Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Karczemna debata polityczna. Ława główna.  (Przeczytany 102310 razy)

Opis tematu: W I poście linki do powydzielanych tematów

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Triss

• Tułacz
  • *
  • Piwa: -4
Odp: Karczemna debata polityczna. Ława główna.
« Odpowiedź #345 dnia: Czerwiec 28, 2014, 17:45:01 »
Cytujesz dwie różne osoby a potem rzucasz głupim pytaniem które miało być "miażdżącą odpowiedzą" próbując mi albo komuś innemu zarzucić niezdecydowanie w poście.  Kiedy z kimś dyskutujesz to trzymaj się pewnych reguł, karzełku. Obrzydzasz mnie.
Od razu napiszcie
- nie kieruje tego do jednej osoby tylko do obydwóch. Jeden z was (ty) uważa że wiedze czerpie z tych prawda.info a drugi natomiast że oglądam TV Rassija. Więc proszę nie karzełkuj mnie tu bo styl twojej wypowiedzi mnie poraża. Rebel, tro_pro_russiankid itp. Nie wiem ile masz lat, ciężko mi to wywnioskować z twoich chaotycznych wypowiedzi.
Triss, rozumiem, że pozostałe kwestie podjęte przez nas były dla ciebie za trudne, skoro nie raczyłaś na nie odpowiedzieć?

Nie lllew, nie podejmę. Wypowiedzi m.in Trebrona są niedojrzałe i rażą w oczy, uważam że w takim wypadku nie ma takiej potrzeby.

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 62
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwiec 28, 2014, 19:00:09 »
Od razu napiszcie że tajny agent Kremla który pisze na Polskich forach za 10 rubli. Aż dziwne, że jeszcze mnie o to nie posądziliście.
Nieee, ci mają wszystko przygotowane, ty zaś jesteś zwyczajnie głupia.

Co do podziemny blogów pro-Rosyjskich i TV Rassija, to często rzeczą wspólną jest ilość propagandy i źródło pieniędzy.
"My name is Ozymandias, king of kings:
Look on my works, ye Mighty, and despair!"

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 308
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwiec 29, 2014, 15:23:17 »
- nie kieruje tego do jednej osoby tylko do obydwóch. Jeden z was (ty) uważa że wiedze czerpie z tych prawda.info a drugi natomiast że oglądam TV Rassija. Więc proszę nie karzełkuj mnie tu bo styl twojej wypowiedzi mnie poraża. Rebel, tro_pro_russiankid itp. Nie wiem ile masz lat, ciężko mi to wywnioskować z twoich chaotycznych wypowiedzi.
Nie lllew, nie podejmę. Wypowiedzi m.in Trebrona są niedojrzałe i rażą w oczy, uważam że w takim wypadku nie ma takiej potrzeby.
"Karzełkuję" cię bo piszesz jak typowy karzeł który ubzdurał sobie że myśli samodzielnie, żrąc pełnymi garściami pro ruski bullshit. Tak - chcesz być rebel, kewl, nonkonformistyczna a wychodzi jedna wielka beka z twoich żałosnych pseudo poglądów i kłamstw jakimi sypiesz już od kilku stron. I sorry, nie przeceniaj siebie - nie napiszę że jesteś agentem kremla bo nawet tacy durnie pisaliby o wiele mądrzej.

Otóż Putin jest aktualnie najlepszym politykiem na świecie. Dba o swój kraj, a nie jak w takiej Polsce. Nigdy go nie popierałam, jednak od paru lat wyraźnie sprzeciwia się USA. Tylko naiwny powie że USA lepsze od Rosji. Stany od kilkudziesięciu lat są w stanie permanentnej wojny. Co się działo w Wietnanie? Co się stało w Serbii? Co było w Libii? Banki jakiego kraju finansowały poczynania Hitlera? Teraz gdy chcieli podporządkować Syrię Putin powiedział nie. I teraz chcą to samo zrobić z Ukrainą. Powtórzę: Nigdy go nie popierałam ale teraz widzę jak po mistrzowsku sprzeciwia się Amerykańcom.
"nie lubje amerykanów bo nie lubje". Sprzeczności w tej wypowiedzi jest masa, popierać Rosję która robi praktycznie to samo co USA tylko że po innej stronie świata - zabezpiecza swoje interesy, które gdzieniegdzie się ścierają. Głębokie, niepojęte dno. wannaberebelkid1999PL. idź się lepiej ucz na poprawkę z przyrody.

