Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Karczemna debata polityczna. Ława główna.  (Przeczytany 102503 razy)

Opis tematu: W I poście linki do powydzielanych tematów

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
  • Piwa: 65
Odp: Karczemna debata polityczna. Ława główna.
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 09, 2014, 02:29:58 »
Od siebie tylko chciałbym powiedzieć, że stosunkowo, w porównaniu z polską średnią standardu życia wypadam dobrze, mam co jeść itd. Nie przypominam sobie też żadnych swoich niepowodzeń, za które mógłbym zrzucać winę na obecny rząd, co tylko świadczy o Twoich chorych poglądach o głosujących na KNP i pochodne.

Nie wiem też co miało znaczyć Twoje stwierdzenie o przeprosinach wobec p. Leppera oraz Palikota. Uzasadniłbyś swoją wypowiedź?
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline CarpeDiem

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 53
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 09, 2014, 02:32:18 »
Mnie dobił Twój post, więc jesteśmy kwita. :P Po pierwszym akapicie myślałem, że masz tylko problem z czytaniem ze zrozumieniem. Po drugim nabrałem pewności, że po prostu nie masz zielonego pojęcia o sprawach, o których piszesz.

Tak, masz racje. Glupi post.

Ale dalej nie dociera do mnie dlaczego wolalbys zarabiac mniej tylko dla samego faktu, ze nikt inny na tym nie zyska.
Sukces jest wtedy, kiedy niemożliwe staje się możliwe.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 09, 2014, 10:37:39 »
Nie martw się Dedal, duża część tutejszej społeczności to ludzie, którzy szerokim łukiem omijają dyskusję (Trebron, który rzuca jedynie populistyczne hasła w celu ośmieszenia drugiej osoby, gadając ciągle o gimbusach (sam będąc na stopniu może niewiele wyższym), gimboprawicy itd). Jakby nie było tych malkontentów w Polsce, na świecie, to rządy wyzyskiwały by jeszcze bardziej zwykłych obywateli, no kto w końcu miałby powiedzieć, że jest coraz gorzej, mamy mniej pieniędzy? Poza tym gdyby ludzie nie narzekali, chcieli zawsze czegoś więcej to gdzie byśmy może byli? Widać, że piszesz tutaj tylko po to, by ponaśmiewać się z innych grup, ludzi w społeczeństwie tylko po to by jakoś ukryć swoje wieśniackie, nieudane życie we właśnie tym społeczeństwie. To są w większości ci szczekający. Oczywiście, jeszcze jest CarpeDiem, który widzi jedynie kawałek jednej wypowiedzi i pisze byle co byle było. W dodatku używaj polskich liter, w końcu to nie jest nic trudnego i piszesz tutaj na forum, nie prywatnie na czacie ;)
bez takich obrazków proszę
Drugi tutaj typ -Waldzios. Początkowo uważałem ciebie za innego człowieka, ale czytając mogę powiedzieć - nie jesteś może osobą, z którą się zgadzam poglądami, ale pisząc swoje posty używasz argumentów, cały czas masz ten sam pogląd i nie próbujesz wyśmiewać jedynie drugiego użytkownika, jak to robi nasza pseudotawernianagimbusowaelitaztrebrone mjakowszechwiedzacym. Pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 13:36:27 wysłana przez HUtH »
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 308
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 09, 2014, 11:33:35 »
Cebulaccy malkontenci będą i tak narzekać nawet jak się wzbogacą.
gadając ciągle o gimbusach (sam będąc na stopniu może niewiele wyższym)
No sam to się masz jakim wiekiem pochwalić. Ja przynajmniej mam prawo głosować. Boisz się określenia i próbujesz je odrzucić jak gorący kartofel.

Nie potrafię pojąć jakim cudem jacyś wyborcy prawicy uważają się za wiele lepszych od ludzi z innymi poglądami. W 90% tym który pierwszy przychodzi pieprzyć głupoty jest fan KNP rzucający we wszystkie strony pierdołami typu "lewak". Zarzucasz mi prusaku populizmy... najpierw przeczytaj co te słowo znaczy. Krytykując ogólne cebulactwo-narzekactwo którego w polskim internecie masa raczej nie rzuca się populizmami.

tylko po to by jakoś ukryć swoje wieśniackie, nieudane życie we właśnie tym społeczeństwie
Wow nie wiedziałem że znasz mnie osobiście.

