Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [Native][THD] Thunders | Happy birthday!  (Przeczytany 55887 razy)

Opis tematu: Podobno byli królami lata 2k15...

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sarracen_Sebek

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 28
Odp: [Native][THD] Thunders [*] 2007-2015
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 22, 2015, 22:45:35 »
Cześć.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 576
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 22, 2015, 22:47:04 »
A co ma zapraszanie pod namiot do orientacji seksualnej? Osobiście jestem hetero, nie mam jednak nic przeciwko homosiom.
Dokładnie, to wy tylko wszędzie widzicie podteksty!
Podpisano Lew, Trzymający pałasz IvEgo
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 22, 2015, 22:50:39 »
Nie no bogata wyobraźnia nt. seksu buduję potem kreatywność w tych sprawach a więc ja bym tego w chłopakach nie tłumił. Z doświadczenia wiem, że potem to fajnie zbiera owoce.

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 141
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 22, 2015, 23:11:03 »
Ale jak przyjmujecie Neto, to ja tez ide. Ktos wam musi pokazac jak sie tarcze dzwiga poprawnie.
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 128
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 22, 2015, 23:20:53 »
Ale jak przyjmujecie Neto, to ja tez ide. Ktos wam musi pokazac jak sie tarcze dzwiga poprawnie.

Oficialnie we dwóch zajmujemy jeden slot na meczach. Przecież każdy wie, że nie ruszam się nie mając wsparcia na tyłach (͡° ͜ʖ ͡°)
Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 24, 2015, 00:59:23 »
Co w klanie?

Od ostatniego update'u minął prawie miesiąc. Co przez ten czas działo się w klanie? Podziękowaliśmy paru osobom, przybyło do nas również kilku nowych graczy. Zakończyliśmy także nasze występy w okresie przedsezonowym w lidze 5-a-Side, trafiając do dywizji C razem z dwoma innymi polskim klanami, 303 i Independent Warriors. W świeżo rozpoczętym pierwszym sezonie ligi liczymy na dobry wynik, kto wie, może przy odrobinie szczęścia powalczymy nawet o awans do dywizji B. Drugim turniejem, w jakim bierzemy udział jest Warband Masters Tour, w którym wspólnie z THD występuje również paru zawodników kojarzonych głównie z gry w PE. Dotychczas rozegraliśmy w nim cztery mecze. Nasz pierwszy mecz (a przy okazji mecz "otwarcia" turnieju) z The Kingdom of Swadia zakończył się naszym zwycięstwem 10:6, co wywindowało nas do góry w tabeli i zmusiło nas do zagrania w następnej kolejce z jedną z najlepszych ekip jakie zapisały się do turnieju, DONER. Pierwszy spawn zakończył się remisem 2:2, a mogliśmy nawet ugrać jedną rundę więcej i prowadzić po pierwszej ćwiartce spotkania z faworytem. Drugi spawn na Desert Town przegraliśmy 1:3, ale znowu - sądzę że mogliśmy tam doprowadzić do remisu, popełniliśmy jednak zbyt dużo błędów. Na drugiej mapie przeciwnik nie pozostawił jednak złudzenia kto jest lepszy i wygrał wszystkie rundy, dając nam ostrą lekcję. Kolejne mecze, z BRO oraz RH, zakończyły się wynikami odpowiednio 4:12 i 5:11. Mamy prawo odczuwać po tych meczach niedosyt, z drugiej jednak strony za każdym razem podejmowaliśmy o wiele bardziej znanych rywali. Tak czy inaczej, liczymy że doświadczenie dotychczas zebrane zaprocentuje i pozwoli nam wygrać dwa pozostałe do rozegrania mecze oraz zająć stosunkowo dobre miejsce w tabeli.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 24, 2015, 01:11:43 »
Tak czy inaczej, liczymy że doświadczenie dotychczas zebrane zaprocentuje i pozwoli nam wygrać dwa pozostałe do rozegrania mecze oraz zająć stosunkowo dobre miejsce w tabeli.

No z tym doświadczeniem to właśnie ciężko może być u was. Przede wszystkim w kontekście WNLa. Za dużo daliście slotów graczom spoza klanu, którzy po tym turnieju wrócą do swoich zespołów. Na przykład, z tego co widzę, na waszym ostatnim meczu cały czas grały 4 osoby spoza klanu i żaden z tych graczy nawet spawna nie przeczekał, kiedy w tym samym czasie wasi gracze czekali, oglądając mecz. To samo na poprzednim meczu. To mimo wszystko błąd, jeśli chcecie zdobywać doświadczenie do WNLa, który zacznie się przecież już zaraz.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 26, 2015, 15:39:29 »
No z tym doświadczeniem to właśnie ciężko może być u was. Przede wszystkim w kontekście WNLa. Za dużo daliście slotów graczom spoza klanu, którzy po tym turnieju wrócą do swoich zespołów. Na przykład, z tego co widzę, na waszym ostatnim meczu cały czas grały 4 osoby spoza klanu i żaden z tych graczy nawet spawna nie przeczekał, kiedy w tym samym czasie wasi gracze czekali, oglądając mecz. To samo na poprzednim meczu. To mimo wszystko błąd, jeśli chcecie zdobywać doświadczenie do WNLa, który zacznie się przecież już zaraz.
Chyba, że osoby te nie rozejdą się, tylko wystąpią w WNL pod sztandarem THD.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 26, 2015, 15:41:07 »
Chyba, że osoby te nie rozejdą się, tylko wystąpią w WNL pod sztandarem THD.