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 138
« Odpowiedź #348 dnia: Lipiec 02, 2014, 10:22:13 »
W bardzo przystępny sposób przedstawione coś, o czym niby każdy z nas powinien wiedzieć, ale niestety wielu nie zdaje sobie sprawy:

https://www.youtube.com/watch?v=NWzdgHYPiIw

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 575
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #349 dnia: Lipiec 02, 2014, 10:49:27 »
Toć to żadne odkrycie. BTW: w Grecji VAT wynosi 13%, ale ceny są wyższe od naszych. Z naszym VAT-em ceny byłyby kosmiczne.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #350 dnia: Lipiec 02, 2014, 16:14:07 »
Z tego filmiku dowiedziałem się, że:
-III Rzesza była lepsza dla Polaków niż III RP
-Autor tego filmiku jest debilem

Najśmieszniejsze jest to, jak ludzi porównują czasy dzisiejsze do końca XIX wieku, czy nawet do początku XXI wieku. Ludzie piszą że podatki są zwiększane tylko dlatego, żeby sobie politycy pookradali. Jeśli macie taką wiedzę, jeżeli znacie imiona i macie dowody, to po kiego to jeszcze jesteście? Waszym obowiązkiem jest podanie kogoś takiego do sądu! A nie, rozumiem....wy wiecie że krul powiedział że jacyś tam politycy kradną...

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #351 dnia: Lipiec 02, 2014, 17:25:29 »
AdamKur, tak czytam Twój post i dochodzę do wniosku, że faktycznie ktoś tu debilem jest...

Mógłbym tu w sumie siedzieć cały dzień i podawać Ci różne przykłady tego, gdzie te pieniądze m.in. znikają, a i tak nie starczyło by mi to nawet na opisanie wszystkich przypadków zaledwie z mojej gminy. A gdzie tam skala województwa, czy całego kraju.

Możesz sobie też wmawiać, że to wszystko to tylko propaganda kuców krula Korwina, ale fakt nadal pozostanie faktem - rząd zmusza nas do oddawania większości zarobionych przez nas pieniędzy, a ogromna część z tych pieniędzy jest na różny sposób i na różnych szczeblach rozkradana.

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #352 dnia: Lipiec 02, 2014, 17:48:23 »
Z tego co wiem podatki są płacone we wszystkich cywilizowanych krajach, są też często wyższe niż w Polsce.

Co do kradzieży, można założyć że na lokalnym szczeblu administracyjnym jakaś część "znika", jednak jeśli mówisz na skale województwa czy kraju, to jeśli masz wiedzę- to poinformuj stosowne urzędy, a jak im nie ufasz, to media które chętnie wywołają skandal. Jeśli masz tylko przypuszczenia, bez dowodów czy nawet imion, to zwyczajnie nie możesz nikogo (ani żadnej organizacji, np. rządu) oskarżać.

Offline lysy890

• Opój
  • *
  • Piwa: 40
« Odpowiedź #353 dnia: Lipiec 02, 2014, 17:53:57 »
Z tego co wiem podatki są płacone we wszystkich cywilizowanych krajach, są też często wyższe niż w Polsce.

