Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

Która partia jest bliższa twojemu sercu?

Platforma Obywatelska
8 (9.2%)
Prawo i Sprawiedliwość
7 (8%)
Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 (4.6%)
Ruch Poparcia Palikota
2 (2.3%)
Polskie Stronnictwo Ludowe
1 (1.1%)
Polska Jest Najważniejsza
0 (0%)
Solidarna Polska
0 (0%)
Unia Pracy
0 (0%)
RACJA Polskiej Lewicy
1 (1.1%)
Kongres Nowej Prawicy
22 (25.3%)
Samoobrona
0 (0%)
Liga Polskich Rodzin
0 (0%)
Unia Polityki Realnej
0 (0%)
Ruch Narodowy
15 (17.2%)
inna partia(jaka?)
7 (8%)
Nie mam zdania xD
20 (23%)

Głosów w sumie: 86

Autor Wątek: Za jaką partią jesteś?  (Przeczytany 16571 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
Za jaką partią jesteś?
« dnia: Sierpień 23, 2013, 22:03:54 »
Proszę Cię, połowa gimbazjum za Korwinem? Śmieszny jesteś... Jak już ktoś był za nim, to z jej inteligentniejszej części.... Większość jest tam za Palikotem bo marihuane zalegalizuje!!!!! NIECH BĘDZIE MOC Z TOBĄ JANUSZ!!!

Przy okazji co do Pana Bos
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2013, 17:10:23 wysłana przez Prußak »
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
Odp: Za jaką partią jesteś?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2013, 23:32:58 »
Zapomniałeś o opcji "inna", dodałem.

Wątek ci zatwierdzam, zobaczymy co z tego wyniknie.

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 58
  • Szczęść Boże, służby i loże
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2013, 00:45:52 »
Był Korwin, na szczęście z jego populizmu się wyrasta.
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy to mogli dowodami obalić?

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Offline Tobik-N

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 2
    • Forum WD
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2013, 05:07:28 »
Moim zdaniem brakuje opcji "żadna z istniejących w Polsce". Właśnie takie kółeczko bym zaznaczył

Offline Skarbnik

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 29
  • Kończ waść, wstydu oszczędź.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2013, 09:52:05 »
Zagłosowałem na PiS. Ich poglądy są mi bliskie.
Nie przywiązuj się do nikogo, kogo w razie wpadki nie porzucisz w ciągu 30 sekund. - Neil McCauley

Offline Apocalyps

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -7
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2013, 11:00:42 »
+1

Nie ma w Polsce partii, która może wprowadzić porządek. Do tego trza wieloletniego(kilkudziesięcioletniego) planu restrukturyzacyjnego, odważnych reform i pomysłu na Polskę.
Żadna partia, obecna na scenie politycznej nie jest w stanie niczego zrobić, bo żeby coś zrobić, to trza wyeliminować resztki starego systemu, a wszystkie te partie, lub ich członkowie sprawowali już rządy nad Polską...
Co do Ruchu Narodowego... Dla ludzi wierzących w TVN i GW-to są bandyci, kibole i dresy...

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2013, 14:40:08 »
Właściwie, to nie jestem za bardzo za żadną z partii. Może gdy któraś deklaruje tzw. "rząd ekspertów". W wyborach prezydenckich zazwyczaj patrzę na osobowość danego człowieka nie na poglądy. Z prezydentów najbardziej więc pasował mi Kwaśniewski, bo miał w sobie jakąś tzw. klasę, i prezydentową której nie wstydziłem się. Chyba więc, odpowiada mi ten niemiecki model, gdzie prezydent to po prostu osoba pozbawiona wpływów ale swoją osobowością, charyzmą i inteligencją ( Tego drugiego mam wrażenie brakuje obecnemu prezydentowi) potrafi próbować nakłaniać partie do współpracy...Dla dobra Polski czy też ich słupków wyborczych.
   Cenie sobie bardzo więc Joachima Gaucka za chociażby słowa "Nie jestem czerwony ani zielony, jestem Joachim Gauck."
Dlatego, szczerze mówiąc, wolałbym mieć już nad sobą prezydenta Jerzego Urbana, za specyficzne poczucie humoru i ponad przeciętną inteligencję...

