Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dodawanie rządzenia państwem do M&B 1.011  (Przeczytany 844 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Horu

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Dodawanie rządzenia państwem do M&B 1.011
« dnia: Grudzień 24, 2014, 13:38:56 »
Witam!
To mój pierwszy post na tym forum, proszę o wyrozumiałość :) Widzę, że moderator założył nowy wątek i przeniósł tam mój post. Dzięki
Mam Mount & Blade 1.011(podstawka Native) i ubolewam nad tym, że nie można mieć wasali we własnym królestwie (nie chodzi mi o rebelie, bo tam jest wszystko git, dopóki rebelia sie nie kończy i nie zostaje zwykłym wasalem, który może sie starać być marszałkiem).
Fajnie by było, gdybym miał takie możliwości jak w Warbandzie:
1. Przeciąganie innych lordów do przejścia do mojej frakcji (nie rebelii).
2. Możliwość dawania lenna swoim towarzyszom (takich jak: Nizar, Bunduk itp.)
Wiem, że może być mały problem z tym, ale jest tu dużo ekspertów i mam nadzieję, że ktoryś z nich mi pomoże.
Jeśli to będzie zbyt skomplikowane, to np. jak mogę zmienić poprostu przynależność jakiegoś lorda do innej frakcji. Na przykład jeśli Lord Klargus należy do Królestwa Swadii, to jak go przypisać mojej frakcji? Myślę, że to byłby łątwiejszy sposób na możliwość "rozkazywanie innym lordom" bez rebelii :P
Z góry dzięki i pozdrawiam,
Marcin

PS. Widzę, że mój post bardzo szybko został przeniesiony do odpowiedniego działu. Brawa dla moderatorów za szybkość działania :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2014, 13:50:31 wysłana przez Horu »