Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Karczemna debata polityczna. Ława główna.  (Przeczytany 101643 razy)

Opis tematu: W I poście linki do powydzielanych tematów

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Senior
  • **
  • Piwa: 564
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Karczemna debata polityczna. Ława główna.
« Odpowiedź #525 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:10:13 »
ukraiński matecznik na Wołyniu, Ilew, troche więcej przeżylem i nie Tobie to oceniać co w trawie piszczy, masz marne pojęcie.
Ok, a do czego konkretnie to komentarz? Do pytania skąd wiesz kto wywieszał konkretnie transparenty, czy do czego? Bo nie za bardzo pasuje mi ta odpowiedź do któregoś z moich pytań.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #526 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:12:48 »
Łykacie tą dobrą przyjaźń polsko-ukraińską jak młode pelikany. Polacy są dyskryminowani na kresach, a wy uważacie że robi tak jedynie mniejszość ksenoboficzna. Niestety, ale na zachodzie jest to większość w stosunku do naszych rodaków. Pamiętajcie, ich większość to potomkowie ludzi, którzy mordowali Polaków 70 lat temu. Niby Niemcy też to robili, tylko oni w dużej mierze z przymusu wojny i rozkazów przełożonych, a swołocz ukraińska z czystej satysfakcji. Smutne.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Wasiak

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #527 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:28:00 »
Ilew i nigdy sie nie dowiesz..jesteś zapizdziałym liberałem, któremu tylko kariera w zakutym łbie. Także daj se spokój z historia i nie broń zbrodniarzy,.Żegnam.

Offline Cherokee

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #528 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:33:12 »
A ktoś z was był w ogóle na Ukrainie znawcy?

Kiedyś często bywałem we Lwowie i mimo że przysłowiowego "wpi**dolu" nie dostałem to i tak mile rozmawiało się przeważnie tylko z ruskimi z targu militariów.Wszędzie pełno Bandery.Szkoły imienia Bandery,pomniki Bandery,murale z wizerunkiem Bandery na budynkach.Teraz mówicie o wielkiej przyjaźni polsko-ukraińskiej a jeszcze nie tak dawno Ukraińcy nabijali polskie dzieci na słupy z podpisami "Droga do wolnej Ukrainy". I robili to ukraińcy a nie jakaś ksenofobiczna mniejszość. I jeszcze w dodatku potępiamy akcje "Wisła" jako wymierzoną w ludność Ukraińską i kompletnie bezpodstawną i wystawialiśmy świeczki w oknach dla bojowników z Majdanu. Wołyń to także ludobójstwo nie zapominajcie o tym.

(click to show/hide)

Offline Wasiak

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #529 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:35:48 »
Byłem nie raz, mam 53 lata..także wodzu zachowaj te dywagacje dla siebie.

Offline Cherokee

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #530 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:43:05 »
Mówię o ludziach którzy mówią jacy Ukraińcy to przyjaciele

(click to show/hide)

Offline Wasiak

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #531 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:50:04 »
-, najgorzej to oceniać historie, co z tym sie wiąże terazniejszośc..która nie jest tak słodka ..jakby sie mogło wydawać. Dzieci oligarchów niech lepiej zamilczą. Że historia nie jest wygodna dla niektórych..cóż być może kiedyś swiatopoglad sie zmieni.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2014, 23:09:21 wysłana przez HUtH »

Offline Waldzios

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 50
  • "Let me see your war face."
« Odpowiedź #532 dnia: Lipiec 26, 2014, 21:50:11 »
Przepraszam,że nie edytuje..ale nic się nie zmieniło w mentalności przecietnego ukraińca.

http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/

Obyście gimnazjaliści nie zapomnieli..i w przyszłosci odzielili ziarno od plew.
Dla ścisłości, w 1939 po wkroczeniu armii czerwonej mateczka rosija nadała Ukraińcom rosyjskie obywatelstwo , więc w zasadzie to była mentalność przeciętnego obywatela rosyjskiego :P.
W żadnym razie nie bronie UPA !, ale trzeba stwierdzić fakt ze formalnie to byli Rosjanie.
ukraiński matecznik na Wołyniu, Ilew, troche więcej przeżylem i nie Tobie to oceniać co w trawie piszczy, masz marne pojęcie. Na Majdanie mie orła nie wytatuowali..bo troch rosyjskiego znam.
A co to ma do rzeczy, pisałeś o antypolskiej zwrotce hymnu Ukrainy, zamiast wskazać co jest w niej antypolskie przechwalasz się jakąś tajemna wiedza...
Dla mnie ta zwrotka jest co najwyżej antyrosyjska (pewnie lepiej znasz położenie Donu niż Sanu :P), sugeruje walkę o zachowanie obecnego terytorium Ukrainy, w czym nie widzę nic antypolskiego.
Łykacie tą dobrą przyjaźń polsko-ukraińską jak młode pelikany. Polacy są dyskryminowani na kresach, a wy uważacie że robi tak jedynie mniejszość ksenoboficzna. Niestety, ale na zachodzie jest to większość w stosunku do naszych rodaków. Pamiętajcie, ich większość to potomkowie ludzi, którzy mordowali Polaków 70 lat temu. Niby Niemcy też to robili, tylko oni w dużej mierze z przymusu wojny i rozkazów przełożonych, a swołocz ukraińska z czystej satysfakcji. Smutne.
A co ma do tego przyjaźń polsko-ukraińska. W każdym kraju ( w Polsce tez) są rożnej maści nacjonaliści o chorych poglądach. Smutne jest to, ze ktoś uważa ze zbrodnie sprzed 70lat, usprawiedliwiają Rosyjski terroryzm.
Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń polsko-ukraińska, i pewnie długo nie będzie, za dużo "brzydkiej" historii po
obu stronach, nie zmienia to faktu ze Ukraina to nasz sąsiad i tak ją powinniśmy traktować.
Usprawiedliwianie imperialistycznych działań Rosji (wcale nie mniej zbrodniczej wobec polaków), zbrodniami UPA z przed 70 lat, jest co najmniej nie poważne i nie na miejscu.
Mówię o ludziach którzy mówią jacy Ukraińcy to przyjaciele
Ludzie nie mówią ze "Ukraińcy to przyjaciele", tylko ze Rosjanie to bandyci , różnica jest elementarna towarzyszu.
"There Ain't No Such Thing As A Free Lunch"

