Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Karczemna debata polityczna. Ława główna.  (Przeczytany 102157 razy)

Opis tematu: W I poście linki do powydzielanych tematów

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
Odp: Karczemna debata polityczna. Ława główna.
« Odpowiedź #690 dnia: Czerwiec 10, 2015, 02:07:21 »
Jest ktoś w stanie pokazać mi fragment tych akt, taki, że:
[...]Już po pobieżnym przejrzeniu paru stron można rzec, że będzie gorąco. Niezły burdel. I to miejscami dosłownie. :)

Bo pobieżnie spojrzałem i niczego nie zauważyłem ciekawego. Proszę o nakierowanie :O
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #691 dnia: Czerwiec 10, 2015, 16:13:00 »
Spokojniutko tam.
Jak to pisałem, wcale nie było tak głośno, chyba. I nie było żadnego opracowania tego, streszczenia najciekawszych informacji. W sumie chyba wciąż nie ma czegoś takiego.
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #692 dnia: Czerwiec 10, 2015, 17:56:38 »
Bo media wolą dociekać, kto akta sfotografował... masakra.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #693 dnia: Czerwiec 10, 2015, 19:47:50 »
I już widać efekty działania Stonogi. Zaczęły się dymisje. Z funkcją ministra żegnają się Arłukowicz, Biernat i Karpiński. Ze stanowiska v-ce ministrów dymisje złożyli Baniak, Gawłowski oraz Tomczykiewicz. Z szefa doradców premiera zrezygnował Rostowski. Dodatkowo Jacek Cichocki nie będzie już dłużej koordynatorem służb specjalnych, a Sikorski składa dymisję z urzędu marszałka sejmu.

Cóż, jeśli liczą, że notowania zaczną po tym skakać, jak po odejściu Tuska, gdy afera taśmowa pojawiła się po raz pierwszy, to chyba się przeliczą. Tutaj potrzebna byłaby dymisja Kopacz, którą zresztą miło by było zobaczyć.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Online ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #694 dnia: Czerwiec 10, 2015, 19:52:27 »
No dobrze w końcu ktoś po tylu latach się posunął do odrobiny przyzwoitości aby złożyć dymisję. Tylko tak jak napisał Dyktator zdymisjonować powinna się też Kopacz.

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #695 dnia: Czerwiec 10, 2015, 20:49:39 »
Rany, jak ten Tusk musiał to wszystko za mordę trzymać...

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 86

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 138
« Odpowiedź #697 dnia: Czerwiec 10, 2015, 22:32:48 »
Rany, jak ten Tusk musiał to wszystko za mordę trzymać...

Tusk wiedział dokładnie kiedy się zmyć z okrętu i uciec od odpowiedzialności.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/radoslaw-sikorski-podjalem-decyzje-o-rezygnacji-z-funkcji-marszalka-sejmu/vmdzcp :P

Boże, co za bełkot. "Platforma Obywatelska to jedyna partia będącą w stanie utrzymać tą pozycję, którą Polska wypracowała sobie (...) w kraju". Radek, mama wie, że ćpiesz? :D

No dobrze w końcu ktoś po tylu latach się posunął do odrobiny przyzwoitości aby złożyć dymisję.

IvE, Ty naprawdę wierzysz, że te decyzje o chwilowym usunięciu się w cień mają coś wspólnego z przyzwoitością? Szambo przebrało, łajno się każdą dziurą wylewa, więc trzeba uciekać, żeby się całkiem nie umoczyć.

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #698 dnia: Czerwiec 11, 2015, 11:07:50 »
Ten mem mnie rozłożył... :)

(click to show/hide)

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #699 dnia: Czerwiec 11, 2015, 13:14:13 »
Sytuacja się rozwija, jak widzę. Stanowisko prawdopodobnie straci również Seremet. Dodatkowo SLD złoży wniosek o samorozwiązanie Sejmu. Jeżeli wierzyć sondażom, to o ile to przejdzie, to będzie ich ostatni wniosek w sejmie xD

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #700 dnia: Czerwiec 11, 2015, 13:26:21 »
Przez rok nic się nie działo, sprawa ucichła więc te cholery żyły w przekonaniu, że nic im nie grozi. Nagle kiedy akta wyciekają i nie ma opcji, żeby zachować pełną anonimowość tego co zostało zapisane w protokołach wszyscy uciekają. Chociaż to może za dużo powiedziane, odchodzą w cień...albo jak kto woli- odgrywają scenę, żeby uspokoić ludzi. Do tego jeszcze mają czelność mówić, że byli najlepszą opcją, że teraz będzie tylko gorzej. To się nazywa przyzwoitość? Brak mi słów, żeby powiedzieć jak zażenowany się czuję taką sytuacją. Jedna wielka zmowa milczenia żeby tylko się koryto nie rozwaliło.

