Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Rekrutacja administratorów na serwer TFW_Deluge  (Przeczytany 3020 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
Rekrutacja administratorów na serwer TFW_Deluge
« dnia: Październik 31, 2013, 16:03:29 »
Poszukiwana jest piątka administratorów do administrowania serwera.

Ogólne założenia działalności serwera: jest to serwer bitewny i eventowy oraz będzie używany do testowania nowych map/usprawnień do modu Deluge.

Proszę o zgłoszenia do 7 listopada w tym temacie. Zgłaszamy się poprzez wypełnienie formularza poniżej i umieszczenia go w poście.

Formularz:

Ile godzin tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na administrowanie serwera?
Twoje zachowanie w określonych sytuacjach:
1) Dwóch graczy zaczyna się teamkillować nie wiadomo kto zawinił, zaczynają wzajemnie się wyzywać
2) Jeden gracz nagminnie spamuje na czacie jakieś głupoty
3) Zostało 5 graczy, 4 w jednej drużynie 1 w drugiej. 4 graczy umówiło się na duel, 5 gracz nie uznaje tego i zabija pozostałego przy życiu gracza, gracz żądający duela daje głosowanie na kicka 
4) Gracz po wyrzuceniu z serwera wraca na serwer i zarzuca ci stronniczość na czacie
5) Gracz zaczyna propagować treści faszystowskie
Wymień tryby jakie będą rozgrywane podczas normalnego toku działalności serwera i poza nim opierając się na zdaniu: "Serwer bitewny i eventowy oraz będzie używany do testowania nowych map/usprawnień do modu Deluge"
Czy jesteś w stanie uzupełniać listy banitów/terminarze (nieobowiązkowe)

Offline iwomichu1

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 11
  • Porucznik kawalerii Regimentu Wielkopolskiego
Odp: Rekrutacja administratorów na serwer TFW_Deluge
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2013, 18:08:40 »
Staż na Deluge (wraz z klanami): Godzin około 1200, RW.
Ile godzin tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na administrowanie serwera? Codziennie spokojnie po 3 godziny. W weekendy oczywiście więcej.
1) Dwóch graczy zaczyna się teamkillować nie wiadomo kto zawinił, zaczynają wzajemnie się wyzywać
 - Po zasięgnięciu opinii pozostałych graczy, w razie nieuspokojenia się tej dwójki rzucam polle dla kicki na obu, jeden po drugim. Niech gracze zdecydują który jest bardziej irytujący. Wyjątek to klanowicz, wtedy w oparciu z jednej strony o opinię o tym klanie, a z drugiej indywidualnej o graczu, albo upominam, albo kickuję, albo wierzę jednej stronie na słowo.
 - Poll na kicka, jeśli graczom to przeszkadza niech to pokażą. Jeśli zacznie kogoś obrażać, automatyczny kick.
3) Zostało 5 graczy, 4 w jednej drużynie 1 w drugiej. 4 graczy umówiło się na duel, 5 gracz nie uznaje tego i zabija pozostałego przy życiu gracza, gracz żądający duela daje głosowanie na kicka
 - Czekam na wynik głosowania, aczkolwiek battle to battle, a nie duel. Dlatego głosuję przeciw pollowi, jednak wciskając f10 żeby nie akceptować automatycznie.
4) Gracz po wyrzuceniu z serwera wraca na serwer i zarzuca ci stronniczość na czacie
- Może zarzucać, jeśli zaczną się wyzwiska albo nadmierny spam to leci kick.
- Kick, następnie ban.
Wymień tryby jakie będą rozgrywane podczas normalnego toku działalności serwera i poza nim opierając się na zdaniu: "Serwer bitewny i eventowy oraz będzie używany do testowania nowych map/usprawnień do modu Deluge"
 - Nie rozumiem drugiej części pytania. Aczkolwiek, główne tryby to oczywiście bitwa, inwazja jeśli przejdzie poll (tfu) oraz duel.
Czy jesteś w stanie uzupełniać listy banitów/terminarze (nieobowiązkowe) Raz dziennie.

RW_Porucznik_Iwomichu

Offline Altharis

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 4
  • Najwyższy pleb
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2013, 19:22:54 »
Staż na Deluge (wraz klanami): Z klanów tylko RW, w Deluge gram od wersji 0.4 (WFaS), godzin będzie grubo ponad tysiąc.
Ile godzin tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na administrowanie serwera? Prawdopodobnie jakieś 3 godziny dziennie. Tego ostatniego słowa zapomniałem napisać..
- Slay i ostrzeżenie, że jeśli nie zaprzestaną, dostaną po kicku.
- To zależy od treści owych wiadomości. Jeśli nikogo nie irytuje na tyle, by dać na niego poola - lub poprosić o jego wyrzucenie -  nie widzę przeszkód by pozostał na serwerze.
- Automatycznie odrzucam poola. Rozumiem, frustracja może być spora ale bitwa to nie jest Duel i gracze nie mają obowiązku przestrzegać jego zasad.
- Nie ma sensu wszczynać dyskusji, jeśli zacznie obrażać mnie lub któregoś z graczy dostaje kick.
- Kick, jeśli wróci tylko po to by dalej je szerzyć =  ban.
 - Oczywiście bitwa, acz jeśli ludzie będą chcieli inny tryb jak duel czy inwazję (...) nie zabronię, jak lud chce różnorodności to tego nie zabronię.
Czy jesteś w stanie uzupełniać listy banitów/terminarze (nieobowiązkowe) Nie jest to wielka praca więc tak.
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2013, 23:44:04 wysłana przez Altharis »

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2013, 13:31:32 »
Przypominam, że rekrutacja jest otwarta ;)

Offline tymus3

• Opój
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2013, 20:17:50 »
Staż na Deluge (wraz klanami): jeszcze od 0.4 za 10 dni minie drugi rok mojej gry, a klany to: RW(2 razy) RPW, CzKR, Frei(2 razy) PpKR, SK, a teraz mała grupka znajomych o nazwie of_Ahmed(więcej grzechów nie pamiętam)
Ile godzin tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na administrowanie serwera? zależy, ale średnio pewnie godzinka codzień
1) Dwóch graczy zaczyna się teamkillować nie wiadomo kto zawinił, zaczynają wzajemnie się wyzywać: ostrzegam by przestali, po czym kikuję tego/tych co nie przestali
2) Jeden gracz nagminnie spamuje na czacie jakieś głupoty jak wyżej ostrzegam by przestał po czym kick
3) Zostało 5 graczy, 4 w jednej drużynie 1 w drugiej. 4 graczy umówiło się na duel, 5 gracz nie uznaje tego i zabija pozostałego przy życiu gracza, gracz żądający duela daje głosowanie na kicka:   vota odrzucam, gdyż przyjmowanie dueal nie jest obowiązkiem, a tylko pewnym umownym działanie, acz pouczam wtedy na czacie, że dobry smak wymaga przyjmowania dueli
4) Gracz po wyrzuceniu z serwera wraca na serwer i zarzuca ci stronniczość na czacie: odsyłam go tu na tawernę, i ostrzegam że jeśli nie przestanie dalej będę do kickował
5) Gracz zaczyna propagować treści faszystowskie: zastanówmy się czemu tu napisane jest tylko "faszystowskie"(to pojęcie w współczesnym świecie można bardzo różnie rozumieć), na pewno zachowanie takowe należałoby karać(jak i zresztą propagowanie komunizmu i rasizmu), jednakowoż ludzie pamiętajcie że tu mamy internet, a jakoś wolność słowa trzeba przestrzegać... ale się trochę zapędziłem, a wracając do istoty jeśli przez to zachowanie mógłby się ktoś przebywający na serwerze poczuć obrażony, to oczywiście najpierw upomnienie potem kick, a na końcu zawsze sprawdzający się ban
Wymień tryby jakie będą rozgrywane podczas normalnego toku działalności serwera i poza nim opierając się na zdaniu: "Serwer bitewny i eventowy oraz będzie używany do testowania nowych map/usprawnień do modu Deluge" Zależy od upodobania graczy obecnie grających na serwerze, jednak gdyby było dużo osób to raczej bitwy i sige, a gdy mniej to TDM i Duel, a od święta moze nawet inwazja
Czy jesteś w stanie uzupełniać listy banitów/terminarze (nieobowiązkowe) raczej tak co drugi dzień znajdę tą chwilkę

