Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

W jakim turnieju najchętniej byście zagrali?

Kontynuacja Call to Fight, niekoniecznie 5aside
4 (6.8%)
Coś indywidualnego, typu duele (w tym te nietypowe, jak poprzedni turniej bokserski)
8 (13.6%)
Puchar Polski (wymagałoby to zwiększenia aktywności klanowej/grupowej)
14 (23.7%)
Coś na Napoleonic Wars (groupfight'ingi, bez strzelania/cav tournament)
8 (13.6%)
Warband The Olympic Games (nowy typ turnieju, nazwa wskazuje o co chodzi)
14 (23.7%)
Starcia w mniejszych grupach (typu 2v2, 3v3).
11 (18.6%)

Głosów w sumie: 39

Autor Wątek: Co dalej? Pomysły na turnieje ..  (Przeczytany 11309 razy)

Opis tematu: Drobna ankieta

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 337
  • 21. Pułk Piechoty THD
Odp: Co dalej? Pomysły na turnieje ..
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 10, 2015, 20:25:14 »
Panowie i pani z przyjemnością chciałbym przedstawić Państwu mój pomysł, liczę na ciepłe przyjęcie.
Mój pomysł przestawię w możliwie prosty sposób, przejdę od razu do rzeczy, ewentualne szczegółowe kwestie wypłyną w dyskusji, która jestem przekonany pozwoli dzięki Państwa pomysłowości mój pomysł pogłębić.
To co chciałbym zaproponować to event dynamiczny!
Otóż spotykamy się w umówiony dzień tygodnia, o wyznaczonej godzinie w klasztorze Shaolin, cóż za dziwaczna sytuacja... Dwie szkoły Kung Fu spotkały się by raz na zawsze wyjaśnić czy lepszy jest styl Przyczajonej Modliszki czy droga Palca Buddy. Do dyspozycji mamy kije, pałki, pięści, kopniaki i urocze piżamki - rozpoczyna się dramatyczne starcie:
Mija tydzień, tym razem spotykamy się na turnieju organizowanym na zamku Camelot, stajemy w krwawe szranki. Potykamy się konno, lub pieszo walczymy w ciężkich zbrojach zaślepienie męstwem której najlepszym utoruje drogę do chwały w pojedynkach lub walkach zbrojnych drużyn, jednak nikt nie skala się strzelaniem z hańbiącej kuszy, czy łuku - broni pospólstwa. Mija tydzień i tym razem szalony, okrutny szlachcic samozwańczy pan odpiera szturm oddziałów lojalnych wobec króla, wszystko dzieje się na serwerze Deluge. Bitwa toczy się przy akompaniamencie wystrzałów z muszkietów, podobnie jak odbywająca się w kolejnym tygodniu bitwa morska, zaś kolejna toczy się w uniwersum CoMM ku zaskoczeniu wszystkich. ;)
Czyli proponuje event w którym zasadą byłaby niespodzianka, na 24h przed bitwą wyznaczamy czas i miejsce na spotkanie, można by przecież wystawić kilka propozycji i w głosowaniu wybierać czy będziemy Wikingami, a może Gladiatorami, lub celtyckimi uduchowionymi wojownikami.
Fajnie byłoby dodać jakieś bajery, ja myślałem o przywileju zabierania głów pokonanych wojowników, może to okazać się proste do realizacji i zabawne.
Jestem przekonany, że jeśli projekt wzbudzi entuzjazm wszelki trudności techniczne okażą się dla nas błahostką.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 575
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 10, 2015, 20:35:30 »
Hmm... czyli zasadniczo spontaniczne umawianie się na grę na danym module?
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Octavian

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 337
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 10, 2015, 20:51:08 »
Spontanicznie w sposób zaplanowany.
Potrzebna by mi była pomoc ze strony osób obytych z tematem eventy, TS i inne takie cuda, gdyby mógł wcielić w życie swoje pomysły w ramach tego co funkcjonuje w MiB, to byłaby to przejażdżka kolejką górską.
Chodzi mi o przygotowane wcześniej rozwiązania z pomocą ludzi ogarniętych, a nie o spontaniczne wbijanie na serwery i dzielenie się przemyśleniami na TS - o ping mam słaby.
Tydzień czasu to wystarczający okres by dogadać się z kimś kto umie nagrywać walki w MiB, wybrać fajną plansze i zrobić epicką bitwę, np. myślałem o czymś takim kilku najlepszych graczy wciela się w Drużynę Pierścienia, a cała reszta noobów szarą masą atakuję takich Trebornów i Dyktatorów, wyszedłby z tego spontanicznie LOTR.  ;)
Czyli najpierw pomysł, potem dogrywamy sprawy techniczne, potem event, a nie nie na odwrót.

