Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Karczemna debata polityczna. Ława główna.  (Przeczytany 101958 razy)

Opis tematu: W I poście linki do powydzielanych tematów

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Odp: Spokojne rozmowy o antysemityzmie jako pokłosie "Pokłosia"
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 01, 2013, 15:08:45 »
A kto co piątek chodzi na imprezy?
W piątek to się przypomina śmierć Pana Jezusa na krzyżu ty fałszywy Polaku.
Kto ma jedzenie w lodówce?
Mam krakowską w lodówce i inne frykasy.

Kto ma komputer, gry i internet?
Sry, mam M&B, a to coś więcej niż gra :(

Pomyśl ilu ludzi na świecie tego nie ma, czego nie mieli kiedyś, a czego sam nie doceniasz.
Czasy się zmieniają chłopie i do życia potrzeba teraz więcej niż 20 lat temu. Tak to jest, że świat idzie do przodu i ludzie wymagają czegoś więcej, a nie jak dajmy shakyor chce mieć tylko Aids. Lol iksde

Nie, ale jeśli macie uwagi na Palikota, to nie wincie PO, tylko Ruch Poparcia Palikota
Yyy? Aha, czyli winna aferze Palikota jest partia, która wtedy nie istniała? Ciekawe rozumowanie.

Po co to "pejs"? Przecież Żydów już tak naprawdę niema i żydzi NIGDY nie mieli dużej władzy politycznej wynikającej z ich pochodzenia.
Nie rozumiesz, że cała Europa jest pod dyktando Żydów? Czy ty nie widzisz co tak naprawdę się dzieje we współczesnej europie i że to wszystko jest pod dyktando tych koszernych Żydów? Media tylko zamydliły ci prawdziwy obraz rzeczywistości.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 62
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 01, 2013, 15:18:49 »
Przykro mi, ale w Polsce nie ma już Żydów. Biedny naród, 2 tysiące lat skazany na wieczną wędrówkę i upokorzenia, mordy, + holokaust  i potem to co sie działo w ZSRR czy PRL. Za chwile się okaże że i ja jestem Żydem, bo ich bronie

A co do Palikota, to facet potrzebuje szumu i afer. Kłoci się z wszystkimi o wszystko (chociaż przy okazji podkreśla problem kościoła w Polsce).

EDIT: Zapomniałem napisać o Palikocie, że mógłby powiedzieć 'Partia to ja", bo tak naprawdę wszystko kręci się wokół niego, nawet nazwa
"My name is Ozymandias, king of kings:
Look on my works, ye Mighty, and despair!"

Online Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 307
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 01, 2013, 15:23:16 »
Już taki jeden mi prawił o żydach, jak się zapytałem o argumenty to usłyszałem że jestem ***** lewakiem XD super dyskusja z antysemitami bo kompletnie nic nie dotrze, głową w mur

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2013, 15:27:14 »
Jesteś w błędzie, nadal tutaj żyją, tylko teraz są dobrze zakamuflowani, więc tak łatwo nie będzie można ich zdemaskować. A wpływ mają na nasze życie niebagatelne. Ba, śmiem chyba stwierdzić, że to wszystko (wszystkie afery, długi) są po części rozpoczęte przez nich, a nasz naród je tylko przyspiesza. Żyją tak, bo pozwala na to rząd, bez różnicy który, dlatego tylko, że nie chcą stracić tak ważnego sojusznika i gracza na polskiej arenie politycznej. W PRL to zdrajcy narodu i żydzi pod przykrywką pakowali prawdziwych Polaków do więzień, gdzie byli torturowani i mordowani. Ty chyba nie wiesz co się dzieje na torturach.

Co do Palikota - to nie jest żaden polityk, a zwykły błazen, który stara się zaszokować opinię publiczną. Śmieszna osóbka, zresztą tak jak jego partia, zbieranina osób, które mają problemy emocjonalne w swojej głowie (nikt chyba nie powie, że osoba, która mówi, że czuje się obco w swoim ciele od dzieciństwa jest w pełni normalna i zdolna do samodzielnego myślenia).

PS. Trebron - żydokomunista na tawernie który współpracuje z Mossadem. Pozazdrościć.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2013, 15:36:45 »
A ja powiem że uważam że pani posłanka Grodzka jest osobą zdrową psychicznie. Przecież nie wymienili jej mózgu, a ciało. Ich partie lubie, ale nie Palikota.

...Polska społeczność żydowska oceniana jest obecnie na liczącą od 8 do 12 tys. członków...- Cytat w wikipedii. Napisali że może Żydów być kilkakrotnie więcej (w sensie korzenie Żydowskie), ale i tak w Polsce mieszka ponad 40 milionów ludzi. Coś za mało ich jest żeby rządzić, co nie?

