Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Polskie PW- temat ogólny  (Przeczytany 9464 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Teoiss

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 8
Odp: Polskie PW- temat ogólny
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 21, 2013, 14:54:21 »
Głowny post zaktualizowany- dodany adres Team Speak'a oraz nazwa serwera w grze.

Offline MrSzycha

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 21, 2013, 20:04:30 »
1.Nick w grze:SzYcHa

2.Nick na TFW:MrSzycha

3.Wiek:15(98) szalony

4.Jak długo grasz w Persistent World Mod?*: 2 lata

5.Czy wcześniej miałeś styczność z "adminowaniem" na serwerach PW moda?*: Nie

6.Wchodzisz na serwer (jako admin), ktoś kopie cię i lekceważy.Co robisz*?
f) Dajesz stanowcze i wyraźne ostrzeżenie

7.Czy pogodziłbyś się z tym, że ktoś jest postawiony wyżej od Ciebie?*: Tak

8.Dlaczego chcesz zostać adminem i co możesz zaoferować serwerowi?*: Mam duże doświadczenie w pw, szczególnie RP. Często jestem na kompie więc gdy będzie potrzeba ogarnięcia czegoś lub kogoś to jestem w gotowości.

9.Cos o sobie: Jestem Wojtek. Lubię grać w gry. Wydaje mi się że jestem dojść pozytywnym człowiekiem i mam do siebie dystans. :)

10.Czy przeczytałeś i zrozumiałeś zasady RolePlay?*:Tak

Offline Dragon_BORN

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 23, 2013, 11:45:23 »
1.Nick w grze: Jorvan/Artmenius

2.Nick na TFW: Dragon_BORN

3.Wiek:16

4.Jak długo grasz w Persistent World Mod?*: Około 1,5 roku

5.Czy wcześniej miałeś styczność z "adminowaniem" na serwerach PW moda?*: Nie, dlatego chcę zacząć coś w rodzaju stażu

c) Gracz otrzymuje kicka-Wybieram tą opcje. Oczywiście po tym jak nie zareaguje na "Stanowcze i wyraźne ostrzeżenie".

7.Czy pogodziłbyś się z tym, że ktoś jest postawiony wyżej od Ciebie?*: Tak

8.Dlaczego chcesz zostać adminem i co możesz zaoferować serwerowi?*: Pomóc w zdobywaniu graczy na serwer i przestrzegania zasad, i mam już dość adminów którzy mają graczy kompletnie w dupie, dlatego chciałbym nieść pomoc na serwerze.

9.Cos o sobie: Lubie Gry typu RPG, średniowiecze. Mam na imię Kacper, uczęszczam do liceum o profilu biol-chem, Jestem Ogarniętą osobą. 1064 h w warband'zie, znajomość angielskiego-Iście zaawansowana w mowie i piśmie.

10.Czy przeczytałeś i zrozumiałeś zasady RolePlay?*: Oczywiście.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2013, 17:41:04 wysłana przez Dragon_BORN »

Offline Chidori

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 23, 2013, 16:30:20 »
1.Nick w grze: Chidori
2.Nick na TFW: Chidori (-_-)
3.Wiek: 20
4.Jak długo grasz w Persistent World Mod?*: Zacząłem jak pojawiła się pierwsza wersja, gram z długimi przerwami.

A tak naprawdę zapytał bym go na jakiej podstawie to robi, oraz czy przypadkiem nie jest nowy tu. Dopiero potem OST lu Kick.

7.Czy pogodziłbyś się z tym, że ktoś jest postawiony wyżej od Ciebie?*: Nie
8.Dlaczego chcesz zostać adminem i co możesz zaoferować serwerowi?*: Gdyż admin powinien byś osobą bezstronną oraz kimś kto rozumie że to nie przywilej a obowiązek. A niestety takich szukać to z lupą... a zaoferować mogę tą właśnie bezstronność i fakt iż każdego wysłucham a nie jak to robią panowie adminowie zazwyczaj oleje całkowicie ciekłym moczem (Dobrze ze ciekłym)
9.Cos o sobie: A co mogę o sobie napisać? Nie będę tu smęcić standardowo jak to lubię np gry, historie czy informatykę. Bo tak naprawdę każdy ma to gdzieś. Powiem o sobie jedynie tyle iż jeśli coś mnie wciągnie (w tym przypadku "życie" serwera) jestem niezwykle zaangażowana osobą. Jeśli natomiast nie zdoła mnie to przy sobie zatrzymać mam to kompletnie gdzieś.
10.Czy przeczytałeś i zrozumiałeś zasady RolePlay?*: Gram bardzo dużo na różnego rodzaju Sesjach RPG/Serwerach RPG oraz eventach RPG w realu. Na tej podstawie wydaje mi się iż mogę uznać że je rozumiem :) Naturalnie przeczytałem także.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2013, 00:20:19 wysłana przez Chidori »

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 23, 2013, 17:16:42 »
8.Dlaczego chcesz zostać adminem i co możesz zaoferować serwerowi?*: Gdyż admin powinien byś osobą bez stroną oraz kimś kto rozumie że to nie przywilej a obowiązek. A niestety takich szukać to z lupą... a zaoferować mogę tą właśnie bezstronność i fakt iż każdego wysłucham a nie jak to robią panowie adminowie zazwyczaj oleje całkowicie ciekłym moczem (Dobrze ze ciekłym)
Nie wiedziałeś która wersja jest poprawna, więc napisałeś obie? xD
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Teoiss

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 23, 2013, 17:31:27 »
Widze, że ilość podań zwiększa się z każdym dniem więc wkrótce wszystkie je ocenimy (na raz).