Offline Fantasy_wfry

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
  • Były Płk 7pp, Kpt 29e, Cpl 81st, FusV 82e
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 09, 2015, 20:57:24 »
Coś z NW.
Donald Tusk – były premier, Przywódca Międzygalaktycznego Imperium, przywódca układu, Słońce Peru, Mistrz Bajeru. Odznaczony odznaką z kartofla przez kanclerz Niemiec. Wierny sługa nazistowskiego i imperialistycznego tworu, czyli Unii Europejskiej. Cudotwórca. Jego dziadek służył w Wehrmachcie. Tajne źródła donoszą, że posiada on nielegalne uprawy betonu na Grenlandii.

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 64
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 09, 2015, 23:57:22 »
Full Invasion ?  na Delungu da się graczy przerzucić do botów
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.

Offline Mr.Copper

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 18
  • Mężny bądź, chroń pułk twój i sześć flag
    • Strona Ósmego Pułku Piechoty, zapraszamy ! ("www.8pp.pl")
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 10, 2015, 19:40:00 »
Jeśli chodzi o NW, to mogę zorganizować jakiś turniej 1vs1, ewentualnie 2vs2. Wszystko oczywiście rozpisze, a żeby promować tawernę to mogę zrobić jakiś film z turnieju ;)

Offline Fantasy_wfry

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
  • Były Płk 7pp, Kpt 29e, Cpl 81st, FusV 82e
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 11, 2015, 09:31:50 »
Jeśli chodzi o NW, to mogę zorganizować jakiś turniej 1vs1, ewentualnie 2vs2. Wszystko oczywiście rozpisze, a żeby promować tawernę to mogę zrobić jakiś film z turnieju ;)
Good idea.
Donald Tusk – były premier, Przywódca Międzygalaktycznego Imperium, przywódca układu, Słońce Peru, Mistrz Bajeru. Odznaczony odznaką z kartofla przez kanclerz Niemiec. Wierny sługa nazistowskiego i imperialistycznego tworu, czyli Unii Europejskiej. Cudotwórca. Jego dziadek służył w Wehrmachcie. Tajne źródła donoszą, że posiada on nielegalne uprawy betonu na Grenlandii.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 12, 2015, 21:26:13 »
Byliby chętni na polski turniej 3v3 (Native)? Najbardziej prawdopodobny termin to marzec.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Online Vizioner

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 24
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 12, 2015, 22:11:13 »
Byliby. Tylko na czym by to polegało?
IN THE END,
WE ONLY
REGRET 
THE CHANCES
WE DIDN'T
TAKE.

Online Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 109
  • Bojar moim idolem
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 12, 2015, 22:36:11 »
Jednostki dowolne, nie moze byc full cav/ranger ft10 jedna ewentualnie dwie mapy
"Lew: I tyle kurde
Lew: Albo się zgodzi albo nie
Lew: A ty się zabierasz do tego jak do kurde
Lew: Iskania jeża, że niby chcesz go iskać, ale kurde boisz się łapę zbliżyć bo się boisz, że się kolcami pokłujesz czy co" - <censored edition>

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 12, 2015, 22:40:39 »
To oczywiście bardzo wczesne ustalenia, które mogą ulec zmianie.

Online Vizioner

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 12, 2015, 23:13:29 »
Nie wypalą mapki większe od areny. Moim zdaniem jak już coś w tym stylu to bardziej sama piechota na prostej pustej mapce o małych wymiarach.
Tak przy okazji to Emiel_Regis z naszego klanu, prawdopodobnie niedługo ukończy swoją modyfikacje na Natvia, której nie będzie trzeba pobierać. Wystarczy tylko wejść na serwer i wtedy będzie się ta modyfikacja aktualizowała jak by nowa mapka. Ewentualnie będzie można na tej modyfikacji popróbować wielu ciekawych wydarzeń, jeśli byli by chętni.
IN THE END,
WE ONLY
REGRET 
THE CHANCES
WE DIDN'T
TAKE.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 12, 2015, 23:18:26 »
Spokojnie, nie zamierzamy zmuszać graczy do grania na Desolation Valley ^^
A co do tej modyfikacji: zachęcamy do założenia tematu w modach multiplayer (a w sumie modach polskich), żeby ludzie się o nim dowiedzieli.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 15, 2015, 01:53:25 »

Tak przy okazji to Emiel_Regis z naszego klanu, prawdopodobnie niedługo ukończy swoją modyfikacje na Natvia, której nie będzie trzeba pobierać. Wystarczy tylko wejść na serwer i wtedy będzie się ta modyfikacja aktualizowała jak by nowa mapka. Ewentualnie będzie można na tej modyfikacji popróbować wielu ciekawych wydarzeń, jeśli byli by chętni.

Netoman też tak kiedyś zapraszał ludzi na serwer, a potem się okazało, że wszyscy mieli wgrane keyloggery.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Online Vizioner

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 15, 2015, 02:14:28 »
Niestety nie mam pojęcia co to są keyloggery. Nie znam się na tworzeniu modyfikacji itp. Wchodziliśmy już na serwer gdzie jest tworzony mod, aby pomóc w doświadczeniach różnych przy tworzeniu moda i nie spotkaliśmy się  z żadnym problemem wejścia na serwer.
IN THE END,
WE ONLY
REGRET 
THE CHANCES
WE DIDN'T
TAKE.