Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: FamFamowe bazgrołki  (Przeczytany 3908 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
Odp: FamFamowe bazgrołki
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 01, 2015, 22:20:47 »
ni ma, bo ni ma czasu i się ni chce. Ale bydom,. się robi ciepło, to wtedy kompa nie trzeba tyle jako grzejnika używać zupełnie przy okazji przy nim siędząć, a światło też wieczorem jest

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 336
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 01, 2015, 22:23:41 »
Ja już czekam i to w napięciu.
Zdecydowanie jestem fanem huthuwych wikingowskich klimatów i niewikingowskich klimatów famfama.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 05, 2015, 21:43:59 »
Czemu tak mrocznie? Uważaj bo skończysz jak Beksiński, mistrz mroku. Akcenty są ok, ale żeby wszystko szło w tę stronę?
Takie tam...
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 07, 2015, 17:42:09 »
Skończysz jak Beksiński, czyli będziesz sprzedawał obrazy na całym świecie, za pieniądze których nie będziesz wstanie wydać, budząc podziw i poruszając ludzi do łez, tworząc własny styl i delikatne kompozycje - straszne.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 08, 2015, 22:09:54 »
Jeżeli ktoś chce tworzyć tylko strachoty a'la Lovecraft (on oczywiście nic nie rysował) i Beksiński, nie potrafię tego za nic zrozumieć.
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2015, 17:32:43 »
Nie wiem co jest do rozumienia u Beksińskiego, to ma po prostu robic wrażenie na odbiorcy i tyle. Nie ma co się bawić w jakieś ukryte idelogie....

Offline famfam

• Pijus
  • *
  • Piwa: 9
    • Autorskie Uniwersum Fantasy - Ash'Gard
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 10, 2015, 13:00:48 »
Co do Beksińskiego, to akurat miejscowość w której mieszkam można uznać za sąsiedzką w stosunku do Sanoka :)
Manual a co to? Czym to się je?

[Apr 01 10:33:01] famfam:Wyszła nowa wersja deluga
[Apr 01 09:52:29] kujon333:coś marnie u Was - żadnych żarcików primaaprilisowych

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 10, 2015, 17:35:13 »
W ramach podziękowaniu dla Sefirota za opiekę jaką nas otoczył, wynikającej z troski o rozwój intelektualny i w podziękowaniu huthowi za śmiałe zdefiniowanie jednoznacznej wykładni interpretacji twórczości mistrza, która niewątpliwie oszczędziła nam dużo czasu - piosenka.  Pink Floyd - Louder Than Words

Zakładam, że cieszysz się z mieszkania po sąsiedzku z Beksińskim?
Jedna z rzeczy której nauczyłem się od Beksińskiego to słuchanie Pink Floydów, wcześniej ich nie trawiłem. Nauczyłem się również jeść ostro przyprawiony ryż jako główne danie na obiadek. :)
No ale wpływ się czuje, czuje... może to właśnie to sąsiedztwo centrum świata, jak o Sanoku mawiał Beksiński się ujawnia.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 11, 2015, 22:23:00 »
Jakbym chciał zdefiniować Beksa muzą, to bym raczej wybrał Henry Cow.
Ja lubię taką muzę, mroczny napitol, tak bym to określił. Ale jeżeli ten mrok i łamanie ludzkich nadziei, jak bym to określił, trwa zbyt długo, to ja się przygnębiam i zmieniam muzę.
Joł

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 11, 2015, 23:14:40 »
No dobra, kto powiedział że mamy mieć takie same poglądy? ;)
A ja ma TS, mogę teraz robić zasadzki, np. umawiamy się, że wyskakujemy razem za rogi i hyc - krzyczymy ZASADZKA! To jest życie.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2015, 13:10:37 »
Faktycznie niezła sprawa. Fanom mroku i braku nadziei polecam albumowi Leggend i In praise of learning.

Offline famfam

• Pijus
  • *
  • Piwa: 9
    • Autorskie Uniwersum Fantasy - Ash'Gard
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 28, 2015, 12:29:05 »
Sam od siebie mogę polecić zespół "Blind Guardian", jeno to trochu bardziej pod inny klimat zalatuje.
Manual a co to? Czym to się je?

[Apr 01 10:33:01] famfam:Wyszła nowa wersja deluga
[Apr 01 09:52:29] kujon333:coś marnie u Was - żadnych żarcików primaaprilisowych

Offline Haazheel

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 13
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2015, 16:45:22 »
Ja ten zespół poznałem po graniu w Sacred 2 podczas wykonywania misji z nimi związanej.