Cóż, takie mamy standardy polityczne. Bez wartości, bez przyzwoitości. I wiecie co? Za kilka tygodni dzięki działaniom mediów, dzięki ignorancji większości osób nikt nie będzie pamiętał o co dokładnie chodziło w tej całej aferze. Kto jest za co odpowiedzialny, kto co powiedział. W Polsce wszystko działa pod jedno dyktando i możecie być pewni, że sytuacja ucichnie tak szybko jak ją Stonoga wywołał.

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 130
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #701 dnia: Czerwiec 11, 2015, 14:45:04 »
A miałem tu nie pisać...

Naprawdę ktoś jeszcze wieży, że w tym kraju możliwy jest przypadek? Że cokolwiek się dzieje tak po prostu bez przyczyny? Przecież do wyborów zostało już tak niewiele czasu, trzeba biednych wyborców odpowiednio urobić coby na nowąPL czy jak jej tam głosowali... Platforma to okręt, który już zatonął ale przecież nikt praktycznie nie zwraca uwagi na nazwiska kandydatów. A na nowej liście będą pewnie w 90% ci sami, co przez ostatnie 8 lat. A lemingi zagłosują, bo co innego im zostaje???

Dyktator, naprawdę wierzysz jeszcze w jakiekolwiek sondaże? Od wielu lat już nie spotkałem się z żadną rzetelnie przeprowadzoną symulacją w mediach i jakoś ciężko mi uwierzyć, że nagle się to zmieniło...
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #702 dnia: Czerwiec 11, 2015, 17:22:16 »
Dyktator, naprawdę wierzysz jeszcze w jakiekolwiek sondaże? Od wielu lat już nie spotkałem się z żadną rzetelnie przeprowadzoną symulacją w mediach i jakoś ciężko mi uwierzyć, że nagle się to zmieniło...

A gdzie ja napisałem, że wierzę? Przy każdym zdaniu o sondażach zaznaczam fakt, że nie są miarodajne. Nie pojedynczo, jednak wystarczy interpretować je jako grupę wielu sondaży, by móc mieć już zdecydowanie bardziej zbliżony obraz, jak się rozkłada poparcie. Nawet w ostatnich wyborach prezydenckich, gdzie wynik był zaskakujący w zestawieniu z sondażami, widać było spadkową tendencję u Komorowskiego. Nawet się pojawił jeden sondaż na koniec, który dość dokładnie wynik przewidział (po 33% dawał obu kandydatom, którzy awansowali do II tury). Tyle tylko, że tamten był organizowany przez mało znaną sondażownię, a badanie przeprowadzono na dwukrotnie większej liczbie osób niż w innych sondażach.

EDIT:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2015, 20:49:23 wysłana przez Dyktator »

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #703 dnia: Czerwiec 12, 2015, 15:28:23 »
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział. Wyborcza to gówno dla nie myślących ludzi. Poniżej kilka tytułów artykułów z pierwszych stron.

"Borowski: Prezydent elekt nie wytrzymał nerwowo i włączył się do kampanii wyborczej. Szkoda"
"Poseł PiS wycofuje się ze swojego wpisu, bo "mądrzejsi" zdecydowali. I przedstawia propozycję PiS dla Kopacz"
"Atak Andrzeja Dudy na rząd"

"Ewa Kopacz w Watykanie, głosowanie w sprawie in vitro przełożone"
"Prezydent Komorowski: To ja ogłoszę datę wyborów parlamentarnych. W imię stabilizacji kraju"
"Na czyszczenie rządu i Sejmu namawiało premier kilku polityków z władz PO"

Nie ma skandalu, nie ma problemu z nagraniami. Jest za to Ewa Kopacz w Watykanie, jest prezydent elekt, który nerwowo nie wytrzymuje, są przemyślane i mądre decyzje w PO. Naprawdę polecam poczytać.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #704 dnia: Czerwiec 12, 2015, 16:15:59 »
Ich milczenie jest całkowicie uzasadnione. PO to partia nie tylko najbliższa im ideowo, ale i partia od której pieniędzy i działaczy są oni uzależnieni. To drugie zgaduję i pewnie jest to prawda.
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski