Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Spokojne rozmowy o antysemityzmie jako pokłosie "Pokłosia"  (Przeczytany 11059 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 126
Odp: Spokojne rozmowy o antysemityzmie jako pokłosie "Pokłosia"
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 31, 2013, 17:55:06 »
Chodzi mi o to, że niektórzy po prostu przesadzają w eksponowaniu swoich poglądów, nie mówię że to źle, ale po co kilka(naście) razy powtarzać wciąż to samo?
Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków

Offline Skarbnik

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 29
  • Kończ waść, wstydu oszczędź.
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 31, 2013, 18:53:06 »
Ehh, moje zdanie o uboju rytualnym i zabijaniu karpi jest takie - bardzo lubię zwierzęta i nie mogę obojętnie patrzeć na podrzynanie gardeł krowom albo karpiom. Jeśli chcę rybkę na Wigilię to zabijam ją uderzeniem młotka. Koniec kropka.
TVN24 to paskudna stacja, nie radzę jej oglądać, chyba że macie twarde poglądy i chcecie się pośmiać z Olejnik. Ten jej program Kropka nad i to kpina... Ale nie będę tu pisał o telewizji podlizującej się premierowi i szkalującej prawicę.

Nie przywiązuj się do nikogo, kogo w razie wpadki nie porzucisz w ciągu 30 sekund. - Neil McCauley

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 31, 2013, 23:09:35 »
Chodzi mi o to, że niektórzy po prostu przesadzają w eksponowaniu swoich poglądów, nie mówię że to źle, ale po co kilka(naście) razy powtarzać wciąż to samo?
Bo to są Internety! :D

Jeśli chcę rybkę
na Wigilię
to zabijam ją uderzeniem młotka.
Koniec kropka.
Mistrzowska pointa, milordzie.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 04, 2013, 23:13:40 »
Poniżej zamieszczam filmik odnośnie zakazu rytualnego uboju w Polsce, radzę obejrzeć.
http://www.sadistic.pl/zabijanie-jest-do-niczego-vt219615.htm
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 06, 2013, 15:22:08 »
lol, ja tu myślałem, że to jakiś film pokazujący jakąś rzeźnie, a tu gość mówi o swych traumatycznych przeżyciach z kaczką. Ale kulturalnie, haha.

Offline kowalskil

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 06, 2013, 17:26:09 »
Oto tlumaczenie postu ktorym dziele sie dzisiaj  z kolegami"

Przedwczoraj ogladalem polski film Poklosie; wyswietlany w Nowym Jorku. Ta fikcyjna historia jest prawdopodobnie oparta o Jedwabne. Polscy bracia odkrywaja ze ich rodzice, wraz z innymi chlopami, zamordowali, za zgoda Niemcow, wszystkich zydowskich wspolmieszkancow wioski (26 rodzin, 120 osob).

Jeden z braci nie chcial ujawniac niezaprzeczalnych dowodow zbrodni. Bal sie ze oczerni to Polske w oczach opinji swiatowej. Drugi brat sie z nim nie zgadzal, uwazal ze ujawnienie zbrodni jest ich obowiazkiem moralnym.

Tydzien temu stanelem przed podobnym delemated, po znalezieniu trzech skrajnie rasistowskich oszczersw na polskich partalach. W koncu przetlumaczylem je na angielski i umiescilem na swoim portalu uniwersyteckim:

http://pages.csam.montclair.edu/~kowalski/racism/racism3.html

Czy demaskujac zbrodnie (dokonane lub planowane) pomagamy zbrodniarzom?

Ludwik Kowalski

http://ludkow.info/byt