Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 158994 razy)

Opis tematu:

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 239
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #660 dnia: Kwiecień 18, 2017, 12:07:07 »
W statystykach steam Warband ma 3 razy więcej graczy niż for honor. Problem w tym, że raczej większa część graczy for honor nie ma wersji steam przez co nie da się precyzyjnie określić calkowitej liczby graczy.

Sporo graczy używa Uplay to fakt, ale mój post nt aktywności graczy w For Honor nie był wzięty znikąd, tylko bazował na tendencji spadkowej w liczbie aktywnych graczy na steam - a założyłem jasno, że jeśli taka tendencja objawia się na steam, to ma to równiez miejsce na Uplay. Nikt o zdrowych zmysłach nie stwierdzi, że gracze, którzy przestali grać w For Honor na steam zrobili to tylko dlatego, że kupili tę samą grę na Uplay, sensu raczej nie ma w tym założeniu.
For Honor to gra w założeniach będąca crapem, Wikingowie, Samurajowie oraz Rycerze w jednej grze? Najlepiej o tej grze świadczą ostatnie recenzje, gdzie w większości występują same negatywne + w tym momencie w Warbandzie jest o ponad 2k graczy więćej niż w For Honor. A wątpie by na Uplay była tak świetna aktywność by potrafiła przegonić Warbanda o kilka tysięcy.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Zwiadowca

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #661 dnia: Maj 16, 2017, 21:41:20 »
Codziennie tu zaglądam i codziennie się rozczarowuje... ;( Miejmy nadzieję, że na E3 będą w końcu jakieś konkrety.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #662 dnia: Maj 17, 2017, 11:30:38 »
Codziennie tu zaglądam i codziennie się rozczarowuje... ;( Miejmy nadzieję, że na E3 będą w końcu jakieś konkrety.

Spokojnie, w czerwcu E3, a w sierpniu Gamescom ;) Będą teraz mieli sporo okazji, by coś ogłosić.

(click to show/hide)

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 141
« Odpowiedź #663 dnia: Maj 17, 2017, 19:57:06 »
Spokojnie, w czerwcu E3, a w sierpniu Gamescom ;) Będą teraz mieli sporo okazji, by coś ogłosić.
To E3 już mamy pewne :)
(click to show/hide)

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #664 dnia: Maj 21, 2017, 10:52:25 »
Gif prezentujący to samo miejsce podczas różnych pór roku.

Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Kradus

• Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 259
« Odpowiedź #665 dnia: Maj 21, 2017, 11:00:25 »
Gif prezentujący to samo miejsce podczas różnych pór roku.
(click to show/hide)

Takie piękne, że aż czuję jak mi się gif zacina... W ogóle nie wiem po co wchodzę w ten temat, skoro i tak mi to nie pójdzie a aby sobie człowiek coraz wspanialsze wyobrażenie o tej grze robi, co potęguję jeszcze mocniej złość z w/w faktu...

Z drugiej strony, mam nadzieję, że to wszystko nie jest jakoś "podkoloryzowane", tylko faktycznie jest to obraz na silniku gry.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2017, 11:01:27 wysłana przez Kradus »

Offline ManGo

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 44
  • Semper fidelis
« Odpowiedź #666 dnia: Maj 21, 2017, 12:20:57 »

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #667 dnia: Maj 21, 2017, 13:27:48 »
Dalej żadnych konkretów w kwestii premiery. Może na E3 wyjdą z cienia.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #668 dnia: Maj 21, 2017, 16:45:28 »

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 257
« Odpowiedź #669 dnia: Maj 21, 2017, 20:48:29 »
Takie piękne, że aż czuję jak mi się gif zacina... W ogóle nie wiem po co wchodzę w ten temat, skoro i tak mi to nie pójdzie a aby sobie człowiek coraz wspanialsze wyobrażenie o tej grze robi, co potęguję jeszcze mocniej złość z w/w faktu...
Facet, Ty w pierwszej kolejności zainstaluj siódemeczkę. Wiem, że XP jest jedyny w swoim rodzaju, niezastąpiony, ale wgraj sobie chociaż drugiego windowsa, bo wątpie, że XP będzie obsługiwany :P

Gif wygląda okej, mnie ta gra interesuje tylko dla singla i mam nadzieję, że się nie zawiodę na nim :P

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #670 dnia: Maj 21, 2017, 22:31:20 »
Żałuje że zobaczyłem tego gifa. Jak to wyjdzie to na kolanach do sklepu. I całować pudełko.

Gif wygląda okej, mnie ta gra interesuje tylko dla singla i mam nadzieję, że się nie zawiodę na nim :P

Oczywiście że będzie singiel. To gra głównie pod singiel od zawsze. Na zawsze.

Offline Yuzu

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -11
« Odpowiedź #671 dnia: Maj 21, 2017, 23:08:10 »

Czy tylko ja uważam te commentary videos za największy po filmach z majnkraftem syf na youtube? Koleś nie mówi NIC nowego, po prostu ściąga cię chwytliwym tytułem i pieprzy głupoty grając w tle w jakąś gierkę. Miesza fakty ze swoimi teoriami i wymysłami, a to wszechobecne żebranie o lajki i suby robi się coraz bardziej żałosne...

Offline Stasiulek

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 55
  • Stasiulek
    • Kanał Yt
« Odpowiedź #672 dnia: Maj 22, 2017, 09:23:48 »
(click to show/hide)

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #673 dnia: Maj 22, 2017, 14:56:28 »
Ugh, widzę, że clipping będzie takim samym problemem jak w Warbandzie. Zero poprawy w tej kwestii. No i przy animacji pchnięcia lansjer kompletnie odsłania się i tarcza znowu gdzieś z boku. Bieda.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #674 dnia: Maj 22, 2017, 17:03:21 »
Nie zgodzę się co do twojej opinii - według mnie gameplay ma grać, a nie wyglądać. Powtarzałem to już rok temu i dwa, i swojego zdania nie zmieniam w tej kwestii, w ostatnich miesiącach doszedł mi kolejny argument, który można użyć w dyskusji, czyli For Honor. Co z tego, że walka ładnie wygląda, jak brak jej czucia i jest po prostu zbyt cukierkowa. Walka niech po prostu będzie taka by sprawiała przyjemność i tak jak w WB czujesz, że chcesz zrobić górny blok to go robisz i błędy zależą tylko od ciebie. Jeśli rozgrywka na mapie nie będzie zła i inne jej elementy składające się w całość to dla mnie będzie to gra roku. W sumie, pierwsza gra w moim życiu do której kupię i tak czy siak preorder.