Offline Wasiak

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #533 dnia: Lipiec 26, 2014, 22:01:10 »
,,Waldzios, pójdz dziecie ja cie uczyć każe,,..koniec cytatu. zieeeeewwww....

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Senior
  • **
  • Piwa: 564
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #534 dnia: Lipiec 26, 2014, 22:02:56 »
Kurwa, najgorzej to oceniać historie, co z tym sie wiąże terazniejszośc..która nie jest tak słodka ..jakby sie mogło wydawać. Dzieci oligarchów niech lepiej zamilczą. Że historia nie jest wygodna dla niektórych..cóż być może kiedyś swiatopoglad sie zmieni.
Rozumiem, że to do mnie, bo masz "53 lata", a ja, jak wynika z mojego profilu nie jestem pełnoletni? No cóż, nie ma to jak oceniać rodziców osoby po tym co napisała w internecie. Gratulacje. Otóż nie jestem synem, jak to określiłeś oligarchy, jestem synem majora, związanego swoją drogą z "Solidarnością".
Ilew i nigdy sie nie dowiesz..jesteś zapizdziałym liberałem, któremu tylko kariera w zakutym łbie. Także daj se spokój z historia i nie broń zbrodniarzy,.Żegnam.
Po pierwsze: potrudź się trochę i sprawdź chociaż jaki jest mój nick, bo to na pewno nie "Ilew". Po drugie, w sumie najważniejsze: pokaż mi, w którym miejscu bronię zbrodniarzy. No dalej, panie 53 letni ekspercie, zacytuj.
,,Waldzios, pójdz dziecie ja cie uczyć każe,,..koniec cytatu. zieeeeewwww....
A ja proponuję nauczyć pisać się zgodnie z wszystkimi regułami języka polskiego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2014, 22:15:46 wysłana przez lllew »
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #535 dnia: Lipiec 26, 2014, 22:24:54 »
Usprawiedliwianie imperialistycznych działań Rosji (wcale nie mniej zbrodniczej wobec polaków), zbrodniami UPA z przed 70 lat, jest co najmniej nie poważne i nie na miejscu.Ludzie nie mówią ze "Ukraińcy to przyjaciele", tylko ze Rosjanie to bandyci , różnica jest elementarna towarzyszu.
Gdzie ja usprawiedliwiałem Rosję za zabranie siłą Ukrainie ziemi i wzniecenie buntu na wschodzie? Hmm... W tej kwestii jestem przeciwny działaniom Rosji, bo w naszym interesie silna powinna być Ukraina.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Wasiak

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #536 dnia: Lipiec 26, 2014, 22:26:42 »
Zniszczyłeś mnie Ilew tymi argumentami.

P.S mam 16 lat, tylko mój stary radykał wszedł na konto i takiego rozpizdziaju narobił^^^
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2014, 23:08:57 wysłana przez HUtH »

Offline Wasiak

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #537 dnia: Lipiec 26, 2014, 22:29:34 »
Prusaczku, jaka silna Ukraina??..tam jest tylko volkssturm, nawet nie zdążą siedem powiedzieć.

Offline Waldzios

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 50
  • "Let me see your war face."
« Odpowiedź #538 dnia: Lipiec 26, 2014, 23:20:33 »
Gdzie ja usprawiedliwiałem Rosję za zabranie siłą Ukrainie ziemi i wzniecenie buntu na wschodzie? Hmm... W tej kwestii jestem przeciwny działaniom Rosji, bo w naszym interesie silna powinna być Ukraina.
No to się zgadzamy.
Ty nie usprawiedliwiałeś Rosji, ale nikt tez nie pisał o wspomnianej przez ciebie przyjaźni polsko-ukraińskiej.
Zauważ ze rozmowa (na początku) dotyczyła tylko pomniejszej partii Ołeha Laszki i jej sugerowanej antypolskości (bajki o antypolskim hymnie zakładające nieznajomość polskiej geografii).
Zgadzam się ze banderowskie organizacje na Ukrainie należy ostro krytykować, ale jednocześnie w naszym interesie leży obrona tych organizacji które antypolskie nie są.
"There Ain't No Such Thing As A Free Lunch"

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 304
« Odpowiedź #539 dnia: Lipiec 27, 2014, 13:55:36 »
Tak, tak każdy Ukrainiec to potomek mordercy mimo że z milionowego narodu w bojówkach mordujących było może kilka tysięcy. Cebula w tobie mocna.