Offline CarpeDiem

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 09, 2014, 12:06:53 »
Nie martw się Dedal, duża część tutejszej społeczności to ludzie, którzy szerokim łukiem omijają dyskusję (Trebron, który rzuca jedynie populistyczne hasła w celu ośmieszenia drugiej osoby, gadając ciągle o gimbusach (sam będąc na stopniu może niewiele wyższym), gimboprawicy itd). Jakby nie było tych malkontentów w Polsce, na świecie, to rządy wyzyskiwały by jeszcze bardziej zwykłych obywateli, no kto w końcu miałby powiedzieć, że jest coraz gorzej, mamy mniej pieniędzy? Poza tym gdyby ludzie nie narzekali, chcieli zawsze czegoś więcej to gdzie byśmy może byli? Widać, że piszesz tutaj tylko po to, by ponaśmiewać się z innych grup, ludzi w społeczeństwie tylko po to by jakoś ukryć swoje wieśniackie, nieudane życie we właśnie tym społeczeństwie. To są w większości ci szczekający. Oczywiście, jeszcze jest CarpeDiem, który widzi jedynie kawałek jednej wypowiedzi i pisze byle co byle było. W dodatku używaj polskich liter, w końcu to nie jest nic trudnego i piszesz tutaj na forum, nie prywatnie na czacie ;)

Drugi tutaj typ -Waldzios. Początkowo uważałem ciebie za innego człowieka, ale czytając mogę powiedzieć - nie jesteś może osobą, z którą się zgadzam poglądami, ale pisząc swoje posty używasz argumentów, cały czas masz ten sam pogląd i nie próbujesz wyśmiewać jedynie drugiego użytkownika, jak to robi nasza pseudotawernianagimbusowaelitaztrebrone mjakowszechwiedzacym. Pozdrawiam ;)

Pomine fragment wypowiedzi w ktorej sie dowartosciowujesz.

Tawerniana spolecznosc jest skupiona na grach, dlatego nie widze powodu dla ktorego tutaj udzielac mialoby sie duzo osob. Pewnie tak jak ja wiekszosc nie ma pojecia o co chodzi. Od jakiegos czasu czytam i dowiaduje sie ciekawych rzeczy.

Tworzycie czarny obraz kraju, przypomina mi to polityke pewnego pana. Bieda i nedza dookola, najlepiej od razu sie powiesic. Albo zaglosowac na kogos innego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 13:36:40 wysłana przez HUtH »

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
« Odpowiedź #440 dnia: Lipiec 09, 2014, 12:13:32 »
Biedę i nędzę maluje każdy polityk który chce dojść do władzy. Zagłosujcie na mnie a rozwiążę wszelkie problemy.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #441 dnia: Lipiec 09, 2014, 13:39:47 »
Boisz się określenia i próbujesz je odrzucić jak gorący kartofel.
Nie wiem po czym stwierdziłeś, iż boję się tego określenia. Używasz go wszędzie, nazywasz osoby, które uważają inaczej gimbusami. Dlaczego? Przez nazywanie innej osoby per gimbus próbujesz odwrócić uwagę od siebie. Czy to ma podłoże w życiu czy jedynie w "internetowym świecie" to już wiesz jedynie ty sam. Jeszcze śmieszniejszy ten gimbus robi się jak go używasz ty. Masz 18 lat, niedawno sam mogłeś być tym gimbusem, może i nawet w normalnym życiu dalej nim jesteś a słowo staje się u ciebie jakby wyznacznikiem wyższości (patrzcie jakie ma poglądy - gimbus!). Dziwne, bo jakoś nie widzę żeby mianem "gimbusów" określali inni użytkownicy innych userów. Waldzios, Dedal czy chociażby HuTH, z pewnością są starsi od ciebie i nie atakują drugich tym określeniem. Czyżby jakiś kompleks niższości i chęć dowartościowania się na bazie innej, młodszej albo sprzecznej z twoimi poglądami osoby? Hmm...
A propos - http://www.youtube.com/watch?v=d1uIh6Qp9lw - masz idealnego kolegę, bodajże w twoim wieku który naśmiewa się z gimbusów. Teraz pytanie - kto jest bardziej żenujący? Gimbusy czy sam autor? :)
Poza tym można ciebie przyrównać do idealnego, lewicowego polityka. Używasz słowa gimbus niczym oni faszysty. Faszystą dziś określa się osoby, które mają inne poglądy, u ciebie występuje zamiennik gimbusa ;D

