący wśród fal zadziwiałby obserwatorów dramatem nienazwanych żywiołów i namiętności powoli idąc na dno, przy wtórze pękających masztów, rozrywanych desek i krzyków nieszczęśników niknących pod wodą!

Offline Filcefix

• Gracz Roku DLG
  • Moderator
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 127
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 24, 2015, 21:58:20 »
 O ja pitolę o_O
A na koniec by wyskoczy cpt Jack Sparrow kręcąc nogami, na kole młyńskim i zaczął klaskać.

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 24, 2015, 22:25:50 »

Moim zdaniem okręt taki jak Latający Holender stanowiłby wspaniałe tło, dla neurotycznych konfliktów Tawerny. Oblazłe zgniłymi robakami szkielety, rozwierałby swe trupie szpony nad członkami naszej społeczności dyskutującymi zajadle przy stole pokrytym mułem, szlamem i wodorostami, z których wypływałby wraz z kolejnymi kłótniami bezkształtne, przegniłe twory w których można by dopatrzeć się resztek ludzkich oczu!
W czasie sztormu, na pokładzie okrętu miotanego demonicznymi falami, przy wtórze grzmotów administratorzy miotali by klątwy, przekrzykując ryk wiatru, omywani zimną morską pianą!
Niczym piracka brać w samobójczych i destruktywnych rajdach członkowie Tawerny mogliby nawzajem się wyniszczać gniewnymi wyzwiskami, starając się przechytrzyć każdego w każdy możliwy sposób! Zawierać tajemne pakty nad czaszkami pokrytymi warstwami czarnego wosku, po to by wbić sobie za chwilę nóż w plecy.
Ileż radości dostarczyłyby walka o łupy, czy pojedynki w ciemnych zaułkach Tortugi!
Zdecydowanie, to właśnie jest miejsce dla członków Tawerny!