No tak. Blackhawk, Blade, Napoleon i Firunien z całą pewnością zagrają na WNL dla THD :)

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 26, 2015, 15:47:52 »
Pierwsze słyszę żeby grał z nami Napoleon. Chyba pomylił ci się z Warhammerem :P

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 26, 2015, 15:51:04 »
Pierwsze słyszę żeby grał z nami Napoleon. Chyba pomylił ci się z Warhammerem :P
Dokładnie. Daję Ci tydzień na przyznanie się do błędu drogi Dyktatorze, w przeciwnym razie będę zmuszony odebrać Ci jedno piwko. A wiem, że może to być ciosem, ponieważ w czasie trwających upałów i suszy w Polsce, piwko jest zbawieniem.

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 128
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 26, 2015, 15:53:19 »
Dokładnie. Daję Ci tydzień na przyznanie się do błędu drogi Dyktatorze, w przeciwnym razie będę zmuszony odebrać Ci jedno piwko. A wiem, że może to być ciosem, ponieważ w czasie trwających upałów i suszy w Polsce, piwko jest zbawieniem.

Piwko zawsze jest zbawieniem

Panowie z THD, Dyktator ma rację, jeżeli chcecie się uczyć to maksymalnie dwóch koksów na mecz, i powtarzajcie to co robią. Jeśli napchacie sobie osób z innych klanów, to będzie jak z oRP które w DNLu miało świetny skład a potem ssało
Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 26, 2015, 15:57:28 »

Nie, pomyliło mi się z Vivarem.
Ale Warhammer jest w takim razie kolejnym.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 14, 2015, 10:51:37 »
Co w klanie?

Zakończyliśmy nasz udział w turnieju Warband Masters Tour. Tu chciałbym podziękować graczom PE, którzy wiele wnieśli do naszego zespołu. Szczególne podziękowania należą się Blackhawkowi. Dał nam wiele pożytecznych rad, za co jesteśmy mu wdzięczni.
Drugą informacją jaką mam do przekazania, jest pewna zmiana w podejściu do nieaktywnych członków klanu. Dotychczas takim osobom dziękowaliśmy i je najzwyczajniej w świecie usuwaliśmy. Postanowiliśmy jednak wprowadzić dla osób zasłużonych dla klanu, a niemających czasu regularnie grać, specjalną rangę. Tym samym, wysyłam ostatni post jako radny i przechodzę na "emeryturę", razem z Bojarem i Pawliszkiem. Nie znaczy to, że rezygnujemy kompletnie z Warbanda. Zapewne nie raz zobaczycie nas na meczach, chociażby w WNL, ale nasza aktywność będzie z pewnością o wiele mniejsza.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 14, 2015, 18:14:31 »
Tym samym, wysyłam ostatni post jako radny i przechodzę na "emeryturę", razem z Bojarem i Pawliszkiem. Nie znaczy to, że rezygnujemy kompletnie z Warbanda. Zapewne nie raz zobaczycie nas na meczach, chociażby w WNL, ale nasza aktywność będzie z pewnością o wiele mniejsza.
Pozwoliłem zacytować sobie te kilka zdań i napisać Ci jak to będzie wyglądać w rzeczywistości, a znam to z własnego doświadczenia. Będąc w klasie maturalnej, również napisałem na forum PE, że przechodzę na jak Ty to nazwałeś "emeryturę" i będę mniej aktywny. Ponieważ nauka, skupienie się na dobrym zdaniu matury. Rzeczywistość była inna - jeszcze więcej czasu spędzałem na forum klanowym, TS, w grze, rzucając ciekawymi i mniej ciekawymi pomysłami oraz różnymi anegdotkami. Następnie anegdotki te pozwoliły mi zdać na ładny wynik (nie podam go do informacji publicznej, bo nie lubię się chwalić) maturę z j. polskiego ponieważ w analizie i interpretacji fragmentów powieści S. Żeromskiego pt. "Przedwiośnie" zastosowałem wyżej wspomniane anegdotki. Ale jest jak piszę - człowiek mówi, że będzie mniej czasu poświęcał grze, a jest inaczej. Tak samo jest w innych przypadkach, jak np. się zakochasz. Dla przykładu, całując się z dziewczyną, w głowie tak naprawdę masz mapę z Warbanda, np. ja pamiętam nie jeden raz myślałem o przedniej wieży na mapie Wioska. No chyba, że tylko ja tak mam ?