Co do kradzieży, można założyć że na lokalnym szczeblu administracyjnym jakaś część "znika", jednak jeśli mówisz na skale województwa czy kraju, to jeśli masz wiedzę- to poinformuj stosowne urzędy, a jak im nie ufasz, to media które chętnie wywołają skandal. Jeśli masz tylko przypuszczenia, bez dowodów czy nawet imion, to zwyczajnie nie możesz nikogo (ani żadnej organizacji, np. rządu) oskarżać.

Nie proszę, tylko nie media. Przez te wszystkie skandale to nie mogę normalnie pooglądać Polsat News i poczytać na tym fajnym pasku poniżej o sporcie, tylko o skandalach :c

lysy890: Dzisiaj rekruci mają ten sprawdzian na fiz?
[5pp]aroslaw46: ta
[5pp]aroslaw46: ale ty masz fiza przecież
lysy890: Bo wlaśnie vister ćwiczy ku chwale ojczyzny od tygodnia
[5pp]aroslaw46: xD

O MNIE: Wielokrotny zdobywca podium na Cav Gf'ach, były podoficer 14pk, były oficer 13ph (starego), założyciel 10ph, na piechocie były członek m.in. 5pp. Reprezentant Polski na cav i inf. Dumny ojciec.

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #354 dnia: Lipiec 02, 2014, 18:01:31 »
Nie proszę, tylko nie media. Przez te wszystkie skandale to nie mogę normalnie pooglądać Polsat News i poczytać na tym fajnym pasku poniżej o sporcie, tylko o skandalach :c

Na czymś media muszą zarabiać :)

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #355 dnia: Lipiec 02, 2014, 18:08:39 »
AdamKur, możesz podać ile masz lat? Bo coś mi się wydaje, że zupełnie nie masz pojęcia o tym, co się dookoła Ciebie dzieje.

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #356 dnia: Lipiec 02, 2014, 19:02:17 »
Nie mam pojęcia co to zmienia. Prawda jest taka, że ten typowy "Mietek" jest sfrustrowany, bo jest karmiony przez media i reklamy rzeczami, na które go nie stać (i większości ludzi) i szuka powodu że zwalić na "złe" państwo i "złodziei", mimo że los każdego z nas zależy w 90% tylko od nas. To że jest murarzem nie zależy od państwa, ustroju czy nawet rodziny, lecz od niego samego.

Offline Waldzios

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 50
  • "Let me see your war face."
« Odpowiedź #357 dnia: Lipiec 02, 2014, 19:06:39 »
Znowu spiskowa teoria dziejów. Okradają nas żydzi, masoni, iluminaci, ufo i lewacy, cała nadzieja w JKM.

Dziś Jego Krulewska Mość udowodnił nawet ze efekt cieplarniany to lewacki spisek. Tłumacze w PE podobno tak pękali ze śmiechu, ze nie nadążali tłumaczyć :P.

"There Ain't No Such Thing As A Free Lunch"

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 64
« Odpowiedź #358 dnia: Lipiec 02, 2014, 19:08:12 »
Znowu spiskowa teoria dziejów. Okradają nas żydzi, masoni, iluminaci, ufo i lewacy, cała nadzieja w JKM.

Mógłbyś mi zacytować fragment tych teorii dziejów ? Jakiś cytat o żydach, masonach iluminatach ?
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #359 dnia: Lipiec 02, 2014, 19:12:18 »
Nie mam pojęcia co to zmienia. Prawda jest taka, że ten typowy "Mietek" jest sfrustrowany, bo jest karmiony przez media i reklamy rzeczami, na które go nie stać (i większości ludzi) i szuka powodu że zwalić na "złe" państwo i "złodziei", mimo że los każdego z nas zależy w 90% tylko od nas. To że jest murarzem nie zależy od państwa, ustroju czy nawet rodziny, lecz od niego samego.

Czyli tak jak przypuszczałem... Dziękuję, nie mam więcej pytań.

Co do reszty posta, to dawno takich bredni nie czytałem. :) Dobra rada - nie pisz o rzeczach, o których nie masz zielonego pojęcia, bo tylko idiotę z siebie robisz.