Tworzycie czarny obraz kraju, przypomina mi to polityke pewnego pana. Bieda i nedza dookola, najlepiej od razu sie powiesic. Albo zaglosowac na kogos innego.
Którego polityka? Wszystkich? Jakoś nie widzę plakatów wyborczych PiSu w stylu "Za Tuska żyję się wspaniale, ten kraj jest miodem i mlekiem płynący. Jeśli to Kaczyński dojdzie do władzy, wśród miodu i mleka popłyną również hektolitry dolarów". Bardzo ciekawe spostrzeżenie ;)

Tawerniana spolecznosc jest skupiona na grach, dlatego nie widze powodu dla ktorego tutaj udzielac mialoby sie duzo osob. Pewnie tak jak ja wiekszosc nie ma pojecia o co chodzi. Od jakiegos czasu czytam i dowiaduje sie ciekawych rzeczy.
Nie wiem za bardzo co oznacza pierwsza część zdania i w jakim stopniu odnosi się ona do mojego postu, ale niech ci będzie. Co do drugiej - to bardzo dobrze, że dowiadujesz się ciekawych rzeczy, człowiek uczy się całe życie ;)

Pomine fragment wypowiedzi w ktorej sie dowartosciowujesz.
Na tym polega z tobą dyskusja, że usuwasz niepotrzebne fragmenty bo według ciebie jest do dowartościowanie się. Przykre, bo po prostu jesteś za głupi by normalnie odpowiedzieć na całą treść, więc wymyślasz sobie pewne zdarzenia (zaraz napiszesz, że jest to atak na SRC) i unikasz niektóre części innego postu ;D
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
« Odpowiedź #442 dnia: Lipiec 09, 2014, 14:04:32 »
Zaczynasz mnie nudzić. Zarzuciłeś mi "ciągłe" teksty o gimbazie po tym jak użyłem słowa "gimboprawica". Naucz się czytać albo wyczyść okulary i skończ grać wielkiego gościa z "cientom" ripostą. Do tego rzucasz tekstami podsumowującymi moje życie w społeczeństwie a jeszcze dalej dokonujesz głębokiej analizy psychologicznej. Zbyt się wczułeś. Pseudo-mesjasz internetowy.

Którego polityka? Wszystkich? Jakoś nie widzę plakatów wyborczych PiSu w stylu "Za Tuska żyję się wspaniale, ten kraj jest miodem i mlekiem płynący. Jeśli to Kaczyński dojdzie do władzy, wśród miodu i mleka popłyną również hektolitry dolarów". Bardzo ciekawe spostrzeżenie ;)
Chyba w bardziej durny sposób nie dało się tego zestawić.

Nie mam pojęcia jak poważnie traktować gościa który bawi się w internetowego psychologa próbującego obnażyć jakieś mityczne słabości przeciwników w rozmowie psychologicznymi analizami dokonywanymi przez światłowód. Takiego wała jak Polska cała. Szkoda na ciebie czasu. Jesteś żałosny.

(click to show/hide)

Offline CarpeDiem

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #443 dnia: Lipiec 09, 2014, 14:11:20 »
Twoje posty Prusak to proba ponizenia, obrazenia mnie i Trebrona. Mozna normalnie odpisac, ale to najwidoczniej jest poza twoim zasiegiem. Nie wychowali cie, zdarza sie, smutna sytuacja.

Nie chcialem tego pisac ale to ty prowokujesz taki rodzaj "dyskusji".

