Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Karczemna debata polityczna. Ława główna.  (Przeczytany 102107 razy)

Opis tematu: W I poście linki do powydzielanych tematów

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 307
Odp: Karczemna debata polityczna. Ława główna.
« Odpowiedź #450 dnia: Lipiec 09, 2014, 19:34:48 »
Może nie wychwalał Hitlera ale głupio go usprawiedliwiał. Zamiast pytać o źródło można użyć googla i wpisać "korwin o hitlerze". Chociaż nie! To pewnie znów spisek złych mediów!

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 25
  • Nie było ziemnioków, jeno tylko głód i mróz
« Odpowiedź #451 dnia: Lipiec 09, 2014, 19:42:05 »
Trebron... Hitlera nie usprawiedliwiał ale wysunął hipotezę, że nie musiał o wszystkim wiedzieć. Przy okazji podał argumenty, które podpierały jego tezę, więc nie powiedział tego "bo tak".

@down no zauważyłem, ale niestety za późno.
Suprajs, podpisu brak!

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 575
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #452 dnia: Lipiec 09, 2014, 19:45:58 »
Poproszę źródła.
Cytat: JKM
Gdyby pan się znał na kobietach, to pan by wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci. One zawsze trochę udają, że się stawiają. Trzeba wiedzieć, kiedy można, a kiedy nie można. Kobiety zawsze udają, że stawiają jakiś opór.
U Moniki Olejnik do Pawła Kowala
Cytat: JKM
Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej, bo to zabija erotyzm
Trebron... proszę czytaj ze zrozumieniem... Prosiłem o źródła na temat pedofilii i gwałtów. Tak masz rację, sam mogę poszukać ale ja chciałbym się dowiedzieć skąd Waldzios ma takie informacje.
IMO to było do Arthasana.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #453 dnia: Lipiec 09, 2014, 20:03:28 »
Trebron, dokładnie, to spisek mediów. Znajdź mi jedną wypowiedź, w której JKM usprawiedliwia Hitlera. Mówi tylko o tym, że BRAK DOWODÓW, chociaż dodaje, że był Hitler był zbrodniarzem bez dyskusji. Polecam samemu uważnie wysłuchać kilku wypowiedzi JKM, a nie wzorować się na słowach z TVN.

BTW, nie sądzicie, że mamy jakąś fobię na punkcie Hitlera? Tj. kiedy powie się, że coś tam i coś tam zrobił dobrze, to od razu jest się zwolennikiem nazizmu i wychwala Hitlera pod niebiosa?
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #454 dnia: Lipiec 09, 2014, 20:09:32 »
Arthasan masz rację. Wiem ze swojego doświadczenia, że jak kiedyś powiedziałem, że sposób dojścia do władzy Hitlera i to, jak potrafił sobie zjednać ludzi pomimo jego chorej ideologi jest dobrym przykładem mocnego polityka. Dla znajomych potem przez 3 dni byłem naziolem, pomimo, że podkreślałem, że Hitler był zły.
Suprajs, podpisu brak!

Offline Waldzios

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 50
  • "Let me see your war face."
« Odpowiedź #455 dnia: Lipiec 09, 2014, 20:10:07 »
Trebron... proszę czytaj ze zrozumieniem... Prosiłem o źródła na temat pedofilii i gwałtów. Tak masz rację, sam mogę poszukać ale ja chciałbym się dowiedzieć skąd Waldzios ma takie informacje.
„zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”

"czy pan uważa, że kobiety chcą być gwałcone?" - "Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne"

Dla mnie posiadane informacje są wystarczające. Nie mam zamiaru przekonywać wyznawców, ani słuchać co autor miał na myśli. Szczerze mówiąc to ma w d...ie co miał na myśli..., dla mnie typ powinien być izolowany od społeczeństwa...

