Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Finał i mecz o 3 miejsce  (Przeczytany 1748 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prußak

• Moderator
  • Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
Finał i mecz o 3 miejsce
« dnia: Grudzień 31, 2014, 12:21:17 »

FINAŁ I MECZ O 3 MIEJSCE

Deadline: 4 styczeń

Arena
Reveran Village
Vaegirzy vs Sarranidzi
Sarranidzi vs Rhodocy

Króliczki Playboya
-
Luje

NoobS Team
-
Polish Eagles

Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Sarracen_Sebek

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 28
Odp: Finał i mecz o 3 miejsce
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2015, 19:29:12 »
Króliczki 9:7 Luje
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Mam tylko 2 screeny ale Warhammer ma reszte (tak mówił na serwie). Szkoda tylko że Zoro nie wytrzymał presji ale tak to gg.

Offline ReggaeBoy

• Moderator
  • Pijus
  • *
  • Piwa: 6
  • ReggaeBoy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2015, 19:57:47 »
NoobS 11:5 Polish Eagles

Screeny:

Arena
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Reveran Village
(click to show/hide)
(click to show/hide)

- Puchar Polski 2015

Offline Zoro

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2015, 20:16:08 »
Niestety nie wytrzymałem presji grając z panami, którzy przez ostatnie lata swojego życia wschód i zachód słońca widzieli na serwerach wb, a nie na podwórku, pozdrawiam.

Online Warhammer

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2015, 20:17:51 »
GG. Ledwo wygraliście z ludźmi, którzy wrócili tylko na PP XD. Powodzenia na NC . Ostatnio z Turcją dobrze wam szło. Nie wiem po co z tą presją wyjeżdzasz skoro sam cały czas piszesz jakieś pierdoły nie wiem czemu mające służyć. Screeny wrzucę później.

Offline Sarracen_Sebek

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 28
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2015, 21:03:43 »
Odpisałem wam ale stwierdziłem że nie ma sensu zniżać się to tego poziomu i usunąłem. Chcecie coś dodać zapraszam na steam ts i wyjaśnimy to.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2015, 21:17:53 wysłana przez Sarracen_Sebek »

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2015, 21:29:24 »
Po pierwsze, chcę podziękować Prusakowi zorganizowanie tego turnieju. Fajny, szybki turniej bez zbędnego opóźniania. Gratuluję Sebkowi i Errorowi i Warhowi i Zoro za ciekawy mecz w finale, oraz gratuluje Rege i Ghaziemu za 3 miejsce. Szkoda, że potoczyło się to jak się potoczyło, bo mógł też to być "close match" :D
A co do Waszego sporu - obie strony ponoszą jakąś winę. Ty Sebek, pieprzysz coś o jakieś presji, że Zoro nie wytrzymał itd. Nie od dziś wiadomo, że z PE najbardziej wybuchowi gracze to Zoro, ja i Punisher. Ty i Error pisaliście jakieś durne wpisy na czacie w grze, coś jakby rozmowa. Tylko po co, skoro siedzicie razem na TS ?
Zoro jak pisałem wybuchnął, przesadził.... Ale nie jest bez winy. I nie bronie go dlatego bo go znam długo i gramy w jednym klanie.
A co do wpisu który umieściłeś, że Warh płacze, bo wróciliśmy niedawno to ma racje. Dwóch kolesi wraca po 2 latach przerwy w WB, od września do grudnia gra tylko mecze w ramach PP i WNL + 1 trening z Heroes of Agnicourt i ogrywa czołowych piechociarzy reprezentacji Polski WB ! Mało tego, więcej czasu spędzają oni na LoLu niż na WB. Strach by pomyśleć, jakby grali nieprzerwanie do dzisiaj. No wydaje mi się, że trzon reprezentacji powinien zniszczyć takie dwie miernoty 15:1 ew. 14:2. Co innego, jakby zamiast Warhamera grał Panoramix, a za Zoro np. Dyktator, mógłby być wynik 9:7, w końcu naprzeciw siebie stanęli by godni rywale, którzy rywalizują o pierwsze miejsce w wyjściowym składzie na NC.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2015, 00:00:05 »
Gratulacje dla Sebka i Errora! Trzeba jednak przyznać, że finał był udany, bo spotkały się w nim dwie najsilniejsze drużyny turnieju, czyli stało się to, czego zabrakło na ostatnim WNLu ^^ Na szczęście i na PP tego nie zabrakło.

I btw- darujcie sobie te ironie i wzajemne spiny na siebie. Powrót PE na te dwa turnieje ostatnie (PP i WNL) nie musi oznaczać powrotu dawnych sporów. Ze współpracy zawsze wynikało więcej niż z niezgody. Gdyby takie PE i SRC współpracowało choćby na NC13, to kto wie, czy nie byłoby coś więcej niż brąz... taka sama potrzeba może być i wkrótce. Nawet niekoniecznie na NC...

A tymczasem czekam na jakieś podsumowanie turnieju.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2015, 09:45:40 »
A niech będą spory przynajmniej sobie poczytam !

Online Warhammer

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2015, 11:34:55 »
(click to show/hide)
(click to show/hide)