Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: problem tweakmb  (Przeczytany 1955 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZeledexPL

• Tułacz
  • *
  • Piwa: -1
problem tweakmb
« dnia: Wrzesień 13, 2014, 22:50:07 »
witam chciał bym zmniejszyć limit jednostek dla lordów żeby w oddziale np mieli po 50 wojowników
czy jest jakiś sposób na to ?

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 65
  • http://icryeverytime.com/
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: problem tweakmb
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2014, 23:29:42 »
Jest. Ja nie papram się w te programiki, tylko robię w MS. Innymi słowy- czekaj na odpowiedź od lllewa xD

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 575
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2014, 23:50:28 »
Ja też popieram MS, a co do TweakMB... jest taka opcja, wystarczy podstawowa znajomość ang. A jak się jej nie ma, to bierzesz słownik/tłumacz Google i dodatkowo zwiększasz zasób słów w języku Szekspira.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline ZeledexPL

• Tułacz
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2014, 11:32:43 »
to pomoże mi ktoś ???

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2014, 11:50:23 »
a co do TweakMB... jest taka opcja, wystarczy podstawowa znajomość ang. A jak się jej nie ma, to bierzesz słownik/tłumacz Google i dodatkowo zwiększasz zasób słów w języku Szekspira.
Słownik naprawdę nie boli...
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Scoot

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 5
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2014, 15:29:58 »
Słownik naprawdę nie boli...

Oj boli, boli już ja coś na ten temat wiem :)

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2014, 15:50:29 »
Oj boli, boli już ja coś na ten temat wiem :)
Chyba jak się nim w łeb dostanie ^^

Offline Scoot

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 5
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 15, 2014, 19:33:25 »
Chyba jak się nim w łeb dostanie ^^

Pewnie jest i tak jak piszesz :).  Ja niestety nigdy nie uczyłem się angielskiego, gdy chadzałem do szkół podstawą był rosyjski. Angielski znam tylko z komputera i jakieś podstawowe teksty ogarniam, natomiast z językiem technicznym (modowanie, tłumaczenie instrukcji) jest gorzej. Kiedyś pisząc na jakimś anglojęzycznym forum starałem się pisać teksty krótkie i budować zdania proste, pomagałem sobie translatorem. Zdanie po polsku tłumaczyłem na angielski z angielskiego na niemiecki z niemieckiego na francuski a z francuskiego znowu na polski. Jeżeli po tych zabiegach potrafiłem odczytać tekst polski i zrozumieć, o co w nim chodzi uznawałem, że dobrze napisałem po angielsku :)
Napisałem, że używanie słownika boli i to był tylko taki skrót myślowy, niestety używanie słownika niekiedy nie przynosi efektów, bo znaczenie słów w kontekście zdania może być różne, do tego dochodzi jeszcze czas, jaki temu należy poświęcić a efekt końcowy może i tak być mało zrozumiały.
Niestety jak sam to widzisz tu na forum niektórym i pisanie ze zrozumieniem po polsku sprawia kłopoty.
Mając wieloletnie doświadczenie z kilkunastu różnych for wiem, że wiele problemów wynikało z nie zrozumienia intencji piszącego. Będę zawsze uważał, że pisanie ze zrozumieniem jest ważniejsze od czytania ze zrozumieniem.
No to koniec tego off topu. (Nie jestem pewny czy dobrze napisałem). :)

Pozdrawiam