Offline Mati44

• Opój
  • *
  • Piwa: -78
  • Zbieram piwo dla Peterova
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2013, 21:33:40 »
Staż na Deluge (wraz klanami):Ponad rok grania RW,CzKR,KH,FP,RS
Ile godzin tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na administrowanie serwera?Zależy od dnia jak i od spraw prywatnych, ale myślę że z godzinkę dziennie mogę poświęcic
1) Dwóch graczy zaczyna się teamkillować nie wiadomo kto zawinił, zaczynają wzajemnie się wyzywaćOstrzeżenie w przypadku kontynuacji mute, ewentualnie kick dla obu deliktwentów
2) Jeden gracz nagminnie spamuje na czacie jakieś głupotyOstrzeżenie aby się uspokoił, jeżeli nie zadziała mute
3) Zostało 5 graczy, 4 w jednej drużynie 1 w drugiej. 4 graczy umówiło się na duel, 5 gracz nie uznaje tego i zabija pozostałego przy życiu gracza, gracz żądający duela daje głosowanie na kicka Upominam że duel nie jest obowiązkowy, aczkolwiek mile widziany, niewielkie upomnienie
4) Gracz po wyrzuceniu z serwera wraca na serwer i zarzuca ci stronniczość na czacieJeżeli ma dowody niech zgłosi to head adminom tutaj z dowodami
5) Gracz zaczyna propagować treści faszystowskieJeżeli osoba takowa zaczyna takie treści szerzyć mute
Wymień tryby jakie będą rozgrywane podczas normalnego toku działalności serwera i poza nim opierając się na zdaniu: "Serwer bitewny i eventowy oraz będzie używany do testowania nowych map/usprawnień do modu Deluge" Moim zdaniem ludzie powinni móc wybrać tryb na serwerze na podstawie głosowań, opieranych na liczbę graczy i nastawienie na tryb np. inwazje lub duel. Oczywiście testowanie nowych map i usprawnień na pewno zwiększyłoby popularność serwera Tawerny.
Czy jesteś w stanie uzupełniać listy banitów/terminarze (nieobowiązkowe)Możliwe, że tak na forum wbijam co dzień.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2013, 14:01:37 »
Ostatni dzień na zgłoszenia. Wyniki podam w sobotę.

Offline Chidori

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2013, 19:51:17 »
Staż na Deluge (wraz klanami): Rożnie to bywało, w sumie chyba rok.
Ile godzin tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na administrowanie serwera? Zależy od dnia, z godzinkę,dwie głównie w poniedziałki,wtorki,środy do rana do około 15.
Proste. Ogłaszam iż osoba która następna zabije sojusznika dostanie kicka.

Poll na kicka, niech lud decyduje, mi to nie przeszkadza.

Automatycznie kasuje, Batlle to Battle i nie pozwolę by wywalano kogoś za granie w ten tryb gry gdy jest ustawiony na serwerze.

Jego zdanie, jego sprawa. Jeśli kulturalnie nie mam nic przeciwko.

Kick > Ban > Ostrzeżenie (Najpierw strzelam potem pytam)

Skoro bitewny, to praktycznie wszystko nie licząc Duela. Z Automatu Bitwa, na życzenie coś innego.
Oraz naturalnie rozgrywane będą jeszcze dwa tryby. "Złe Hasło" w razie prowadzenia Eventu oraz "Zbugowane Mapki" lub jak kto woli "Tego Chyba nie Było"

Czy jesteś w stanie uzupełniać listy banitów/terminarze (nieobowiązkowe)
Jak dam bana to i wpisze.

Adnotacja : Szczerze nie wierzę w pozytywne rozpatrzenie tej że oferty przez osoby o zdrowych zmysłach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2013, 22:38:10 wysłana przez Chidori »

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 09, 2013, 16:03:24 »
A więc zgodnie z obietnicą, czas na ogłoszenie wyników ;) Podanie wymagało trochę myślenia i znajomości regulaminu. Zanim jednak ogłoszę właściwe wyniki. Przedstawię jak powinny z grubsza brzmieć odpowiedzi.
Tutaj jest wielka dowolność. Jak wiadomo TK jest zakazane i trzeba jakoś problem rozwiązać. Interesowało mnie w jak najlepszym stylu byście rozwiązali spór i nie zawiodłem się na odpowiedziach - daliście ciała co nie poniektórzy co się zaczęli za mocno zastanawiać :D
Tutaj interesowało mnie czy znacie w ogóle panel. Jak wiadomo głupoty - głupotom nierówne do tego nikomu nie szkodzą można to po prostu zignorować - co jak poniektórzy trafnie stwierdzili. Jednak jest też taka opcja jak "mute" o której mogliście wspomnieć.
Tutaj wyjątkowe proste pytanie ale w zagmatwanej formie - celowo tak zadałem. Sprawa prosta - bitwa to bitwa nie każdy musi respektować dueli a jak się między sobą wszyscy umówią to ok jeśli jednak jedna osoba nie chcę się tak bawić - ma prawo.
Proste. Odsyłamy go na forum w dział wątpliwości, albo po prostu olewamy. Admin nie jest od wdawania się w pogadanki.
Znajomość regulaminu się kłania tam jest krok po kroku napisane co zrobić.