I poza tym,podaj konkrety. Kto w rządzie/opozycji jest Żydem? Podawaj nazwiska, fakty

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2013, 15:46:28 »
Polska społeczność żydowska oceniana jest obecnie na liczącą od 8 do 12 tys. członków...- Cytat w wikipedii.
Wikipedia to strona kłamliwa, sponsorowana przez firmy z obcym kapitałem i ty tam szukasz prawdy o Polsce?

A ja powiem że uważam że pani posłanka Grodzka jest osobą zdrową psychicznie. Przecież nie wymienili jej mózgu, a ciało. Ich partie lubie, ale nie Palikota.
Tak, rodzisz się mężczyzną i jak można mieć jeszcze z tym problem? Rozumiem, że nie podoba ci się mieszkanie w bloku to sobie możesz wymienić na własny dom z ogródkiem jak masz pieniądze, no ale nie płeć. Powiedz mi chociaż jedną mądrą jej wypowiedź.

Ich partie lubie, ale nie Palikota.
Ta partia to kabaret - osoba, która nie wie czy mówić jej per pan czy pani, homoś, Palikot co rozmawia o temacie dlaczego krzyż jest w sejmie albo o temacie marihuany podczas gdy są ważniejsze sprawy, był pan Godson, który sądzi, że jest człowiekiem oświeconym, a na drugi dzień oświadcza, że widział i wierzy że jakiś czarny szaman potrafi ożywiać zmarłych. No parodia XD

I poza tym,podaj konkrety. Kto w rządzie/opozycji jest Żydem? Podawaj nazwiska, fakty
Mówię, że to zakamuflowana opcja żydowska rządzi, która stoi w ukryciu - czy się ujawni? Tego już nie wiadomo.

Offline Skarbnik

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 29
  • Kończ waść, wstydu oszczędź.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2013, 15:47:04 »
Palikot chce jednej rzeczy - być na pierwszej stronie gazet i tabloidów. Nie będę na jego temat się wypowiadał. Jego partia składa się z conajmniej dziwnych osób np. Robert Biedroń, homoseksualista, który mówi o swojej orientacji ,, jak mnie pupa boli to było dobrze", a oburza się kiedy śmieją się z wzmianki o ,,ciosu poniżej pasa". Albo Anna Grodzka - tutaj się nie będę tłumaczył. Po prostu dziwię się, że Ruch Palikota ma jakiś wyborców/popleczników.

W piątek to się przypomina śmierć Pana Jezusa na krzyżu ty fałszywy Polaku..

Kościół zniósł post dotyczący imprez w piątek, ale uważam, że jednak w piątek nie należy się zabawiać. W końcu wstrzemięźliwość musi być - tak samo jak chodzi się co tydzień w niedzielę na Mszę Świętą. Czwarte przykazanie kościelne...

Edit: Co do posłanki Grodzkiej - jeśli urodziłeś się mężczyzną to nim bądź.
Nie przywiązuj się do nikogo, kogo w razie wpadki nie porzucisz w ciągu 30 sekund. - Neil McCauley

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2013, 15:55:35 »
....poczułam się tak upokorzona wypowiedziami pani poseł Pawłowicz. Oni twierdzą, że płci zmienić nie można – całkowicie podzielam tę opinię. Tyle że płcią nie są geny, genitalia ani ludzki fenotyp. Płeć mamy w głowie, w duszy, w sercu....

To jest cytat Anny Grodzkiej, który też wyjaśnia dlaczego zmieniła płeć.

Gej to też człowiek- też myśli, też czuje, tylko po prostu woli mężczyzn niż kobiety (tutaj też wyjaśniam że bronie gejów, ale gejem nie jestem)

Godson jest z PO, tu akurat przyznam że gościu ma coś inaczej w głowie.... (ale równie dobrze mógłby biały- pigment nie wpływa na mózg)

Wikipedię możesz nawet ty edytować.

Jezu Chryste, nie ma zakamuflowanej opcji żydowskiej, może w głowie Kaczyńskiego, ale nie w rzeczywistości.

EDIT: Grodzka psychicznie urodziła się kobietą. Ja ją bardzo szanuje za jej odwagę.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:03:24 »
....poczułam się tak upokorzona wypowiedziami pani poseł Pawłowicz. Oni twierdzą, że płci zmienić nie można – całkowicie podzielam tę opinię. Tyle że płcią nie są geny, genitalia ani ludzki fenotyp. Płeć mamy w głowie, w duszy, w sercu....
No tak, przecież to takie normalne, że rodzisz się jako mężczyzna, a wolałbyś być kobietą. No tak, przepraszam, że jestem takim HOMOFOBEM...

Gej to też człowiek- też myśli, też czuje, tylko po prostu woli mężczyzn niż kobiety (tutaj też wyjaśniam że bronie gejów, ale gejem nie jestem)
Obchodzenie się z tym w taki sposób, to takie pokazywanie, wszystko to jest takie na pokaz, żeby tylko dać spektakl. Niech sobie takich siedzi dwóch w domu, robią co chcą, dom to ich prywatność, ale jak widzę te parady równości i poprzebieranych tych wszystkich ludzi to już rzygać mi się chce...

Reasumując - jesteś lewacką świnią, pakuj się, bo niedługo jakaś parada równości w Warszawie. Weź mój drugi cytat z sygnaturki do serca.

Offline Bloomy

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 8
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:04:59 »
Rostowski był na spotkaniu grupy bilderberg. Przypadek?

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:10:10 »
Parad równości też nie lubię, ale jak my mamy parady młodzieży wszechpolskiej, to jeszcze większy cyrk.

I wcale nie jestem lewakiem, po prostu jestem tolerancyjny, nie zwracam uwagi że Biedroń jest homoseksualistą czy Grodzka trans, ale uważam ją za bardzo kulturalną i porządną kobietę. W sejmie jest mało takich osób. I pochodzę z prowincji, z Katowic i nie chce mi się jechać do Warszawy żeby zobaczyć tych ludzi, co usilnie starają się być zaakceptowani, ale w Polsce prędzej Wisła wyschnie niż takie homofoby jak ty zaakceptują, że są osoby o innych preferencjach seksualnych, innych poglądach czy innym kolorze skóry.

Rostowski był na spotkaniu grupy bilderberg. Przypadek?
Nie, Rostowski jest wpływowy, a nie jest to spotkanie diabłów, tylko polityków i biznesmenów z całego świata.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:20:45 »
Uważam ją za bardzo kulturalną i porządną kobietę.
Od kiedy Krzysztofa Bęgowskiego (działacz komunistyczny, członek PZPR) można nazywać porządną kobietą?

Nie zwracam uwagi że Biedroń jest homoseksualistą
Tylko on sam chce pokazać się ludziom jako homoś. Gdy go pobili, to oczywiście nazwał tych wielkich zbrodniarzy homofobami, bo na pewno chodziło im o napaść ze względu na jego orientacje seksualną.

Ale w Polsce prędzej Wisła wyschnie niż takie homofoby jak ty zaakceptują, że są osoby o innych preferencjach seksualnych, innych poglądach czy innym kolorze skóry.
No i wolę być takim wielkim homofobem, który broni tradycji i wartości moralnych panujących w Polsce, niż mieć stado homoseksualistów, multi kulti w Polsce. Ale tępić lewactwo to zadanie każdego Polaka!

Parad równości też nie lubię, ale jak my mamy parady młodzieży wszechpolskiej, to jeszcze większy cyrk.
Czy większy to bym nie powiedział, ale z pewnością twoje oczy bardziej przyciąga kolorowa parada równości.

Offline AdamKur

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:27:47 »
Polska była od zawsze krajem bardzo tolerancyjnym, no może oprócz II i III Rzeczypospolitej.

Wiesz że mój dziadek (który teraz mnie nawet nie pamięta, demencja) był komunistą, i nawet mu zrobili kiedyś do gazety zdjęcie, że stary komuch auto dostał i fajną fuchę, i potem dostał wylewu i nigdy się nie pozbierał. Ale i tak jest moim dziadkiem i mimo jego poglądów jako małe dziecko go kochałem.

Teraz to jest Anna Grodzka i jej poglądy nie zmieniają faktu że jest:
-kulturalna
-Miła
-Nie agresywna

Nigdy nie byłem na takiej paradzie, ani na gejowskiej, ani wszechpolskiej, i myślę że jedyny cel tych parad jest zrobienie jak największego cyrku i szoku. Więc nie popieram ich.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:36:52 »
Wiesz że mój dziadek (który teraz mnie nawet nie pamięta, demencja) był komunistą.
No to naprawdę, masz się czym chwalić tutaj. Znajdzie się może ktoś tutaj i pochwali, że dziadek był w Wehrmachcie?

Teraz to jest Anna Grodzka i jej poglądy nie zmieniają faktu że jest:
Aha, czyli dobry polityk to taki co jest kulturalny, miły a nie taki, który zna się na polityce, finansach na ten przykład? No, moja była nauczycielka polskiego jest na pewno bardziej kulturalną kobietą, więc dlaczego do cholery jej w sejmie jeszcze nie ma? Taki Józef Piłsudski to był złym Polakiem i osobistością, bo nie był kulturalny, mówił to co myślał w prosty sposób i nie pozwalał sobą pomiatać?

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:39:57 »
No to naprawdę, masz się czym chwalić tutaj. Znajdzie się może ktoś tutaj i pochwali, że dziadek był w Wehrmachcie?
Ja już o tym na forum pisałem :P Byli obydwaj, ale uciekli, ale był też ktoś z rodziny, co nie uciekł. Możecie teraz mówić mi mein Fuhrer.

dzielenie wątku w toku...
Zapraszam Państwa do dalszej dyskusji.
<oklaski>