Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Warband Patch 1.172

14.03.2017 | Dodał: Koxxus

W dniu dzisiejszym została wydana aktualizacja do gry Mount & Blade: Warband. Aktualizacja zawiera nowe ulepszenia graficzne, które (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2016

26.12.2016 | Dodał: lllew

Ruszyła kolejna edycja naszego konkursu świątecznego. Ponownie czekają na was nagrody. więcej

Podsumowanie Pucharu Polski 2016

08.12.2016 | Dodał: Rome

Puchar Polski oficjalnie się zakończył, ale zapraszam do przeczytania podsumowania napisanego przez Dyktatora. Link można znaleźć więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Podsumowanie!  (Przeczytany 2722 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Gracz Roku WB
  • Administrator
  • Giermek
  • Piwa: 528
Podsumowanie!
« dnia: Marzec 23, 2014, 01:20:25 »
A więc w końcu przyszedł czas na podsumowanie i wręczenie nagród ;) Wybaczcie, ze tyle to trwało, ale w ubiegłym tygodniu zarówno ja, jak i Prussak nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu.

Na początek kilka słów ...
Ze strony administracji oceniamy ten sezon pozytywnie... głównie z tego powodu, że w ogóle się zakończył ;) W przeciwieństwie do sezonu 2013, który utknął w fazie grupowej ;p Co prawda niektóre mecze, jak i terminy trochę się odkładały, ale tak bywa w wielu turniejach. Ostatecznie nie wyszło to najgorzej. W fazie grupowej posypało się trochę walkowerów, jednak na szczęście żaden nie padł w fazie pucharowej. Dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję, że ta nietypowa forma turnieju przypadła Wam do gustu i nie nudziliście się (no może prócz Wardera xD). Poniżej linki do tematów ze wszystkimi wynikami spotkań:
A to pełna lista graczy.

... następnie podium i nagrody ...
Pierwsze dwa miejsce (mistrz Saddam i vice mistrz Kripsu) otrzymują nagrody w postaci gier (nagrody dostarczone i odebrane). Z ich puli pierwszy wybiera mistrz bokserski. Osoba, która zajęła II miejsce dostaje to, co zostanie. A oto nagrody, które otrzymali najlepsi zawodnicy:
Assassin’s Creed IV Black Flag

Natural Selection 2

Dodatkowo pierwsza czwórka otrzymuje sygnaturki. Oto one:
I miejsce -> Saddam AZR
(click to show/hide)

II miejsce -> Kripsu
(click to show/hide)

III miejsce -> Fietnamczyk
(click to show/hide)

IV miejsce -> Habrak
(click to show/hide)

Poniżej pełna klasyfikacja:
Saddam
Kripsu
Fietnamczyk
4. Habrak
5. CarpeDiem, OSGiDaP, Prusak, Frugo
9. KoKoSz, Dyktator, Bloomy, Arlen Barles, Abdullah, Teoiss, Tenshin, Draco
17. [dalej są miejsce według ustawienia w grupach]

... oraz zakończenie.

Na koniec zapytaliśmy się najlepszych zawodników, jak postrzegają ten sezon. Poniżej pytania, a w spoilerach odpowiedzi poszczególnych osób:
1. Jak oceniasz tę edycję turnieju? Jak wypadła pod względem organizacji i przebiegu?
(click to show/hide)
2. Jak oceniasz swoich byłych przeciwników?
(click to show/hide)
3. Czy wziąłbyś udział w kolejnej edycji tego turnieju, jeśli taka by się odbyła? Czy jest coś konkretnego, co oczekujesz od nas w edycji 2015, a co nie pojawiło się/zostało źle zrobione w sezonie 2014?
(click to show/hide)

A jak Wam się podobało? Wzięlibyście udział w kolejnym sezonie [2015]? Może macie jakieś uwagi i spostrzeżenia? Komentarze i wypowiedzi na te i podobne do nich pytania są mile widziane ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2015, 18:02:31 wysłana przez Dyktator »
soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Prußak

• Moderator
  • Sołtys
  • *
  • Piwa: 187
  • 0RTALI0N_Prusak
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Podsumowanie!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2014, 09:09:43 »
Z mojej strony chciałbym przede wszystkim podziękować Dyktatorowi za współorganizacje, dzięki niemu zapewne ten turniej by się nie odbył. Oczywiście również uczestnikom, którzy mieli chęć zagrać i zapisali się po to by w tym wydarzeniu uczestniczyć (na drugi raz uprzedzam, jak komuś nie chce się grać, to po co w ogóle się zapisuje?), oraz Saddamowi za wygranie zawodów i Kripsowi, który w mojej ocenie okazał się czarnym koniem turnieju ;)
Co do następnej edycji - zobaczymy co czas pokaże i kiedy wyjdzie Bannerlord. Jeśli wyjdzie do końca tego roku to zapewne sezon 2015 w boksie odbędzie się na tej grze, oczywiście, jeśli gra nam pozwoli na takie walki.

Offline Milczmen

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 93
  • True North!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2014, 10:07:01 »
Bardzo podobała mi się ta edycja MP w boksie, pomimo, iż odpadłem w fazie grupowej. Oczywiście wziąłbym udział w kolejnej edycji tego turnieju, jedyne co mnie smuci, to to, iż kilku zawodników olało sobie sprawę, nie występując w żadnym meczu, onie nie powinni brać udziału w następnych mistrzostwach. Spokojnie, Bannerlord nigdy nie wyjdzie, więc nie ma co się zamartwiać na zapas :D Habrak rzucił dobry pomysł na gf na pięści, chętnie bym w tym wziął udział :)

Offline KripsuPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2014, 10:22:41 »
To, że dostałem BLACK flaga nie oznacza, że od razu jestem czarnym koniem ;P ale również dziękuję, turniej był zajebistą zabawą, a teraz zajebistą zabawą jest Assasin ! :D

Offline OSGiDaPfE

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 14
  • OSGiDaPfE
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2014, 10:35:37 »
Ja chcę nagrodę no xDD

Czemu dla sygny Kripsa nie ma jego twarzy słodziutkiej ?
Prime to Pierwszy czyli Bóg bo Bóg był Pierwszy czyli Prime !

Offline Habrak

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2014, 16:59:51 »
Ja chcę nagrodę no xDD

Czemu dla sygny Kripsa nie ma jego twarzy słodziutkiej ?

1. Nagrodę dostałbyś gdyby nie ja! Krzysztofie

2. Krispu doznał wielu kontuzji podczas walk z saraceńskimi nie czysto grającymi zawodnikami!