Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Szukam ekipy do robienia moda (jeśli szukasz, nie zakładaj nowego tematu!)  (Przeczytany 4095 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 575
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
Robisz moda i szukasz osób od skryptów, modeli, map czy grafik? Świetnie, ten temat jest dla ciebie. Napisz w tym temacie ogłoszenie, możesz skorzystać z tego wzoru:

[b]Nazwa moda: [/b](jeśli twój mod ma gdzieś wątek, może to dawać wskazówki ew. zgłaszającym, czego spodziewać się po twoim projekcie)
[b]Kogo szukam:[/b] (funkcja w ekipie)
[b]Ile osób potrzebuję:[/b] (jeśli tego nie zaznaczysz w ogłoszeniu, dobrze jest napisać przy przyjęciu pierwszej osoby, aby inni wiedzieli, czy nadal kogoś potrzebujesz)
[b]Czego oczekuję:[/b] (doświadczenie, cechy charakteru, cokolwiek, co wydaje ci się konieczne)

A co, jeśli widzisz takie ogłoszenie i jesteś pewien, że to właśnie ciebie potrzeba? Napisz zgłoszenie w tym temacie, aby inni wiedzieli, czy ktoś już się zgłosił, czy ciągle są miejsca.
Ten wątek służy tylko twórcom modów poszukującym ekipy oraz ew. zgłaszającym się. Nie służy ocenianiu modów, czy też oceniania kompetencji osób zgłaszających się. Takie wiadomości będą usuwane.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2015, 15:13:17 wysłana przez lllew »
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 58
  • Szczęść Boże, służby i loże
Odp: Szukam ekipy do robienia moda (jeśli szukasz, nie zakładaj nowego tematu!)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2015, 15:17:23 »

Nazwa moda: Sclavinia
Kogo szukam: grafik 3d, grafik 2d, animator
Czego oczekuję: zapału do pracy, umiejętności
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy to mogli dowodami obalić?

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Offline Grze848

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
    • Księstwo Rostonii
Mod z XIV w. szukam ekipy, głównie Europa Środkowa. Głównie to potrzebuję mapy :)

Offline Grze848

• Moczymorda
  • *
    • Księstwo Rostonii
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2015, 14:35:59 »
Znalazłem sobie zajęcie na wakacje. Jestem w trakcie tworzenia moda SP do Warbanda. Chodzi mi o XVII w. i potrzebuję mapy politycznej Europy Środkowej, głównie to:
(click to show/hide)

Jestem teraz w trakcie ustawiania miast, wsi i zamków i do tego jest mi potrzebna mapa. Poszukuję również grafików 3d.

Offline Rojus

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2015, 20:09:45 »
Romae nova

Potrzebuje osób znających się na skryptowaniu ale graficy 3d i 2d się także przydadzą

Czas i miejsce modu
cesarstwo rzymskie i kraje ościenne oraz Brytania i

staram się zachować ZGODNOŚĆ HISTORYCZNĄ i NIE UNIFORMIZOWAĆ jednostek

kontakt ts3 nx48.net-speak.pl:6420

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2015, 20:38:54 »
Nazwa moda: Sclavinia
Kogo szukam: grafik 3d, grafik 2d, animator
Czego oczekuję: zapału do pracy, umiejętności

Odświeżam, czasy dla moda są historyczne bo dzieje się dużo i szybko. Potrzebni głównie graficy 2D i level designerzy.

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 337
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2015, 21:50:27 »
No jak ostatnio do was przyszedłem, to nijak nie szło się dowiedzieć co jest grane. Potrzebujecie jeszcze rysowników, czy już nie?

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2015, 22:46:17 »
Tak.

Offline Dymitr

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 14
  • [NTS]Дмитрий™
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2015, 16:21:09 »
Witam i jak w temacie poszukuje pomocy przy tworzenie minimoda odświeżającego rozgrywkę w... Mount&Blade Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola. Jeśli jednak nie znajdzie się nikt chętny do czynnego udziału w projekcie mam nadzieję że mogę liczyć na podpowiedzi osób w temacie modyfikacji.

W skrócie chciałbym trochę odmłodzić tę część serii przez dodanie paru urozmaiceń które są na porządku dziennym w modach do Warbanda ale nie ma ich w OiM takich jak siedzące postacie w tawernach. Mam zamiar troszeczkę ulepszyć mapę dodać parę miast, poprawić rzeki - ogólnie nie zakładam stworzenia jakiegoś wielkiego moda a tylko dodanie paru zmian które nadadzą smaku grze, coś w stylu łatki której zapomnieli wydać twórcy ;)

Offline robertidaniel

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 29, 2015, 23:24:16 »
Witam,

Drodzy użytkownicy - poszukuję kogoś z umiejętnościami modellingu / teksturowania, kto byłby chętny stworzyć kilka przedmiotów dla moda "A world of ice and fire" w klimatach serialu Gra o Tron. Konkretnie chodziłoby o stworzenie zbroi i hełmu dla frakcji Reach oraz Stormlands, które mogłyby być wykorzystane w modzie i pasowałyby do reszty przedmiotów wykorzystywanych w modzie :).