Admina otrzymują wszyscy, bo wykazali się jakimś wysiłkiem intelektualnym. Rozliczyć was i tak rozliczę, mam dostęp do logów i mogę niesfornego admina pozbawić stanowiska w jeden dzień. To nie jest żaden problem. Nie chcę jednak straszyć. Chcę z Wami współpracować i dlatego kazałem Wam ruszyć trochę głową - szansę dostanie każdy. Odniosę się jednak indywidualnie do Waszych podań jeszcze bo jest kilka kruczków :D

@Iwo Michu
Doceniam Twój nadmiar wolnego czasu. Nie wiem jednak czy wyrobisz. Co fakt jednak to fakt, co wchodzę to jesteś na serwerze. Na 1 pytanie nie mogłeś gorzej odpowiedzieć. To Ty jesteś od wymierzania kary na serwerze ewentualnie mogłeś przychylić się do poola lub go odrzucić z marszu. Ty za to zaproponowałeś samosąd do tego jakiś dziwny tryb postępowania przy oczywistej sprawię. Przekombinowałeś ^^ Odpowiedź na 2 pytanie to bardzo ciekawa propozycja. Chyba najbardziej elastyczna i fair. Odnośnie 3 pytania to już się wypowiedziałem powyżej - zła odpowiedź :d 4,5 bez zarzutów.

@Altharis
Kwestia czasu to tak jak w przypadku Iwo michu, chyba się przeceniłeś. Odp. na 1 pytanie to ciekawa propozycja slay i bez pierdzielenia się. A jak dalej będą drożyć temat to kop dla obu. Nie ma bawienia się w "proszę pani on zaczął". Podoba mi się ta odpowiedź ;) 2 - bingo, 3 - również, 4,5 - również.Chyba najbardziej udane podanie. Będziesz więc testowo pomagał mi przy uzupełnianiu terminarzu. Gratuluję ;)

@ Tymus
Z tym faszyzmem to przekombinowałeś. Ze spamem na czacie też. A tak to pozytywnie. Widzę Cię też na serwerach. Podałeś też rozsądny przedział czasowy, który mógłbyś poświęcać to mi się najbardziej spodobało - najbardziej realna odpowiedź ;D

@ Mati

Jaki mute w 1 pytaniu, na co to ? :D 2 pytanie - wygrałeś cukierka, znasz panel admina. 3,4 git. 5 ciekawa propozycja.

@Chidori
Najlepsze i najbardziej konkretne odpowiedzi. Nie mam nigdzie zastrzeżeń. Jesteś jednak botem i w ogóle nie grasz w tego moda. Zwracając jednak uwagę na to, iż organizowałeś jakieś sesje RPG, nowy patch wyjdzie pewnie się obudzisz, to pewnie admin Ci się przyda. Do tego jestem niezdrowy psychicznie a więc mi pasuję.

No i najważniejsze. Nikt nie potrafił całkowicie określić jaki tryb będzie na serwerze. Pytanie jednak było kiepsko sformułowane a więc biję się w pierś. Spieszę jednak z tłumaczeniem.

Serwer bitewny - Bitwa to bitwa nie ma skoków w bok
Serwer Eventowy - Jest możliwość wykorzystania go w innych celach (do tego służy terminarz), a więc wtedy występuje pewnego rodzaju wydarzenie (event) i można zmienić tryb, jednak tylko i wyłącznie wtedy

To wszystko. Po hasło admina proszę zgłaszać się indywidualnie do mnie na PW - podając swój nick, który będziecie używać oraz kontakt steam i jakiś awaryjny jeśli to możliwe. Pozdrawiam.