Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Karczemna debata polityczna. Ława główna.  (Przeczytany 101638 razy)

Opis tematu: W I poście linki do powydzielanych tematów

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
Odp: Karczemna debata polityczna. Ława główna.
« Odpowiedź #600 dnia: Listopad 07, 2014, 22:37:03 »
a następnie stawia czynny opór? Maja przeprosić i sobie pojsc?
Machał rękami? Może to jakiś odruch pijanego na machanie jemu gazem przed nosem? A kiedy ten opór, już na glebie czy może podczas tej 'pogadanki' pijanego z nabuzowanym policjantem?
Człowieku, ja nie przeczę, że mieli go skuć i zabrać na izbę, i że mogą używać siły, ale takie akcje, że tylu ludzi musi się tak męczyć na glebie ze skuwaniem gościa(no jasne że to jest bardzo trudne, szczególnie z nie w pełni kumającym stu kilowym gościem), dlatego że od razu nie dano rady dobrze zadziałać(ciekawe czemu?), zawsze będą budzić wątpliwości, co do umiejętności policjantów i zasadności używania tylu środków, które wiadomo, że budzą odruchy bezwarunkowe i że w sumie mają jeszcze większe problemy potem. Dobrze, że nie musieli skuwać chorego psychicznie, tacy to nic nie kumają, a jak się ich bije to w ogóle potrafią być jak pancernik.

Oglądam te nagranie i wciąż mam wrażenie, że p. Wipler cały czas stawiał opór i bez użycia siły fizycznej i pałki policyjnej, nie udało by się go aresztować. Bronił się rekami i nogami. Jak chcesz żeby cie przestali bić, to klepiesz po ziemi czy przynajmniej nie uniemożliwiasz założenie tobie kajdanek.
Stary, chyba nie potrafisz wczuć się w sytuację nieźle wstawionego gościa, który trochę nie panuje nad sobą, w którym stopniowo rośnie irytacja po tym jak psikają koledze i jemu gazem w twarz i 'dobitnie' artykułują polecenia, a potem nagle znajduje się z 10 metrów dalej na glebie(!), pewnie pijacko myślami błądząc, że go pobiją i że nie mają prawa go skuwać, adrenalina skacze do poziomu, że 'zesram się, a nie dam się', no to pała idzie w ruch jako najprostszy środek, ale zanim się zmiękczy takiego delikwenta, to trzeba się trochę namachać... naprawdę nie ma innych sposobów na nie w pełni poczytalnych w danej chwili ludzi? Człowieku, ja się cieszę, że nie ma taserów w Polsce, bo by jeszcze ktoś zszedł po takiej interwencji.

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 62
« Odpowiedź #601 dnia: Listopad 07, 2014, 22:50:07 »
Czyli pijani mają specjalne prawa, bo do końca nie rozumieją co się wokół nich dzieje?
I tak, stawiał opór, wyraźnie to widać na video. No i co, mieli go zostawić i powiedzieć: "No kurczę, niby powinniśmy go zaaresztować, no ale on pijany jest, nie rozumie. I jeszcze będzie się bronił, to nie, mamusiu, ja się w taką policje nie bawię". Wtedy wszyscy bili by brawa za dzielność i zaangażowanie policji.

Mnie najbardziej przeszkadza teraz ta afera wokół tego, te "tortury" policji i za niedługo jeszcze Wipler, co powie, że go zgwałcili? Oskarżanie najważniejszych osób w państwie o taką straszną pierdołę (na skalę polityczną).
"My name is Ozymandias, king of kings:
Look on my works, ye Mighty, and despair!"

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 304
« Odpowiedź #602 dnia: Listopad 07, 2014, 23:10:21 »
http://www.youtube.com/watch?v=BTeljRP9KoE
Prawaki z awatarami KNP już fapią w komentarzach, większą bekę mam z nich niż z gościa i oklepanego żartu xD

Online Rome

• Administrator
  • Najemnik
  • Piwa: 185
« Odpowiedź #603 dnia: Listopad 12, 2014, 07:55:40 »
Jakie macie opinie na temat wczorajszego Marszu Niepodległości?

