Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Bannerlord w klimatach celtyckich?  (Przeczytany 5049 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Byamarro

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Bannerlord w klimatach celtyckich?
« dnia: Wrzesień 27, 2013, 13:21:53 »
Dziś znalazłem concept arty powiązane z Bannerlordem.

http://static.strefagier.pl/cms/2013/02/mount_and_blade_2.png
http://static.strefagier.pl/cms/2013/02/mount_and_blade_2_-_1.jpg

Na forum Taleworlds użytkownicy powiedzieli mi że te concept arty były faktycznie opublikowane przez taleworlds na początku 2013 roku.

Zainteresowała mnie jedna rzecz. Postacie na conceptach w niczym nie przypominają zorganizowanego wojska a pierwsze co mi przyszło na myśl to ,,celtowie".
Przyznam że sam nie byłem do końca pewien swojej teorii. W końcu ostatnie o czym bym pomyślał po teaserze Bannerlorda to to że gra będzie o celtach.
Ale pewien detal przykuł moją uwagę:

http://static.strefagier.pl/cms/2013/02/mount_and_blade_2.png

Gościu na tym screenie ma dość oryginalny miecz. Zrobiłem drobne poszukiwania i okazało się że to ostrze wygląda praktycznie identycznie jak celtycki miecz Hallstatt:
http://mauiceltic.com/img/HallstattSwords.jpg (ten po środku).

I co wy na to? Jak myślicie? O czym będzie Bannerlord?

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 307
Odp: Bannerlord w klimatach celtyckich?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2013, 13:29:24 »
Przecież już dawno powiedzieli że zostawią stare frakcje i najwyżej dodadzą coś. Może jakaś frakcja w klimatach barbarzyńskich, chociaż gardze takimi więc będą pierwsi do podbicia.

Btw. to obrazki wstawione przez jednego z deweloperów w temacie na Taleworlds. Chyba nawet sam zaznaczał, że to NIE SĄ concepty.

Offline Byamarro

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2013, 13:38:50 »
Nawet jeśli dodadzą to jako nową to celtowie się chyba mijają czasowo z tymi frakcjami które teraz mamy.
Jak np. taki goły celt miałby walczyć ze swadiańską jazdą?

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 28, 2013, 02:35:09 »
Pewnie tak samo jak robi to teraz piechota na multi przeciwko konnym. Nagły podskok, piruet w locie i toporkiem po twarzy :D
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 28, 2013, 10:24:23 »
Wszystko da się zrobić - dać bonusy poszczególnym jednostkom i gotowe! Ale to tylko praca fanowska, więc nie spodziewałbym się tego w grze. Wszystko zweryfikuje czas...
Dla przypomnienia:
(click to show/hide)
Da się? DA SIĘ!
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline PLjumperPL

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2013, 16:47:57 »
   Ja tam nie przepadam za takimi barbarzyńskimi nacjami. Jeśli już miałyby pojawić się jakieś frakcje to tylko z okresu średniowiecza i najlepiej żeby były frakcjami, które istniały naprawdę (takie jest moje zdanie). Ew. pomieszanie, np. Księstwo Polskie, Swadianie, Prusy zakonne, Nordowie itp. itd.

Offline Mati44

• Opój
  • *
  • Piwa: -78
  • Zbieram piwo dla Peterova
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2013, 21:31:38 »
Barbarzyńcy? No to będzie co podbijać.

Offline Gamling

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 54
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2013, 22:41:40 »
Ano będzie. Mi tam się podoba nawet, przynajmniej dopóki nie będzie jakichś golasów co w pojedynkę pięciu rycerzy rozwalają :) Choć raczej nie będzie mnie ciągnęło do dołączenia do nich to zawsze jakieś urozmaicenie.

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 19, 2013, 02:38:51 »
Jak dla mnie to concepty po prostu bandytów etc. :P
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline Villager

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2013, 20:32:08 »
Może i bandytów, ale jeśli będzie takie państwo to na pewno do nich dołączę, gdyż jestem wielkim fanem celtów :)

Offline Yahoo

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 22, 2013, 12:54:14 »
Celtowie albo raczej barbarzyńcy myślę, że by mogli się przyjąć. Ale to by musiało być przemyślane i wplecione w jakąś fabułę, coś takiego jak w Ogniem i Mieczem "Potop Szwedzki". Albo po prostu pojawia się 10 armii powiedzmy po 200 chłopa, oczywiście z lordami, i powoli podbijają krainę z jakiegoś określonego kierunku. Np. coś w stylu Hunów to by mogli podbijać od strony Chanatu, jakieś zorganizowane bandy korsarzy od strony Nordów, Celtowie od strony Veagirów. Albo jakieś rebelie żeby wybuchały ale bez ingerencji gracza to zawsze by się coś działo na tej mapie, bo czasami to są takie nudy, że szkoda słów :P.

Offline radek120

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2015, 11:58:45 »
mogli by dać coś takiego że np pojawia się słyny bohater jednoczy jakąś frakcje np bandytów i zaczyna marsz nie podbija  mapy tylko plądruje wioski, a potem zanosi łupy swojej kryjówki gracz jak odkryje ją zabije jego armie. zdobywa wszystkie łupy.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2015, 22:13:27 »
mogli by dać coś takiego że np pojawia się słyny bohater jednoczy jakąś frakcje np bandytów i zaczyna marsz nie podbija  mapy tylko plądruje wioski, a potem zanosi łupy swojej kryjówki gracz jak odkryje ją zabije jego armie. zdobywa wszystkie łupy.
Dobre ! Podoba mi się !