Offline Bot

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -9
  • Hail!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 23, 2013, 22:52:12 »
1.Nick w grze: Slavegirl_of_Satan

2.Nick na TFW: Bot

3.Wiek: 17

4.Jak długo grasz w Persistent World Mod?*: Od niedawna, zaledwie miesiąc.

Początkowo jedynie upominam słownie - ostro i wyraźnie, ale tak by było to jedynie ostrzeżenie. Jak nie poskutkuje, to będę stopniowo zmieniał kaliber na coraz cięższy. Za drugim razem go zabiję, by miał karę. Jak nie poskutkuje i tym razem, to daję temp bana na godzinę. A gdy i temp ban nie poskutkuje, oznacza to że facet jest kompletnym idiotą i daję mu bana na stałe.
Na pewno nie będę się mścił, a żyć mu nie dam tylko wtedy gdy delikwent nie poprawi swojego zachowania. Admin ma egzekwować zasady, pomagać i wychowywać, a nie mścić się.

7.Czy pogodziłbyś się z tym, że ktoś jest postawiony wyżej od Ciebie?*: Bez problemu.

8.Dlaczego chcesz zostać adminem i co możesz zaoferować serwerowi?*: Adminem chcę zostać z kilku powodów. Chcę pomagać graczom i sprawiać, by grało się im jak najlepiej na serwerze. Po prostu zaoferować swoją pomoc. A poza tym chcę także się spełnić jako admin, pokazać samemu sobie że potrafię sprawować tą funkcję. Jestem ambitny, a będąc ambitny chcę być jak najlepszy - a więc moja ambicja okaże się bardzo pomocna dla graczy.  Nie byłem nigdy adminem, a w PW jestem zielony. Chcę się sprawdzić na stanowisku admina, a to chyba dobrze że polski serwer będzie moim pierwszym (jak mnie przyjmiecie ofc). Czas pokaże, czy wytrwam. Równie dobrze mogę z wielkim zapałem sprawować funkcję przez długi czas, a równie dobrze odejść po tygodniu. Adminowanie sprawiać ma przyjemność również mi, a jeśli przestanie mi tą przyjemność sprawiać, to nie będę się do tego zmuszał. Nie będę nic robił wbrew sobie. Chcę jednak sprawdzić, czy bycie adminem mi się spodoba i jak na razie mam tą chęć.

9.Cos o sobie: Nołlajf mający bardzo dużo wolnego czasu, będący zdolny do siedzenia na komputerze po kilkanaście godzin dziennie, poświęcając grze conajmniej kilka z tych godzin (nie siedzę na PW cały dzień, ale nie sprawi mi problemu spędzenie na serwerze dwóch albo trzech godzin w dniu, nie licząc może dni gdy chodzę do szkoły kiedy to będę grał trochę mniej). Fan black metalu. Miałem też do czynienia z PBFami (play by forum). Dodam jeszcze, że znam angielski na tyle, że nie ma dla mnie różnicy czy mam do czynienia z Polakami czy z cudzoziemcami. Zarówno z jednymi jak i z drugimi rozmawiam bez żadnych problemów.

10.Czy przeczytałeś i zrozumiałeś zasady RolePlay? Tak, wiem czym jest RP, znam zasady, z czym to się je itd. Wiem i rozumiem wszystko, nie trzeba mnie uczyć. Wiem, że trzeba odgrywać swoją rolę, admin ma nie ingerować w grę, a jak jestem outlawem to nie mogę noobsko i debilnie powiedzieć "1k or die", tylko muszę zaroleplayować "Witaj panienko, coś mi się zdaje, że masz dzisiaj bardzo zły dzień, naprawdę kiepski. A taki beznadziejny jest on dlatego, że spotkałaś właśnie mnie. A ja jestem bandytą, najgorszym draniem jakiego ten świat kiedykolwiek nosił. Dlatego mówię ci po dobroci: Daj mi tysiąc złotych monet albo cię zabiję. Proste, prawda?."

Oczywiście nie zamierzam karać za odstępstwa od takiego poziomu. Bo można napisać po prostu "Dawaj tysiąc albo cię zabiję". To powyższe to tylko to, jak ja bym to zagrał. Nawyk z PBFów :D

===
Dodam jeszcze, że od jutra jestem nieobecny i wracam do domu dopiero 27 grudnia. Wigilia oraz pierwszy i drugi dzień świąt jestem poza miastem.