Co do Korwina-Mikke to jego elektorat najlepiej obrazuję to, że jego poparcie w gimnazjum sięga 50% w wyborach oscyluje w granicach błędu statystycznego... Gdyby ten człowiek wyszedł odczytał z kartki listę postulatów i wyszedł nie obrażając nikogo, to może wszedłby do parlamentu. Jasne, przywrócenie kary śmierci ma w Polsce moim zdaniem spokojnie 30-40% procentowe poparcie. Ale stwierdzenie, że naturalną śmiercią dla mordercy jest ta na szubienicy, już takiego nie ma. Może dlatego, że to jakoś obnaża te fakty? Jakieś wysuwa prawo natury "śmierć za śmierć", że to niby naturalne? No tutaj u mnie pojawiają się wątpliwości. Można powiedzieć, że w każdej klasie powinien wisieć krzyż, można powiedzieć, że w każdej klasie powinno się znaleźć narzędzie tortur którym uśmiercono Jezusa...Chyba jakoś ta wersja pierwsza chodź jest to tożsame brzmi lepiej...?

Ale aby nie wyszło, że spamuję oczywiście popieram te partię:
http://soplinski.blog.onet.pl/2009/01/19/sztandar-matki-boskiej-lichenskiej-bolesnej-krolowej-polski-smblbkp/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2014, 18:12:34 wysłana przez Warder »

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:18:31 »
W wyborach prezydenckich zazwyczaj patrzę na osobowość danego człowieka nie na poglądy. Z prezydentów najbardziej więc pasował mi Kwaśniewski, bo miał w sobie jakąś tzw. klasę
Klasę, pełen savoir-vivre i chorobę filipińską :) W dodatku to jest z poprzedniego układu. Aczkolwiek niesamowite jest to jak tuzy sld się ciągle trzymają w polityce, tu naprawdę trzeba chylić czoło.......

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:41:59 »
Tak, z pewnością Aleksander Kwaśniewski to polityk z promilami charyzmą we krwi... Czerwony, w dodatku jego akcja w Charkowie, co z człowieka może zrobić taka straszna choroba, brak słów...
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline harry

• Opój
  • *
  • Piwa: 21
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:42:55 »
device/null
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2013, 01:40:48 wysłana przez harry »
"W owym czasie przyjaciel zgubi młotek przyjaciela... A dzieci nie będą wiedzieć, gdzie są rzeczy ich ojców, które ci położyli tam około ósmej wieczorem poprzedniego dnia."

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 58
  • Szczęść Boże, służby i loże
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 24, 2013, 16:02:10 »
   Co do Korwina-Mikke to jego elektorat najlepiej obrazuję to, że jego poparcie w gimnazjum sięga 50% w wyborach oscyluje w granicach błędu statystycznego... Gdyby ten człowiek wyszedł odczytał z kartki listę postulatów i wyszedł nie obrażając nikogo, to może wszedłby do parlamentu. Jasne, przywrócenie kary śmierci ma w Polsce moim zdaniem spokojnie 30-40% procentowe poparcie. Ale stwierdzenie, że naturalną śmiercią dla mordercy jest ta na szubienicy, już takiego nie ma. Może dlatego, że to jakoś obnaża te fakty? Jakieś wysuwa prawo natury "śmierć za śmierć", że to niby naturalne? No tutaj u mnie pojawiają się wątpliwości. Można powiedzieć, że w każdej klasie powinien wisieć krzyż, można powiedzieć, że w każdej klasie powinno się znaleźć narzędzie tortur którym uśmiercono Jezusa...Chyba jakoś ta wersja pierwsza chodź jest to tożsame brzmi lepiej...?

tu był niekulturalny obrazek

A tak na serio to ciężko się nie zgodził, retoryka Korwina jest na tyle durna, że aż śmieszna. Co robi polityk którego partia w sondażach uzyskuje w końcu 5%? Na pewno nie mówi o tym że bardzo dobrze że 4 czerwca 1989 roku chińskie władze wysłały na plac Tiananmen czołgi aby rozjechać studentów. http://www.youtube.com/watch?v=PhPgnTXmYwQ

Klasę, pełen savoir-vivre i chorobę filipińską :) W dodatku to jest z poprzedniego układu. Aczkolwiek niesamowite jest to jak tuzy sld się ciągle trzymają w polityce, tu naprawdę trzeba chylić czoło.......