Prezes PiS podczas kazdej kampanii wyborczej bije rekordy obrazania innych, przy czym maluje kraj jako panstwo beznadziejne, rzadzone przez chlopkow ktorzy nic nie potrafia i sa ostatnimi ktorzy rzadzic powinni.

Wydłubał ci ktoś z klawiatury prawego "alta"?

Nie mam polskich znakow, prosze o wybaczenie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2014, 14:59:37 wysłana przez CarpeDiem »

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #444 dnia: Lipiec 09, 2014, 15:05:42 »
Jarosław Polskę Zbaw. Amen.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 25
  • Nie było ziemnioków, jeno tylko głód i mróz
« Odpowiedź #445 dnia: Lipiec 09, 2014, 16:25:16 »
Prezes PiS podczas kazdej kampanii wyborczej bije rekordy obrazania innych, przy czym maluje kraj jako panstwo beznadziejne, rzadzone przez chlopkow ktorzy nic nie potrafia i sa ostatnimi ktorzy rzadzic powinni.
Rozumiem, że twierdzisz że nasi obecni politycy od małego, jak dawna arystokracja, była przygotowana do zarządzania? Nasz rząd to nic innego jak grupa chłopów co się na salony dostali (czyli ogólnie nasza piękna i wspaniała demokracja).
Suprajs, podpisu brak!

Offline CarpeDiem

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #446 dnia: Lipiec 09, 2014, 16:41:31 »
Rozumiem, że twierdzisz że nasi obecni politycy od małego, jak dawna arystokracja, była przygotowana do zarządzania? Nasz rząd to nic innego jak grupa chłopów co się na salony dostali (czyli ogólnie nasza piękna i wspaniała demokracja).

Wiekszosc politykow na calym swiecie to "chlopy co sie na salony dostali". Nie mozna miec im tego za zle, to ich sukces. Natomiast to w jaki sposob niektorzy z nich swoja prace traktuja to juz inna sprawa.

Offline Waldzios

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 50
  • "Let me see your war face."
« Odpowiedź #447 dnia: Lipiec 09, 2014, 18:20:15 »
Nie wiem też co miało znaczyć Twoje stwierdzenie o przeprosinach wobec p. Leppera oraz Palikota. Uzasadniłbyś swoją wypowiedź?
Oczywiście. Mój post dotyczył podobieństwa elektoratów, ale mógł być odebrany jako porównanie osób/poglądów, uważam ze zrównanie kogokolwiek z JKM to ciężka zniewaga, więc przeprosiłem.
Po pierwsze, mam tyle lat ze pamiętam blizny mojego dziadka z hitlerowskiego obozu, kiedy słyszę jak facet w stroju kelnera wychwala Hitlera, to coś się we mnie gotuje...
Po drugie, jestem nieco staroświecki, kiedy słyszę wypowiedzi tej kreatury na temat gwałcenia kobiet i pozytywnym wpływie pedofilii na dzieci, to !@#$%^ (brak cenzuralnych słów by wyrazić moją opinie)...
Mógłbym mnożyć przykłady, ale szkoda czasu...

To oczywiście moje prywatne zdanie, ktoś inny może dostrzegać ukryte zalety JKM, albo uważać ze czepiam się drobnostek, takie uroki wolności, ja będę się trzymał swoich zasad.
"There Ain't No Such Thing As A Free Lunch"

Offline ZdzisiuDywersant

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 25
  • Nie było ziemnioków, jeno tylko głód i mróz
« Odpowiedź #448 dnia: Lipiec 09, 2014, 18:38:48 »
Po drugie, jestem nieco staroświecki, kiedy słyszę wypowiedzi tej kreatury na temat gwałcenia kobiet i pozytywnym wpływie pedofilii na dzieci, to !@#$%^

Poproszę źródła.
Suprajs, podpisu brak!

Offline Arthasan

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #449 dnia: Lipiec 09, 2014, 19:09:51 »
Po pierwsze, mam tyle lat ze pamiętam blizny mojego dziadka z hitlerowskiego obozu, kiedy słyszę jak facet w stroju kelnera wychwala Hitlera, to coś się we mnie gotuje...

?! Kiedy?!