Trebron... Hitlera nie usprawiedliwiał ale wysunął hipotezę, że nie musiał o wszystkim wiedzieć. Przy okazji podał argumenty, które podpierały jego tezę, więc nie powiedział tego "bo tak".
Opowiadał bzdury wyssane z palca jak zwykle, oparte na neonazistowskiej propagandzie, rzeczywiście, nie ma dokumentu na piśmie potwierdzającego ze Hitler wydał rozkaz holokaustu, tyle prawdy, istnieją za to  dziesiątki dokumentów, dzienników, wspomnień współpracowników (choćby dzienniki Goebelsa) czy raporty z wizyt Hitlera w obozach koncentracyjnych...
JKM zna się na historii tak samo jak na globalnym ociepleniu.... ( BTW. w PE nie zrozumieli ze ich masakrował :P);
BTW, nie sądzicie, że mamy jakąś fobię na punkcie Hitlera? Tj. kiedy powie się, że coś tam i coś tam zrobił dobrze, to od razu jest się zwolennikiem nazizmu i wychwala Hitlera pod niebiosa?
Chłopie, w jakim kraju się urodziłeś, znasz swoich przodków, osobiście potrafię wymienić kilkanaście osób z mojej rodziny zamordowanych przez hitlerowców, jeśli  pochodzisz z tego kraju, to statystycznie tez w twojej rodzinie zginęło kilka-kilkanaście osób, masz ich zupełnie  w d...e, czy tylko troszkę? Wątpię żeby na grobie czyjegoś dziadka był napis "zginał na fobie, grunt ze były niskie podatki".
Nawet jeśli Hitler byłby świętym, to po tym co zrobił w Polsce, mówienie ze zrobił coś dobrze jest pluciem w twarz ofiarom i ich dzieciom.
Przepraszam z góry za ostry ton, ale takie teksty wyprowadzają mnie z równowagi....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 20:26:53 wysłana przez Waldzios »
"There Ain't No Such Thing As A Free Lunch"

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #456 dnia: Lipiec 09, 2014, 20:17:20 »
Waldzios proszę podać ŹRÓDŁA a nie cytaty, które i tak wyglądają na wyrwane z kontekstu.
Co do Hitlera: nie ma oficjalnego dokumentu który by potwierdzał udział w holocauście Hitlera. Holocaust był w założeniach nazizmu a z tego co mi wiadomo, Hitler jedynym nazistą nie był i w pewnym momencie jego rządów najwięcej do powiedzenia mieli ci, co stali za jego plecami.
Suprajs, podpisu brak!

Offline Waldzios

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #457 dnia: Lipiec 09, 2014, 20:32:10 »
Waldzios proszę podać ŹRÓDŁA a nie cytaty, które i tak wyglądają na wyrwane z kontekstu.
Co do Hitlera: nie ma oficjalnego dokumentu który by potwierdzał udział w holocauście Hitlera. Holocaust był w założeniach nazizmu a z tego co mi wiadomo, Hitler jedynym nazistą nie był i w pewnym momencie jego rządów najwięcej do powiedzenia mieli ci, co stali za jego plecami.
Nie istnieje pisemne przyznanie się Hitlera do udziału w Holocauście, tak samo jak nie istnieje pisemne przyznanie JKM to promowania gwałtów i pedofilii, więc pewnie obaj są niewinni..
Taka logika może przekonywać wyznawców szalonego kelnera, normalni ludzie myślą i wyciągają wnioski...

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #458 dnia: Lipiec 09, 2014, 20:40:53 »
Hmmm a mi się wydawało że normalni ludzie opierają się na faktach, cóż, jestem nienormalny jak widać.
Co do Hitlera: na jego temat jest wiele ciekawostek, tajemnic i spekulacji, a zauważenie JKM, że mógł nie wiedzieć o holocauście jest kolejną z nich i pewnie nie ostatnią.

Różnica JKM a Hitlerem jest taka że jeden zginął w '45 a drugi wciąż żyje i informacji na jego temat nie były zbierane, a potem ukrywane przez aliantów. Tak więc proszę o źródła tych wypowiedzi JKM, bo SPEKUKLUJĄC może to przecież być mistyfikacja.
Suprajs, podpisu brak!

Offline Waldzios

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #459 dnia: Lipiec 09, 2014, 20:54:12 »
Hmmm a mi się wydawało że normalni ludzie opierają się na faktach, cóż, jestem nienormalny jak widać.
Co do Hitlera: na jego temat jest wiele ciekawostek, tajemnic i spekulacji, a zauważenie JKM, że mógł nie wiedzieć o holocauście jest kolejną z nich i pewnie nie ostatnią.