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #604 dnia: Listopad 12, 2014, 23:35:04 »
Heh, w sumie mieszane. Trochę już się przyzwyczaiło że jak Marsz, to rozróba, ale w tym roku ani tęczy (nawet wozu TVN) nie spalono, nie pobito się z komunistami, nic :) W sumie źle że sam fakt że się pobili z policją już marginalizujemy, jakby to było coś normalnego. Ale przynajmniej "dowództwo" Marszu się od nich odcięło (choć wygląda to na propagandę) i widać że coraz kulturalnie zamierzają ten najważniejszy w Polsce dzień świętować :)

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 679
« Odpowiedź #605 dnia: Listopad 13, 2014, 13:27:01 »
Byłem tam (bo oczywiście o warszawskim mówimy? :D) i mogę powiedzieć, że sam marsz przebiegł bardzo spokojnie i według planu. Oczywiście w telewizji pokazywali głównie bójki, bo wiadomo, że to bardziej podniesie oglądalność, niż kilkadziesiąt tysięcy spokojnie idących ludzi. To, co działo się na rondzie Waszyngtona odbywało się w trakcie marszu, lecz nie było jego częścią. Wszystko według prawa o zgromadzeniach- osoby, które opuściły granice tegoż zgromadzenia (granicą była tu Straż Marszu) nie były już chronione przez to prawo i przestawały uczestniczyć w Marszu.

Same te bójki były jednak do przewidzenia. Udział brało kilkadziesiąt tysięcy osób, także te 200-300 osób, które przyszły tylko na "ustawkę z policją" miało świetny kamuflaż w postaci tłumów. Obok mnie nie jedna taka grupa przebiegła, by raz z jednej, raz z drugiej strony włączyć się do bijatyki.

A tutaj w sposób lekko propagandowy, lecz przede wszystkim humorystyczny przedstawiono wydarzenia, które miały miejsce w trakcie Marszu: http://www.youtube.com/watch?v=XkW6MCV6b4U&list=UUsJ4t5oP5ALRtZq_kweZ2lg
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 304
« Odpowiedź #606 dnia: Listopad 13, 2014, 13:54:42 »
Te głupie małpy które się biły pakować do suk i pałować, nie jestem jakimś super ubóstwiaczem policji ale w takich wypadkach można ich spuścić ze smyczy na całego. Aż się miło patrzy jak tłuką tych niedorozwojów na filmikach.

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #607 dnia: Listopad 13, 2014, 14:38:50 »
#Dyktator

Oczywiście, media lubią pokazywać to co przykuje uwagę. Założę się że przeszło przez Warszawę więcej marszów niż Prezydencki i Narodowców, ale inne zwykle nie są wartę pokazywania. A co do "czarnych owiec" tego ostatniego, w sumie jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Marsz Narodowy ma już swoją czarną sławę marszu bójek, m.i.n. sam Korwin-Mikke niegdyś chwalił się swoją bójką z policją gdzieś w telewizji. Potem się takich ludzi przyciąga.

Offline mogart

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #608 dnia: Listopad 14, 2014, 09:50:34 »
Dyktatorze
Chyba jednak, wbrew temu co twierdzili organizatorzy Marszu, zadymiarze w MN uczestniczyli. Dzień po w TVP Info pokazywano zdjęcia jeszcze z lewobrzeżnej części Warszawy, na których widać, że zadymiarze spokojnie wracają na czoło Marszu, a Straż grzecznie ich przepuszcza (co zresztą było powtórką ubiegłorocznej akcji z atakiem na squat). Oglądałem też na żywo zdjęcia z Ronda Waszyngtona.  W pewnym momencie SM oddzielała nie czoło marszu od zadymiarzy (jak twierdzą organizatorzy i Ratusz) a zadymiarzy od Policji, którą atakowano zza kordonu Straży Marszu.

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #609 dnia: Listopad 14, 2014, 13:42:39 »
Sam marsz to mothership, a te grupy to myśliwce, genialna taktyka.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 679
« Odpowiedź #610 dnia: Listopad 14, 2014, 15:33:44 »
Dzień po w TVP Info pokazywano zdjęcia jeszcze z lewobrzeżnej części Warszawy, na których widać, że zadymiarze spokojnie wracają na czoło Marszu, a Straż grzecznie ich przepuszcza

Czyżby? A mógłbyś znaleźć te zdjęcia i je tutaj podlinkować jako źródło Twojej wypowiedzi? Bo wygląda mi to na niezłe bzdury.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline mogart

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #611 dnia: Listopad 14, 2014, 20:13:29 »
Podlinkować nie mogę - piszę z telefonu. Filmik o którym pisałem jest na youtubie pt. "Straż Marszu Niepodległości wpuszcza w swoje szeregi chuliganów". Na yt wrzucił go urzytkownik Jan Paweł.

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #612 dnia: Styczeń 23, 2015, 00:43:18 »
Nic nikt o nowej partii Korwina?

Offline beanshee

• Wagant
  • *
  • Piwa: 164
« Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 23, 2015, 18:30:33 »
Nie ma o czym gadać. Która to jego nowa partia? Piąta? Szósta?
Pewnie skończy jak wszystkie poprzednie.
Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline huth

• Senior
  • *
« Odpowiedź #614 dnia: Styczeń 23, 2015, 19:35:10 »
Ale śmiesznie się nazywa :P