Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: The Deluge Warfare  (Przeczytany 9950 razy)

Opis tematu: Bitwy na Deluge!

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SantaClaus

• Pijus
  • *
  • Piwa: 5
  • Hej! Hej! Tuhaj-Bej!
Odp: The Deluge Warfare
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 25, 2013, 21:18:16 »
Dostałeś już dość wyraźną odpowiedź od administratorów serwera. Kara z definicji ma być dotkliwa i uciążliwa, event będzie musiał się odbyć bez twojego klanu...
Albo mogą grać bez dowódcy, a dowodzić będzie nimi "wódz" Polaków.
Polacy nas do mieszka wsadzili, zapomnieli go jeno zawiązać.

Offline Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 109
  • Bojar moim idolem
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 26, 2013, 17:11:28 »
Pewnie nawet gdyby dowódca ChRP grał, to rozkazy by wydawał ciągle Seba, który jest duużo bardziej doświadczony od niego. A w sprawie ludzi, coś mało ich ... a szkoda. Liczę na zgłoszenie się jeszcze przynajmniej 40 osób. :D
"Lew: I tyle kurde
Lew: Albo się zgodzi albo nie
Lew: A ty się zabierasz do tego jak do kurde
Lew: Iskania jeża, że niby chcesz go iskać, ale kurde boisz się łapę zbliżyć bo się boisz, że się kolcami pokłujesz czy co" - <censored edition>

Offline famfam

• Pijus
  • *
  • Piwa: 9
    • Autorskie Uniwersum Fantasy - Ash'Gard
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 29, 2013, 21:17:32 »
Mati coś organizuje? No to ChE bojkotuje :)
Manual a co to? Czym to się je?

[Apr 01 10:33:01] famfam:Wyszła nowa wersja deluga
[Apr 01 09:52:29] kujon333:coś marnie u Was - żadnych żarcików primaaprilisowych

Offline Jaremaa!

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 29, 2013, 21:40:18 »
Mati coś organizuje? No to ChE bojkotuje :)
Ej, ale tam ponoć atakuja mój dworek, czy cos tam. ;(

Offline Mati44

• Opój
  • *
  • Piwa: -78
  • Zbieram piwo dla Peterova
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 29, 2013, 21:44:33 »
Wioska na Ukrainie z dworkiem letnim.

Offline Mati44

• Opój
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 23, 2013, 14:26:06 »
Event ze względu na brak zainteresowania polskiej sceny zostaje zawieszony.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 23, 2013, 15:33:07 »
Przecież zapisały się dwa "klany" XD
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Mati44

• Opój
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:56:27 »
Event zostaje wznowiony, więc proszę o usunięcie tematu będącego kradzieżą nazwy oraz pomysłów, jako nic nie byłą z mną żadnych rozmów odnośnie kontynuowania eventu.
Event będzie każdej soboty o godz. 19 na serwerze TFW_Deluge obecność na TS mile widziana. Podczas takich spotkań wy gracze decydujecie co chcecie robić od inwazji po zorganizowane potyczki!

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 86
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:04:25 »
Przepraszamy Mati za zamieszanie. Fajnie, że podjąłeś się inicjatywy organizacji i przejęcia tego cyklu bitew. Problem w tym, że od dłuższego czasu umawialiśmy się do powrotu do tych bitew. W organizacji tego nowego biorą udział klany, przedstawiciele tawerny i bardzo duża liczba osób. Myślę, że swoją inicjatywę i chęć pracy na rzecz moda możesz przenieść na ten właściwy cykl bitew. W razie pytań albo chęci pomocy zapraszam do wspólnej rozmowy na TS'a. 

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:23:29 »
Event zostaje wznowiony, więc proszę o usunięcie tematu będącego kradzieżą nazwy oraz pomysłów, jako nic nie byłą z mną żadnych rozmów odnośnie kontynuowania eventu.
Event będzie każdej soboty o godz. 19 na serwerze TFW_Deluge obecność na TS mile widziana. Podczas takich spotkań wy gracze decydujecie co chcecie robić od inwazji po zorganizowane potyczki!
BEKA Z GIMBÓW XDDD
W dodatku event odbywa się z uczestnictwem klanów, a niestety żaden nie był tak zdesperowany żeby współpracował z czymś takim.
BTW
Mocne słowa jak na 9latka.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline TiCz

• Pijus
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:26:44 »
Dałbym panu piwo za głupotę, ale niestety nie mogę. :<

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 141
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 04, 2014, 00:11:33 »
Dałbym panu piwo za głupotę, ale niestety nie mogę. :<
Postawie mu za ciebie mój ty przyjacielu.
Porównaj sobie oba tematy Mati, potem jeszcze raz, a na końcu usuń swój i już, będziesz mógł sobie podowodzić swoim RS, CziT jest bardziej doświadczony według mnie więc nie wiem po co się pocisz...
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 130
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 07, 2014, 14:06:42 »
Wybaczcie, że dopiero teraz pisze tu wiadomość ale okres Świąteczny nie sprzyjał aktywności na forum...

Wydaje mi się, że zaszło pewne nieporozumienie. Bitwy o nazwie "Official Deluge Organized Warfare" były organizowane od lutego 2012 roku, między innymi przez... Oktawiana. Oczywiście brało w tym udział więcej osób (między innymi Lisek i Dąbrowski) ale chyba nikt nie będzie miał pretensji w sprawie wznowienia tego typu bitew. Wydaje mi się, że to sprawę wyjaśnia.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 07, 2014, 14:11:28 »
SirLuca na twoim miejscu bym uważał, sprawdź skrzynkę na listy czy z Oktawianem nie jesteście wzywani na sprawę o kradzież ukradzionej nazwy.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 07, 2014, 16:25:25 »
W jaki sposób chcecie organizować eventy w tym samym czasie? No chyba, że w godzinę się uwiniesz Mati. Proponuje Tobie zmienić formę eventu lub dogadać się z organizatorami Oficjalnego Deluge Warfare aby Twoje starania nie poszły na marne. W tej chwili Twój event nie cieszy się prawie żadnym zainteresowaniem a rościsz sobie prawa do nazwy, która de facto nie jest Twoja a nawet gdyby to nie jest to istotne. Nie piszę tego złośliwie ale zastanów się nad Tym co robisz.