Też nie ogarniam tego fenomenu.

Harry@ Widziałem to już przedtem, genialne :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2013, 20:07:45 wysłana przez HUtH »
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy to mogli dowodami obalić?

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Offline Hofiko

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 19
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 24, 2013, 16:30:20 »

SLD wprawdzie nie lubię (właśnie za to o czym mówisz), ale Kwaśniewski jest moim zdaniem człowiekiem godnym szacunku. Oglądałem parę wywiadów z nim, i nigdy nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że facet naprawdę wie o czym mówi, zawsze wyraża się rzeczowo i nie próbuje robić słuchaczom wody z mózgu, a jego wiedza na tematy gospodarcze jest rozległa i godna uznania.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości - Jarosław Kaczyński

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 24, 2013, 16:31:14 »
Dokładnie. A, że napić się lubi...Generał Chłopicki, także lubił!

Offline beanshee

• Wagant
  • *
  • Piwa: 164
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 24, 2013, 16:56:02 »
Polska polityka to jedno wielkie szambo. A od szamba wolę trzymać się z daleka, coby gó***m się nie uwalać.
Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline Dudus

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 24, 2013, 17:16:34 »
Jaki populizm konkretnie masz na myśli ? Jeżeli mówiłby na poklask to chyba miał by znacznie większe poparcie w wyborach prawda ? ;>

(...)Co do Korwina-Mikke to jego elektorat najlepiej obrazuję to, że jego poparcie w gimnazjum sięga 50% w wyborach oscyluje w granicach błędu statystycznego... Gdyby ten człowiek wyszedł odczytał z kartki listę postulatów i wyszedł nie obrażając nikogo, to może wszedłby do parlamentu. Jasne, przywrócenie kary śmierci ma w Polsce moim zdaniem spokojnie 30-40% procentowe poparcie. Ale stwierdzenie, że naturalną śmiercią dla mordercy jest ta na szubienicy, już takiego nie ma. Może dlatego, że to jakoś obnaża te fakty? Jakieś wysuwa prawo natury "śmierć za śmierć", że to niby naturalne? No tutaj u mnie pojawiają się wątpliwości. Można powiedzieć, że w każdej klasie powinien wisieć krzyż, można powiedzieć, że w każdej klasie powinno się znaleźć narzędzie tortur którym uśmiercono Jezusa...Chyba jakoś ta wersja pierwsza chodź jest to tożsame brzmi lepiej...?(...)
Z tą statystyką o gimnazjum to ja po proszę o jakiś dowód, bo to już podchodzi pod jakiś subiektywny, chory stereotyp :P (no i oczywiście chory stereotyp jakoby wszyscy z gimnazjum byli ci najgłupsi i najgorsi... taa, zastanawiam się czasem czy stwarzanie stereotypu nie jest aby godne bycia kimś na wzór Waszych "gimbusów" z całym szacunkiem :>)
Ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia: dlaczego rozumuje się partie polityczne tylko głównie poprzez pryzmat liderów i tego jak to oni mogą się kompromitować (lub nie) ? Wystarczy że Korwin sypnie kontrowersją i już liberalizm-konserwatywny zatracony ?  Czy ktoś spogląda jeszcze na to co dana partia oferuje ? Bo mam wrażenie że świadomość polityczna części ludzi to tylko "kiełbasa wyborcza" ("czy sie stoi czy sie leży 100 zł sie należy" i takie tam inne POPULIZMY)