Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: The Deluge Warfare  (Przeczytany 9939 razy)

Opis tematu: Bitwy na Deluge!

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: The Deluge Warfare
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 22, 2013, 19:23:44 »
1. Zakaz umyślnego TK oraz rage quitów
Co do pierwszego to nie mam nic, ale z jakiego powodu chcesz zakazu RQ? XD
2. Nie trolować
Trzymajmy się zasad, więc zapisz to jako "zakaz trollowania".
3. Słuchać rozkazów
Nie lepiej: "Nakaz słuchania dowódcy"?
5. Dobrze się bawić ;
SUPER TA ZASADA.
6. Zakaz brania garłaczy(były one używane w bitwach morskich)
Po co ten dopisek, bo nie za bardzo rozumiem?
Opis Matiego, bla bla, jakieś tam głupoty w dialekcie zulu.
Ogólnie to poziom pisania tego wstępu, opisu stoi na bardzo wysokim poziomie. Rozłóżmy go więc na czynniki pierwsze:
Na początku pierwszej rundy pojedynczy śmiałkowie konni mogą ruszyć na harce, czyli jakby duele.
Hmm, bardzo ciekawe te harce, czyli jakby duele. Najśmieszniejszy jest koniec zdania - mogłeś dać odsyłacz do wikipedii chociaż albo ogólnie pominąć wyjaśnienie.
będzie polegało to na braku balansu w ludziach jak i jednostkach(konnych i piechocie)
W jednej frakcji 12 ludzi, a w drugiej 38, bo przecież dałeś możliwość braku balansu w ludziach. Ciekawa zagrywka Mati, który chce pokonać  w tym 38 osobowym składzie 12 graczy z ChW.
wyposażenie miło by było jak dowódcy brali inne wyposażenie niż reszta ludzi.
Dałeś możliwość wyboru jednostki każdemu, więc jak dowódca ma wziąć swoje umundurowanie? W jednej chwili 30 osób poczuje się niczym Gustav Adolf i wezmą sobie taki sam strój! Cóż za świetny pomysł!
dowódca(główny wódz)
Ano tak, dowódcą w bitwie nie był hetman, król, tylko główny wódz!!
Mapa: Niespodzianka ;)
Rzeczywiście, lepiej w ogóle nie wiedzieć gdzie ma się grać.

Reasumując teraz - najpierw Mateuszku zajmij się takim małym szczegółem jak dobra prezentacja swego eventu. Jeśli zamierzasz się usprawiedliwiać ze swojego pierwszego postu tym, że pisałeś go szybko to powodzenia. Wygląda on jakby robiła go osoba z brakami umysłowymi, a wszyscy wiemy, że taką osobą nie jesteś. A jeśli naprawdę pisałeś go "na kolanie" to na drugi raz tego nie rób. Ludzie będą pamiętać, mogłeś zaczekać chociażby do dzisiaj i to zrobić. Ale ty wolałeś napisać go ukradkiem wieczorem i szybko iść spać. Takie rzeczy nie przystają tak dorosłemu mężczyźnie.
Kończąc - fajny pomysł, jednak w aktualnej sytuacji Deluge trochę trudny do zrealizowania jeśli chodzi o ludzi. Do jednego problemu dochodzi sam organizator, który nie potrafi tego odpowiednio zaprezentować i jego propozycja zamiast przyciągać, po prostu odrzuca.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Mati44

• Opój
  • *
  • Piwa: -78
  • Zbieram piwo dla Peterova
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 22, 2013, 19:30:57 »
Cóż skoro jesteś taki wszechwiedzący i mistrzem Warbanda, a to że chce zrobić coś z eventami na modzie, żeby coś się działo i że Deluge to nie jest jakaś Freikompania trolli. Wypowiadasz się w ogóle jakbyś wszystko wiedział, to czemu nie zrobiłeś żadnego eventu?

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 22, 2013, 19:33:51 »
Prosiłbym ustosunkować się do mojego wcześniejszego postu i poprawić sobie błędy, które rozpisałem Ci dokładnie byś wszystko miał bardziej przejrzyście.
Dochodzi również pytanie o ujemne piwa dla mnie i Askortiego za wskazanie swoich uwag i pytań. Do tego również trzeba doliczyć komentarz do Emoska "Znawca historii" chociaż w swoim poście nie napisał niczego związanego z nią. Czytanie ze zrozumieniem również się kłania. Ogólnie to jednak cała twoja twórczość jest ciekawa, jeśli porównujesz klan do modułu. Może też jakieś przytoczę i powiem, że lepszy jest Diego Maradona niż Robert de Niro?
Przyszedłem jednoczyć, nie dzielić.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline TiCz

• Pijus
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2013, 20:57:14 »
Prusak ma tym razem rację, Mati porwałeś się z motyką na słońce i nie dziw się, że teraz większość komentarzy to będzie "hejt" na twoją osobę i na wydarzenie, które próbujesz zorganizować.
P.S Można prosić, by użytkownik Mati nie mógł rozdawać piw? Taka zabawka w jego rękach może wzbudzić wiele pretensji, głównie dlatego, że ten użytkownik nie potrafi dokońca używać swoich walorów jakich użyczyła mu matka natura.

Offline Altharis

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 4
  • Najwyższy pleb
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2013, 21:07:31 »
To może ja też odpowiem..
Cóż Altharisie jeżeli uważasz, że nie pytałem się pierw o serwer jesteś w błędzie, przynajmniej chce coś zrobić, bo nigdy nie słyszałem żeby RW zrobiło event. Proszę o zaprzestanie spamu, wszelkie teksty związane z krytyką proszę na pw.

Ale powiedz mi drogi Panie, po co pisałeś to drugi raz kiedy wcześniej mi już odpowiedziałeś? I z po co mieszasz do tego RW - które nawiasem mówiąc organizowało i pomagało w tworzeniu eventów choćby dawne wspólne gry - skoro nawet o tym nie wspomniałem?

Dobrze, krytykuj, ale nie zakładaj z góry że się nic nie uda, skoro nigdy nie organizował eventu to powinniście mu pomóc, pisząc kilka rad, a nie od razu go mieszać z błotem..

To akurat nie ma sensu bo niczego takiego nie pisałem. Krytykowałem to jak jest stworzony temat, nie było żadnej wzmianki o tym, że event się nie uda. Więc proszę sobie nie dopowiadać niczego.

Mógłbym jeszcze podjąć wątek o Frei, dziwnej reakcji Matiego i wielki hejt na Prussaka po wyrażeniu jego opinii ale uznam, że zostawię to osobie, do której zostało to skierowane :p

Offline Makoksik

• BANITA
  • Pielgrzym
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2013, 21:29:53 »
Liczba graczy:max 19
Frakcja:RON
Nazwa klanu: ChRP-Chorągiew Rzeczypospolitej
Lider:Master
Kontakt:steam id Gnomek
Jednostka:Piechota łanowa

Ps:Proszę odbanowanie mnie jeśli można na czas eventu popełniłem błąd ale postanowiłem się zmienić.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2013, 22:11:39 »
Ps:Proszę odbanowanie mnie jeśli można na czas eventu popełniłem błąd ale postanowiłem się zmienić.

Nie bądź bezczelny. Ciesz się, że bana dostała jedna osoba, a nie cały wasz klan.

Unbana nie będzie. Pozdrawiam i miłego wieczoru.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Makoksik

• BANITA
  • Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 23, 2013, 18:14:39 »
Dzniekuje dyktatorze że niemoge poprowadzić pierwszej bitwy

PS:Szkoda

Offline Makoksik

• BANITA
  • Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 23, 2013, 18:18:14 »
Proszę o odbanowanie mnie na czas eventu tylko błagam na kolanach.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 23, 2013, 18:47:55 »
Nie chcę mi się czytać tych waszych wypocin do końca ale widzę sporo kwasów i jakieś bóle dupy. Zrób Mati swoje nie przejmuj się, pokaż, że można coś zrobić dobrze. Wyjdzie - będzie zajebiście, nie wyjdzie to najwyżej spróbowałeś. Pozdro.

Offline Makoksik

• BANITA
  • Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 25, 2013, 17:56:47 »
No Niewiem jak ten event ma wyjść bo ja się z klanem wycofam oni nie walczą bez oficera.

PS:Gratuluje zbierania klanów ,chociaż na czas eventu unbana nie żałujcie

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 25, 2013, 18:08:10 »
Boże, człowieku - ile czasu jeszcze zajmie ci takie zbędne płakanie? Trzeba myśleć, nikt tutaj nie zawinił, że masz bana. Wykorzystałeś limit głupoty na serwerach tawerny, no i w końcu doczekałeś się rachunku...

Offline Mati44

• Opój
  • *
  • Piwa: -78
  • Zbieram piwo dla Peterova
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 25, 2013, 20:33:23 »
Pierwszy Event

Kozaccy rebelianci zajęli jedną wieś oraz letni dworek Kniazia Jaremy, zmuszając go do posłania dużego oddziału by nauczyć kozackie kundle posłuszeństwa i pokory wobec pana.

Informacje
Czas rozegrania eventu: 14 Grudzień A.D. 2013 godzina 20:00
Frakcję: Rzeczypospolita Obojga Narodów Vs Rebelia Kozacka
Mapa: Wykonana specjalnie przez osobę znaną jako Santa Claus

Event będzie składał się z trzech bitew na tej samej mapie.
Pierwsza będzie się rozgrywać z rana z poranną mgłą. Druga bitwa w samo południe i czystym niebem. Trzecia o zmierzchu.
Potrzeba nam Hetmana kozackiego, aby poprowadził swych ludzi. Jest nim Santa Claus.
Czekam na zapisy klanów na event ;)

Pozdrawiam Mati

« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2013, 22:28:23 wysłana przez Mati44 »

Offline Makoksik

• BANITA
  • Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 25, 2013, 21:08:25 »
Zgłoszę swój klan jak będę na czas eventu mógł go poprowadzić.

PS: proszę o unban na czas eventu.

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 130
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 25, 2013, 21:11:04 »
Dostałeś już dość wyraźną odpowiedź od administratorów serwera. Kara z definicji ma być dotkliwa i uciążliwa, event będzie musiał się odbyć bez twojego klanu...
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"