EDIT: Mam jeszcze takie pytanie: Czy admin może się bawić także w zwykłą grę i roleplayować jak zwykły gracz? Bo nie doczytałem tego nigdzie. Chciałbym być adminem, ale chciałbym też czasem poroleplayować. Nie wiem no, być serfem i pokopać w kopalni albo być outlawem i zataxować kogoś - nie przeszkadzałoby mi to w administrowaniu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2013, 00:17:27 wysłana przez Bot »

Offline Teoiss

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 24, 2013, 12:04:01 »
Po Świętach :

Po świętach zaczniemy oceniać wacze podania w prosty sposób:
Z waszych 7 podań wybierzemy 3, których właściciele awansują na Trial Adminów (okres próblny).
Podania, które zostaną odrzucone będą miały jeszcze szanse przeciwko kolejnym podaniom (o ile takowe się pojawią).
Aktualne Uprawnienia Trial Admina (jako, że nie ma jeszcze admin moda do Persistent World musimy poprostu ograniczyć używanie  niektórych możliwości przez daną rangę admina) :
- Admin musi każdą operacje/komendę uzgodnić z adminem wyższej rangi.
- Admin maksymalnie może "kick'ąć" gracza
- Admin nie może spawn'ować pieniędzy ani itemów (co do tego drugiego może, jeśli dostanie pozwolenie)
- Admin nie ma prawa edytować "Panelu Administratora"
Cała reszta uprawnien jest dostępna.
Przewidywany maksymalny okres próbny to 3-2 tygodnie.

Offline Teoiss

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 29, 2013, 00:30:06 »
uppps doublepost

Podania Ocenione

Trial Adminami w okresie próbnym zostają:
Maximus
Chidori
Seromak
Bot/Slavegirl

(Pod koniec mieliśmy trudny wybór <Seromak & Slavegirl> więc postanowiliśmy przyjąć obu deliktentów)

Serdeczne gratulacje.
Teraz od was zależy czy zostaniecie na stałe członkami administracji.
Wasze prawa i przywileje możecie zobaczyć kilka postów niżej.

Offline Bot

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -9
  • Hail!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 30, 2013, 02:26:16 »
Wszystko fajnie, ale jest pewien problem - że się kurde rozmyśliłem. Wybaczcie moi drodzy, ale jednak nie będę waszym adminem. Jednak zmieniłem zdanie :( Musicie poradzić sobie beze mnie. Jednak słomiany zapał, który szybciej spłonął niż się zaczął.

Offline Teoiss

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 30, 2013, 12:55:05 »
Cóż, co tu dużo mówic...
Nic się nie stało :P
Powodzenia we wszystkim ^^

Offline Aleks_The_Great

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 31, 2013, 14:01:22 »
1.Nick w grze:Aleks

2.Nick na TFW:Aleks

3.Wiek:17

4.Jak długo grasz w Persistent World Mod?*:Wychodzi 1,5roku

5.Czy wcześniej miałeś styczność z "adminowaniem" na serwerach PW moda?*:Tak na serwerze EU_Kingdoms (Serwer już nie istnieje)

7.Czy pogodziłbyś się z tym, że ktoś jest postawiony wyżej od Ciebie?*:Oczywiście będe traktował go z należytym szacunkiem

8.Dlaczego chcesz zostać adminem i co możesz zaoferować serwerowi?*:Jako admin będe dawał z siebie wszystko, czyli długie przebywanie na serwerze i dbanie o to by gracze mieli spokojną miła gre

9.Cos o sobie:Mam na imie Aleks i mieszkam w Szczecinie
Lubie czytać książki fantasy i kompononwać muzyke

10.Czy przeczytałeś i zrozumiałeś zasady RolePlay?*:Tak
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 01:03:09 wysłana przez Aleks_The_Great »

Offline Koziol

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
  • Szerzej znany jako Braciszek Tuck
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 15, 2014, 21:31:22 »
Nigdy nie widziałem na serwie nikogo z administracji więc może tu napiszę że przydała by się zmiana mapy lub przynajmniej trzeba tą zresetować

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 15, 2014, 23:41:23 »
Co do administracji, to poruszę pewien temat. Teoiss, możesz tą listę w końcu uaktualnić? Dawno temu pisałem ci via priv, żebyś mnie z niej wypisał. Na serwerze zjawiłem się łącznie raz, w PW nie gram, nie mam nawet czasu. Nie ma sensu, żeby taka osoba widniała na liście jako admin i to wyższej rangi. Zresztą i tak byłem dopisany tak trochę "na siłę" ;)
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Teoiss

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 16, 2014, 07:35:02 »
Ups :P tak się "podjarałem" tymi skończonymi skryptami banku, że na śmierć zapomniałem o temacie :D Zaraz się za to zabiorę.