Różnica JKM a Hitlerem jest taka że jeden zginął w '45 a drugi wciąż żyje i informacji na jego temat nie były zbierane, a potem ukrywane przez aliantów. Tak więc proszę o źródła tych wypowiedzi JKM, bo SPEKUKLUJĄC może to przecież być mistyfikacja.
Szkoda słów...
Dla mnie to neonazistowski bełkot, nie mający żadnego związku z historią i nie zamierzam z tobą dalej dyskutować.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 575
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
« Odpowiedź #460 dnia: Lipiec 09, 2014, 21:01:32 »
Czyli Hitler nie wiedział o Holocauście? No tak... biedny ten Adolfuś, nie dość, że nie przyjęli go do szkoły artystycznej, to jeszcze wszyscy uważają że był antysemitą (a on przecież kochał Żydów) i zorganizował Holocaust, zrobili z niego kozła ofiarnego...
#FuckLogic
DOWN:
Cytat: husar512

Nie rzucaj mi tu cytatami z samego siebie, bo to co napisałem, było właśnie komentarzem do wytłuszczonego przeze mnie fragmentu twojej wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 21:25:25 wysłana przez lllew »
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #461 dnia: Lipiec 09, 2014, 21:07:02 »
Szkoda słów...
Dla mnie to neonazistowski bełkot, nie mający żadnego związku z historią i nie zamierzam z tobą dalej dyskutować.

Neonazistowski bełkot?! Gdzie tu podstawowe założenia neonazizmu? Gdzie sformułowania: "podczłowiek", "Hitler był zbawieniem dla ludzkości" czy "Żydzi powinni wyginąć"?! Otóż nie ma ich (nawet w mocno zmodyfikowanej formie) w moich wypowiedziach, a bezpodstawne oskarżanie człowieka o neonazizm jest co najmniej nie na miejscu. Dalej proszę i czekam o twoich źródłach wypowiedzi JKM.

@Illew
Suprajs, podpisu brak!

Offline Waldzios

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #462 dnia: Lipiec 09, 2014, 22:06:49 »
Neonazistowski bełkot?! Gdzie tu podstawowe założenia neonazizmu? Gdzie sformułowania: "podczłowiek", "Hitler był zbawieniem dla ludzkości" czy "Żydzi powinni wyginąć"?! Otóż nie ma ich (nawet w mocno zmodyfikowanej formie) w moich wypowiedziach, a bezpodstawne oskarżanie człowieka o neonazizm jest co najmniej nie na miejscu.
Nie oskarżam cie o neonazizm, tylko o propagowanie neonazizmu, oraz brak minimalnej wiedzy historycznej.
Uchwała Sądu Najwyższego z dnia 28 marca 2002, I KZP 5/02 (OSNKW 2002/5-6/32): „Propagowanie, w rozumieniu art. 256 k.k., oznacza każde zachowanie polegające na publicznym prezentowaniu faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa, w zamiarze przekonania do niego.”
Przekonując do Hitlera automatycznie przekonujesz do ustroju państwa którym kierował.

Co do dokumentów, to na szybko, rozkaz rozpoczęcia akcji T4, podpisany przez Hitlera:
(click to show/hide)
Dla niezorientowanych:
Aktion T4 była pierwszym masowym mordem ludności dokonywanym przez niemieckie państwo nazistowskie, podczas którego opracowano „technologię” grupowego zabijania, zastosowaną później w niemieckich obozach zagłady.Szacuje się, że w okresie szczytowym tego programu, tj. w latach 1940–1941, zabito w jego ramach 70 273 chorych i niepełnosprawnych.
Masz racje, Hitler nie był nazistą, to wszystko kłamstwa TVN24.

Dalej proszę i czekam o twoich źródłach wypowiedzi JKM.
A czekaj do woli, jeśli google za skomplikowane.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #463 dnia: Lipiec 09, 2014, 23:02:38 »
Cebulactwo.. i inne tego typu pojęcia rzucane.. smucą mnie.

Weźcie idźcie do pracy, pozwiedzajcie trochę świat. Polska to normalny kraj z normalnymi ludźmi i nienormalną władzą.. tyle. Ja pierdole załamuje ręcę. Ostatni mój post tutaj. Do miłego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2014, 08:24:25 wysłana przez ^IvE »

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #464 dnia: Lipiec 10, 2014, 00:18:56 »
Cholera jasna, ja też już przestaję tutaj pisać. Ludzie, nauczcie się odróżniać propagowanie nazizmu od stwierdzenia, że "brak dowodów na wiedzę Hitlera o Holocauście, chociaż wszyscy dobrze wiemy, że Hitler był zbrodniarzem.". Nikt nie powiedział, że Hitler o Holocauście nie wiedział.

Po raz kolejny widać jakąś histerię na dźwięk słowa "Hitler".
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.