Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Podsumowanie!  (Przeczytany 2314 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
Podsumowanie!
« dnia: Czerwiec 17, 2014, 00:01:17 »

Na początek- wybaczcie, że tak długo to trwało, ale nie miałem czasu na sklejanie podsumowania po "zakończeniu" turnieju, a dopiero ostatnio się za to zabrałem. Wybaczcie też za pokrzywione krawędzie sygnaturek (szczególnei chodzi o miejsca 3), ale ponownie- nie miałem czasu, żeby zrobić to porządniej, a i tak za dużo czasu mi to zajęło.

Przechodząc do rzeczy... turniej został oficjalnie zakończony. O ile w fazie grupowej jakoś to szło (mimo wszakże niewielkiej frekwencji), to faza pucharowa była całkowitą porażką. Na 4 mecze rozegrano tylko 1 ... a konkretnie półfinał BoT vs PSOA. Dlatego właśnie administracja podjęła decyzję o przyznaniu dla PSOA miejsca 2, mimo że nie dostali się do finału. Temat ten był już jednak omawiany i dokładnie wyjaśniony.

Komu należą się podziękowania za pomoc przy organizacji tego? Na początek samym administratorom: Rome, który rozstrzygał wszelkie spory i nieporozumienia oraz pilnował wypełniania wyznaczonych mu zadań, Sebkowi za pomoc przy utrzymaniu turnieju w całości i rozstrzyganie wątpliwości oraz wreszcie i Prussakowi, który mimo pojedynczego zatargu z tygodnia trzeciego spisywał się dobrze w swojej roli i pilnował, by turniej się rozwijał. Sam pomysł na polski 5 a side pochodzi właśnie od niego. Podziękowania należą się również (aktywnym) sędziom, a mianowicie Lutherowi i Habrakowi za pilnowanie meczy, robienie screenów i pomoc dla administracji. Luther również zasłużył się przeprowadzeniem statystyk z fragami (z własnym systemem przeliczania punktów) oraz pomocą przy zliczaniu punktów w typerach. Dzięki również dla tych, którzy w pomniejszym stopniu (choćby mentalnego wsparcia ;p) również przyłożyli się do rozwoju tego turnieju. Organizacyjnie wyszedł on według mnie naprawdę dobrze, jednak niestety frekwencja i gracze już nie dopisali ..

Przejdźmy więc, do wyników ...
Miejsce 1.  Band of Tatars [BoT]
(click to show/hide)

Miejsce 2.  PSOA
(click to show/hide)

Miejsce 3.  Wściekłe Kucyki  &  Strefa Lam [Lama]
(click to show/hide)
(click to show/hide)

5. Flying Dildos [FLyD]
6. White and Red Guards [WaRG]
= Hell Riders [ HR]
8. Iron Knights [Iron]

Dodatkowo na podstawie statystyk, które ze względu na zbyt dużą ilość walkowerów w fazie pucharowej, były liczone tylko do końca fazy grupowej .... królem fragów zostaje Zefir!

Wyłoniliśmy też Mistrza Typerów. Został nim Ganczo!

Nie ma co się dłużej rozpisywać. Z mojej strony, to tyle. Turniej nie wyszedł tak, jakbyśmy tego chcieli ze względu na frekwencję i podejście niektórych zawodników, jednak z pewnością poniesie to za sobą jakieś doświadczenie. Może dzięki temu kolejny sezon wyjdzie lepiej... własnie- kolejny sezon. Co o tym myślicie? Uważacie, że powinien się odbyć w dalszej/bliższej przyszłości? Może macie na ten temat jakieś uwagi, propozycje? Wszelkie pomysły, sugestie, czy opinie zamieszczajcie w komentarzach, w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2014, 03:02:08 wysłana przez Dyktator »
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Podsumowanie!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2014, 08:30:42 »
No nic żal, że nie dopisała frewkencja. Głową muru nie przebijesz. Dobra robota chłopaki.

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 128
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2014, 09:19:23 »
No nic żal, że nie dopisała frewkencja. Głową muru nie przebijesz. Dobra robota chłopaki.

Dokładnie, tuaj niestety waga turnieju okazała się zbyt mała, by było czym przekonać graczy na przyjście. Nie dotyczy noulajfów z SRC, oni przecież zawsze mają czas na gejming : )

Organizacja, nie licząc drobnej skazy była ok, wypaliłoby to gdyby było więcej osób na scenie chętnych by pocharatać sobie kompetytywnie w Warbanda.
Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków

Offline OSGiDaPfE

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 14
  • OSGiDaPfE
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2014, 13:42:21 »
Ogólnie turniej dobry ale na koniec dupa była xD

Na następny turniej trzeba by wybrać lepszego kapitana , a nie jakiegoś pacana :)
Przykład : Netoman :P
Prime to Pierwszy czyli Bóg bo Bóg był Pierwszy czyli Prime !

Offline Aleksandros

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2014, 23:13:35 »
Gratulacje. Dla sikiciego i raydena wygrana drugiego miejsca w polskim turnieju 5vs5 to więcej niż wygrana WNL .Licze na powtórkę turnieju za jakiś czas :P