Mam nadzieję, że oferta nie jest sprzeczna z zasadami forum, ale wykonana praca może być odpłatna (konkretna cena do uzgodnienia przez PW).

Oczywiście od razu zastrzegam, że nie jestem twórcą wspomnianego moda - staram mu się jednak pomagać na wszelkie możliwe sposoby, a w ostatnim czasie nie jest łatwo znaleźć grafika 3d do moda dla warbanda :).

Jeżeli oferta płatnej pomocy przy modzie jest niedopuszczalna na forum proszę o informację - usunę wszelkie treści niezgodne z regulaminem.

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 86
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2015, 01:02:48 »
Jeśli jesteś w stanie zaoferować mi umowę o prace na czas co najmniej roku, stawkę wysokości 40zł/h brutto, elastyczne godziny pracy i możliwość awansu. Dlaczego nie? Jeśli mógłbyś się pośpieszyć i wysłać mi umowę pocztą jeszcze przed nowym rokiem to już od stycznia mógłbym zaczynać prace. Musiałbym złożyć wypowiedzenie w obecnej pracy, ale sam chyba rozumiesz, że wolałbym mieć pewność, że nie zostanę na lodzie. A sam okres wypowiedzenia trwa tydzień więc czas nagli. Wyślij też email, żebym mógł przesłać swoje CV.

A tak poważnie. Odpłatna to może być co najwyżej dziewczyna IvE'go (spokojnie, nikogo nie obraziłem. IvE nie ma i za pewne jeszcze długo nie będzie mieć dziewczyny). Rozumiem, że chcesz przyśpieszyć lub ożywić prace nad modem, ale w taki sposób nic nie zdziałasz. A jeśli nawet ktoś by wziął od Ciebie pieniądze to byłoby to nieetyczne i w gruncie rzeczy pozbawione sensu. Idea modowania jest z założenia bezpłatna i jakakolwiek manipulacja pieniądzem nie może wyjść temu na dobre.

PS. jeśli jesteś multikontem jakiegoś innego użytkownika to już zawczasu żegnam;)

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2015, 01:08:46 »
ale wykonana praca może być odpłatna (konkretna cena do uzgodnienia przez PW).

To z połykiem czy bez?
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 138
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 30, 2015, 01:26:19 »
Cytat: Oktawian
Jeśli jesteś w stanie zaoferować mi umowę o prace na czas co najmniej roku, stawkę wysokości 40zł/h brutto

Aż tak dobrym grafikiem to Ty nie jesteś, żeby tyle dostawać. :P

A jeśli nawet ktoś by wziął od Ciebie pieniądze to byłoby to nieetyczne i w gruncie rzeczy pozbawione sensu.

Dlaczego niby? Toż to zwykłe płatne zlecenie na trochę modeli. Pal licho do czego te modele potrzebne  - zleceniobiorcę niewiele będzie to obchodzić, o ile dostanie swoją zapłatę.

Krótko mówiąc, robertidaniel zamieścił fajną ofertę dla kogoś, kto trochę się zna, chce sobie nieco przy modelach podłubać i przy okazji zarobić parę groszy, a wy się na niego rzuciliście, jak gdyby popełnił jakieś straszne faus pax. Wyluzujcie trochę i jeśli sami nie macie zamiaru skorzystać z okazji, to pozwólcie innym się wykazać.

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 84
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 30, 2015, 15:08:18 »
Zgadzam się z Dedalem i nie widzę tutaj nic nieetycznego. Trochę wypowiadam się nie w mojej branży bo blendera nie odpalałem już od dawna ale wkurzył mnie ton postu Oktawiana. Scena modderska się kurczy i ciężko znaleźć ludzi do współpracy. A sama praca jest o wiele przyjemniejsza gdy w zamian dostanie się nawet głupie piwo(fizyczne, nie forumowe). Jeśli ktoś jest na tyle związany z modem że jest w stanie zapłacić za pomoc z własnej kieszeni to dobrze dla niego. Jest to o wiele bardziej etyczne podejście niż w reszcie tego bezsensownego tematu. Gdyby ktoś chciał pomagać z danym modem by się do niego zgłosił. Enigmatyczne wiadomości o poszukiwaniu moderów do nieznanych zespołów przypominają mi oferty stażu za wpis do CV.
Reasumując, żyjemy w wolnym kraju i dopóki nikt nie doniesie do skarbówki nie widzę w tym nic złego.

Offline Filcefix

• Gracz Roku DLG
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 127
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 30, 2015, 16:15:37 »
 Kiedyś to nawet zdarzały się opłaty za zrobienie komuś mapki, kiedy jeszcze mało kto ogarniał ten powalony edytor map :D