Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Uszanowanko  (Przeczytany 1813 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 62
Uszanowanko
« dnia: Luty 01, 2015, 12:43:51 »
Ostatnio jakiś wylew powitań, to uznałem że dołączę.

Mam na imię Adam (cóż za niespodzianka), mam 17 lat. Co do pochodzenia, powiedziałbym że czysto polskie, tylko jedna prababcia była Czeską, a jej mąż Włochem (i mieszkali na terenie Polski). Urodziłem się na Śląsku,w Katowicach, skąd pochodzi rodzina ze strony matki, a ze strony ojca dziadek uciekł z wsi spod Warszawy w wieku 16 lat (gdzie jego dziadek miał kiedyś duży majątek ziemski, ale po śmierci został podzielony na 10 synów) do Tychów. Co do mnie, to od już dobrych paru lat mieszkam we Francji, ale regularnie odwiedzam Polskę :)
Ze sportów wolę te bardziej indywidualne, jak bieganie, pływanie czy tennis. Piła, czy nożna czy ręczna, nigdy mi nie wychodziły. Ogólnie skupiam się na bieganiu, bardziej na krótkich dystansach.
Co do gier, bo w końcu jesteśmy na forum z grami, najbardziej lubię gry strategiczne, jak np. Paradoxa czy kiedyś serię Total War. Grywam także w Civilization, a także od jakiegoś czasu jestem dużym fanem gier typu Fallout.
Lubie także czytać, najczęściej historyczne, więc bez jakiegoś ulubionego autora. Czytam też od czasu do czasu książki typu Komudy czy Georga Martina.  Jak byłem młodszy, przeczytałem jakieś tam książki Star Wars...
Jestem katolikiem, ale niezbyt ortodoksyjnym. Jestem przeciwny ingerencji kościoła w sprawach państwowych czy obyczajowych, jak np. in vitro, aborcja czy homoseksualizm.

To w sumie tyle, jak macie jakieś pytanie, śmiało, pytajcie. Tylko żeby się nie zrobił off-top w  sprawach politycznych, bo huth przeniesie :<
"My name is Ozymandias, king of kings:
Look on my works, ye Mighty, and despair!"

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 628
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Uszanowanko
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2015, 12:48:53 »
Witam na forum hehe :)
Widzę, że mamy całkiem sporo wspólnego. Jakiej muzyki słuchasz?

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2015, 12:50:49 »
Heh, to jest ciężkie pytanie, bo muzyki praktycznie nie słucham, tam czasami jak mi coś wpadnie do ucha to sobie posłucham, a tak to nic :(

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2015, 12:55:03 »
Dzień dobry, witam, życzę miłego dnia.
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.

Offline Gamling

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 54
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2015, 12:57:17 »
Mieszkasz we Francji? Piękny kraj. :)

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2015, 13:02:15 »
Kraj piękny, szczególnie jeśli interesujesz się średniowieczem (jak widziałem w twoim temacie), zamków i pałaców jest od groma, gdziekolwiek nie pójdziesz (nie jest to przesada- prawie każda większa miejscowość w ma swój zameczek, w dobrym stanie). Koni nie lubię, ale widzę ich codziennie z 20 (chodzę do szkoły w "Mieście Koni" :>). Jedyny problem to ludzie- większość francuzów zasługuję na miano "dupka" :)

Offline Gamling

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 54
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2015, 13:11:43 »
Otóż to, raj dla oczu pragnących ujrzeć pozostałość rycerskiej kultury. A Francuzi... Cóż choć historycznie zasługują na ogromny szacunek to niestety teraz jest dużo gorzej, choć i tak wielu mi się wydało sympatycznych jak 10 lat temu tam byłem.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2015, 18:34:11 »
Czy poza Paryżem też się ludzie wciskają na chamca do kolejki?

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2015, 21:01:06 »
Tacy są wszędzie :) Ale Paryżanie z pewnością pobijają rekordy arogancji :P

A co do ludzi, często wydają się mili w sklepie, ale potem się ujawnia ich prawdziwe obliczę :P (np. rysowanie karoserii kluczykami to codzienność, jeśli nie zaparkujesz tak jak sobie ktoś życzy)

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2015, 22:45:02 »
Owoc rewolucji francuskiej.
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski