Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: MISTRZOSTWA POLSKI W WALCE NA BAGNETY 2013  (Przeczytany 16476 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mati44

• Opój
  • *
  • Piwa: -78
  • Zbieram piwo dla Peterova
Odp: MISTRZOSTWA POLSKI W WALCE NA BAGNETY 2013
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 09, 2013, 15:05:31 »
Sry jednak już coś mam zaplanowane na ten czas.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2013, 20:03:19 wysłana przez Mati44 »

Offline Batmacik

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
  • 12pp_Gren_Antoni_Goldblum
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 10, 2013, 22:56:02 »
Nick: Batmacik
Steam: [13pp_XW]Batmacik http://steamcommunity.com/profiles/76561198060035859

Offline hakeruss

• Opój
  • *
  • Piwa: 30
  • To ja :D:D
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2013, 01:02:27 »
...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 17:35:41 wysłana przez hakeruss »
:D:D

Offline Milczmen

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 93
  • True North!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2013, 19:36:53 »
Jeśli jeszcze można, to też się zgłoszę ;)

Nick: AdamOr
Steam: lord_adamor

Offline Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 115
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 03, 2013, 16:45:26 »
By nikt nie miał wątpliwości, wypisuje się:

W związku z tym, że parę dni temu w gronie graczy byłej reprezentacji Polski został udostępniony autoblock do Napoleonic Wars i mam świadomość, że paru uczestników turnieju go posiada, wypisuje się.

Wole nie grać w ogóle, niż by potem mi cheater wypominał, że z nim przegrałem w turnieju.

Pozdrawiam,
Baldwin.

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 03, 2013, 16:50:59 »
   Autoblock do NW nie działa. Prawdę 100% pisząc, może służyć tylko do żartów, bo jedynym jego skutecznym działaniem (poza nabiciem komuś na yt ponad 1000 wyświetleń) jest wydawanie śmiesznych odgłosów. Wątpię aby kiedykolwiek ukazał się dobry autoblock do NW, bo w zagęszczeniu ok 30-40 graczy obok siebie, wykrywać wszystkie lecące ataki mogłoby przekroczyć możliwości tego programu.   

Offline KomandorCzolo

• Pijus
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 03, 2013, 17:05:01 »
To może ja nieco sklaryfikuję sytuację. Na wstępie chcę zaznaczyć że niektórzy autoblocka w ogóle nie ściągnęli, w tym np. ja.

Ów "program" został udostępniony wg. moich informacji przez Hakerussa Warderowi, który go zaprezentował jako ciekawostkę. Nie była ona używana na żadnym meczu ani treningu reprezentacji. Niektórzy po prostu wypięli się w tej chwili na wszystko cokolwiek inni chcieli osiągnąć od początku sabotując i obrażając wszystkich dookoła w tym [pszypadeg?] głównie dwaj Panowie wyżej. Uważam że prezentują karygodną i pożałowania godną postawę tym bardziej że 1 tych osób nazywała się Vice kapitanem a oczerniała Polaków na forum fse oraz nie stawiła się na meczu z Anglią oraz wcześniej również prezentując argument "Nie gram z Czołem".
Panowie, spójrzcie na siebie, a nie tylko na innych.

Na koniec mały cytat: (Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

Nie neguję istneinia ani mojej wiedzy na temat autoblocka a jedynie insynuację jakoby był on wykorzystany.

Pozdrawiam,
Miszcz Wrzechświata i wojownik złotego autoblocka Czoło

Chciałem przeprosić Baldwina że można go było w tym poście uznać za winnego czynów związanych z Hakerussem do którego się odnosi większa część tekstu. Wyjaśniłem już z nim wiele spraw i jak ktoś chce wiedzieć co to niech pisze na steam.

Offline hakeruss

• Opój
  • *
  • Piwa: 30
  • To ja :D:D
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 03, 2013, 17:07:16 »
To ciekawe jakie skutki są po wypowiedzeniu magicznych słów: Nie Czoło, nie nadajesz się na kapitana, Warder byłby lepszy. :D:D (To pierwsza i najlżejsza wersja)
:D:D

Offline Lancer

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 03, 2013, 17:43:17 »
Więc tak...

Po zapoznaniu się z zaistniałą informacją mogę stwierdzić że autoblok działa na NW. Miałem okazję sprawdzić to na własnej skórze że mogę spamować, spamować... i tak godzinami, on i tak sie nie pomyli. Jedynie chambery, próby kopnięć, a także błędy przeciwnika mogą pozwolić na zwycięstwo w takim pojedynku.
Cóż mogę powiedzieć. Jest mi niezmiernie przykro, że ten turniej nie może się odbyć na sprawiedliwych zasadach. Nie mam zamiaru potem wysłuchiwać komentarzy w stylu: "On wygrał bo miał auto" lub "Cziter". Wraz z hakerussem zostałem więc zmuszony do odwołania tego turnieju , gdyż niebyłby on sprawiedliwy dla wszystkich. Przykro mi z tego powodu. Przepraszam wszystkich niedoszłych uczestników, ale to dla Waszego dobra oraz po to, aby nie było różnych kontrowersji w tej sprawie.

Offline KomandorCzolo

• Pijus
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 03, 2013, 17:44:50 »
To ciekawe jakie skutki są po wypowiedzeniu magicznych słów: Nie Czoło, nie nadajesz się na kapitana, Warder byłby lepszy. :D:D (To pierwsza i najlżejsza wersja)
Widzę Hakeruss że reprezentujesz wyższy poziom tępoty niż się spodziewałem. Btw. masz głos jak Simskil.

Offline Celtic_William

• Pijus
  • *
  • Piwa: 19
  • Oyche Doni$ spec od białej broni
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 03, 2013, 18:23:07 »
Więc tak...

Po zapoznaniu się z zaistniałą informacją mogę stwierdzić że autoblok działa na NW. Miałem okazję sprawdzić to na własnej skórze że mogę spamować, spamować... i tak godzinami, on i tak sie nie pomyli. Jedynie chambery, próby kopnięć, a także błędy przeciwnika mogą pozwolić na zwycięstwo w takim pojedynku.
Cóż mogę powiedzieć. Jest mi niezmiernie przykro, że ten turniej nie może się odbyć na sprawiedliwych zasadach. Nie mam zamiaru potem wysłuchiwać komentarzy w stylu: "On wygrał bo miał auto" lub "Cziter". Wraz z hakerussem zostałem więc zmuszony do odwołania tego turnieju , gdyż niebyłby on sprawiedliwy dla wszystkich. Przykro mi z tego powodu. Przepraszam wszystkich niedoszłych uczestników, ale to dla Waszego dobra oraz po to, aby nie było różnych kontrowersji w tej sprawie.
Wybaczam.
Kolega Miłosz, Will, Suleyman, Fietnamczyg
Sprawy na włosku załatwiam po włosku

Offline Veinrus

• Moderator
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 136
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 03, 2013, 20:13:50 »
Więc tak...

Czyli rozmumiem, że osoby, które go rozpowszechniły wiedziały o jego skuteczności... i mimo, że jest zakazany "poinformowały" o nim?!
Przez takie rzeczy i zachowanie gra traci na zabawie... szkoda, bo zapowiadał się fajny turniej.

Wstyd i rozczarowanie. I mówienie o AB, że nie działa na NW, gdzie sam Lancer mówi, że działa... jest denerwujące. Próbuje się tylko oszukiwać i oszukiwać... i bronić swojej D.

www.vistula-legion.pl
Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline DaPietro

• Opój
  • *
  • Piwa: 32
  • Emerytowany pułkownik inżynier 5. Pułku Piechoty
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 03, 2013, 20:23:28 »
Szkoda ze turniej odwolany , wszczegolnosci ,ze mialem ochote sie sprawdzic :(