Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Problem z gigantycznym modelem w grze  (Przeczytany 1380 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kroton

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Problem z gigantycznym modelem w grze
« dnia: Wrzesień 01, 2013, 21:24:25 »
Otóż tak jak w temacie mam problem z ogroomnym modelem w grze:http://vpx.pl/Slp0
i nie wiem jak to naprawić. Wszystkie błędny które wyskakiwały naprawiłem. Broń dodałem według tutka i zrobiłem wszystko co było napisane.
Proszę o pomoc.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 642
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Problem z gigantycznym modelem w grze
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2013, 13:15:12 »
Porównaj rozmiary modelu z rozmiarami normalnych modeli i zrób go mniejszego, jeśli to nie pomoże, to zrób jak ja gdy miałem dziwny problem z artylerią.
Otóż zrobiłem do mojego moda o XVII wieku model działa normalnej wielkości. Dodałem taki w przedmiotach. Stworzyłem jednostkę, dałem ją do drzewka rozwoju. Efekt: działo widać tylko z bliska, trochę odejść - nie widać go w ogóle, odejść daleko - działo robiło się większe niż nawet ten przedmiot na twoim zdjęciu. Poirytowany usunąłem przedmiot i zrobiłem go od nowa i przypomniałem sobie, że nie zriggowałem modelu. Zriggowałem - pomogło (co prawda nie wiem czemu, wydawało mi się, że akurat w tej sprawie nic to nie zmieni), może pomoże i tobie.