Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

Który z poniższych jest według Ciebie najlepszym serialem 2017 roku?

Dark
4 (30.8%)
Peaky Blinders
3 (23.1%)
The Crown
5 (38.5%)
Thirteen Reasons Why.
1 (7.7%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Luty 05, 2018, 01:14:39

Autor Wątek: The Crown najlepszym serialem roku 2017  (Przeczytany 1147 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Maciek.

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 134
  • #FreeRilv
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Najlepszy serial roku 2017
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 29, 2018, 09:50:19 »
która nie potrafi sobie poradzić z jakimkolwiek problemem w swoim życiu.
Właśnie tak działa depresja ))))
W wieku siedemnastu lat zostałem raperem

Offline Amue

• Pijus
  • *
  • Piwa: 23
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2018, 11:57:16 »
Thirteen Reasons Why w tym rankingu przy takich kontrkandydatach to jakiś żart. Widzieliście w ogóle ten serial czy czytaliście tylko, że jest on o samobójstwie młodej dziewczyny i "poważnym problemie w naszym otoczeniu?"
Tym sformułowaniem zaplusowałbyś wśród emo trzynastolatek.

Może opis nie był najlepszy, ale ja tak to widziałem.

A z twojej ogólnej oceny wnioskuje, że nie miałeś nigdy kontaktu z osobą z depresją.
Jeść białych ludzi!

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Szlachcic
  • *
  • Piwa: 717
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 04, 2018, 23:16:31 »
Została już tylko niecała godzina, ostatnia chwila do oddania głosu!
Broń to atrybut wolnego człowieka ~pewna posłanka PiS
Broń w domu i przeszkoleni domownicy to najpewniejsza gwarancja naszego bezpieczeństwa indywidualnego i zbiorowego. To racja stanu Rzeczypospolitej i dobrze rozumiany interes narodowy ~pewien poseł PiS

Offline beanshee

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 172
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 05, 2018, 12:33:56 »
Wynik mnie nie zaskoczył. To naprawdę najlepsza produkcja o rodzini królewskiej jaką oglądałam ( a widziałam ich sporo). No i uwaga - herezję będę uprawiać - serialowy Churchill Lighowa jest nawet lepszy od filmowego Churchilla Oldmana.
Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Szlachcic
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
The Crown najlepszym serialem roku 2017
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 05, 2018, 17:25:13 »
Cóż, ja nie jestem w stanie dać stuprocentowo obiektywnej opinii, bo widziałem w całości tylko Trznaście powodów, niemniej strzeliłem sobie po 3 pierwsze odcinki każdego z pozostałych seriali, żeby mieć pojęcie z czym to się je przed oddaniem głosu. I niemalże oddałem głos na The Crown. Szanuję za scenografię, grę aktorską (nawiasem mówiąc - Matt Smith nie był moim ulubionym doktorem, ale tutaj jego interpretacja księcia Filipa jest świetna, przez te trzy odcinki to była moja ulubiona postać) i scenariusz. Kto wie, czy do serialu w bliżej nieokreślonej przyszłości nie wrócę, tyle że zaczynając od pierwszego sezonu.

Dark natomiast mnie zwyczajnie nie kupił, być może zbyt wiele spodziewałem się po tym serialu, nie byłby to w sumie pierwszy raz, gdy słysząc zachwyty zabieram się do jakiegoś serialu, a ten mnie zwyczajnie nudzi (Wikingowie, GoT). W sytuacjach gdzie miałem się bać (tak przynajmniej interpretuję to po muzyce, pracy kamery i zachowaniu kamery w tamtych momentach) nie bałem się zupełnie i to mnie już trochę męczyło, trochę casus Silent Hill z 2006 roku. Natomiast bohaterowie mnie zwyczajnie irytowali. Nie zrozumcie mnie źle - nie oczekuję od postaci, że będą miłymi, szarmanckimi dżentelmenami (lub damami), będą wzorem cnót i w ogóle będą się kochały. Wręcz przeciwnie - interesują mnie postaci, których zachowanie jest dwuznaczne moralnie, albo po prostu złe (tutaj za przykład wstaw losowego bohatera filmów Quentina Tarantino, które uwielbiam, albo chociażby... Szczury z Wiedźmina). Tyle tylko, że Tarantino i Sapkowski byli w stanie sprawić, żebym te postaci polubił wbrew temu, jakie z nich sukinsyny. A w Dark zwyczajnie nikogo nie byłem w stanie polubić i najchętniej to bym wszystkie te postaci wysłał do tej jaskini. Wszystkie mnie jednakowo męczyły i irytowały. W każdym razie, do Dark nie mam zamiaru wracać. No, może za kilka lat. BTW: czy tylko ja przy pierwszym pojawieniu się tego rudego handlarza narkotyków pomyślałem o tym panie?

No, ale w sobotę usiadłem do Peaky Blinders. Mam na koncie dwa pierwsze sezony, trzeciego już nie oglądałem. I cóż, ponownie zakochałem się w tym serialu. Po sesji zabieram się za resztę sezonu. Świetna muzyka (jak zawsze), znowu genialna gra aktorska (Cillian Murphy jak zawsze świetny), fabuła w którą można się zaangażować, no i ten klimat. Owszem, The Crown bardzo mi się podobało. Ale nie mogłem oddać głosu na to, kiedy taka perełka jak Peaky Blinders jest w zestawieniu.

O Thirteen Reasons Why pisałem już w moim pierwszym poście.
Broń w domu i przeszkoleni domownicy to najpewniejsza gwarancja naszego bezpieczeństwa indywidualnego i zbiorowego. To racja stanu Rzeczypospolitej i dobrze rozumiany interes narodowy ~pewien poseł PiS

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Szlachcic
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
Odp: The Crown najlepszym serialem roku 2017
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 25, 2018, 11:57:29 »
Nieprzygotowani

P.S. Wyjaśnienia dodam wkrótce.
Legenda głosi, że Kradus kiedyś wyjaśni dlaczego Nieprzygotowani są najlepszym serialem.