Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 158822 razy)

Opis tematu:

Online Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 140
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #555 dnia: Październik 04, 2016, 15:27:11 »
Czyli jest spore prawdopodobieństwo, że Bannerlord ukarze się dopiero w drugim lub trzecim kwartale 2017.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 15:52:49 wysłana przez Hubtus »

Online Zahari

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 70
« Odpowiedź #556 dnia: Październik 06, 2016, 18:48:34 »
http://www.bolumsonucanavari.com/Videolar-BSC_Ozel_Lise_Ogrencileriyle_Bulusan_TOGED_Baskani_Ali_Erkin_ile_Konustuk-14785.htm
Yesterday Taleworlds started a project in Turkey to educate the children about how to become a developer and why so they chose a high school in a town to start. They will be monitoring them etc etc but the main deal here is .

At the end of the interview when asked if he could say something about Bannerlord Ali Erkin says " In a week we have a suprise about Bannerlord"
wth?
hype train coming back?
Zobaczymy co z tego będzie

Dziś przypada już 7 dzień, więc teoretycznie możemy się tego wieczora czegoś spodziewać.

A jednak :/
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 22:50:21 wysłana przez Zahari »

Offline Zabuleq

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #557 dnia: Październik 13, 2016, 17:22:30 »
https://steamdb.info/app/261550/subs/

Może mi ktoś wytłumaczyć co to oznacza?

Online Zahari

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #558 dnia: Październik 13, 2016, 17:37:14 »
This app has been deleted or is hidden to the public...

Ten program został usunięty lub jest ukryty dla społeczności.

To powinno wystarczyć

Offline Zabuleq

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #559 dnia: Październik 14, 2016, 01:24:13 »
Nie koleś xd skoro to lub to, to oznacza że może być ukryty dla społeczności. I jakbys był łaskaw zauważyć to jest to uaktualniane prawie codziennie wiec usunięte być nie może.

Online Zahari

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #560 dnia: Październik 14, 2016, 11:17:09 »
Przetłumaczyłem to co pisze, a że update jest codziennie to łatwo wywnioskować, że nie jest usunięte. A co ja moge zrobić, że tam właśnie jest napisane, że ukryte lub usunięte xD chciałeś to Ci przetłumaczyłem.

This app has been deleted or is hidden to the public...

Ten program został usunięty lub jest ukryty dla społeczności.

https://mobile.twitter.com/ali_erkin/status/786849224583438336
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2016, 12:55:25 wysłana przez Zahari »

Offline Zabuleq

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #561 dnia: Październik 14, 2016, 13:16:05 »
Nie chciałem tłumaczenia bo język Angielski znam bardzo dobrze, jedyne czego chciałem to tego żeby mi ktoś wytłumaczył na czym polega ta strona i jakie informacje się za nią kryją.

Online Zahari

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #562 dnia: Październik 14, 2016, 13:23:59 »
Nie chciałem tłumaczenia bo język Angielski znam bardzo dobrze, jedyne czego chciałem to tego żeby mi ktoś wytłumaczył na czym polega ta strona i jakie informacje się za nią kryją.
Na tej stronie możesz znaleźć każdą grę, która jest lub będzie wydana na steam. Rejestrują się tam każde zmiany wprowadzone przez twórców. Krótko mówiąc tu lądują wszystkie gry na steam. Z tej konkretnej strony dowiadujemy sie, że konsekwentnie Bannerlord jest update'owany. Nie wiem co by tu jeszcze dodać. Jak nasz jeszcze jakieś pytania to mów ;)

Offline Zabuleq

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #563 dnia: Październik 14, 2016, 13:38:32 »
Dziękuję bardzo, o to mi chodziło ;) Nie mam więcej pytań

Online Zahari

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #564 dnia: Październik 14, 2016, 17:21:52 »
Pojawiło się coś takiego :

Early Access less likely to come 2016 but early 2017 instead. MP beta likely to be available some time before SP early access.

Players are able to customize their banners as opposed to pick a pre-made one as in Warband.

Naval combat probable but if, then not at release.

Playing board games with npcs affects relation. No board games in multiplayer as of now.

Different weapons will have different fighting styles/modes. Upstab confirmed to be implemented.

Picking up and keeping items on the battlefield not implemented("for good reasons".) But talked about finding a good solution because "this would be great."

Crafting limited to melee weapons (for now.)

When asked about a physical collector's edition: "We'd love to do it but it's genuinely bloody hard."

When asked about the mechanical influence of VC and NW on Bannerlord, Frank said that the game will be closer in spirit to native Warband than either of those.

When asked about a console release: "BL is exclusively PC focused right now. Consoles are in the back of our minds but I don't think anyone at the company really wants to compromise the experience we offer on PC, which is our main platform and market."

Developers of Han Hun Total War being flewn to Ankara to talk about becoming an official Warband expansion semi-confirmed. (Full answer: "Oh that. Wow... I can't talk about that at all! I'm surprised you even know about it. Impressed, even.") Though it should be said that this was semi-confirmed already, due to the devs taking pictures of Taleworld's office which were uploaded to Chinese forums.

Link: https://m.reddit.com/r/mountandblade/comments/57fcgb/last_night_communityguy_frank_did_a_quick/?utm_source=mweb_redirect&compact=true

Offline vtz

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 64
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #565 dnia: Październik 14, 2016, 19:28:01 »
Nie mam co robić, więc przetłumaczę. :p

Wczesny dostęp będzie prawdopodobnie na początku 2017. Beta multi będzie prawdopodobnie dostępna wcześniej niż beta singla.

Gracze mogą tworzyć własne banery zamiast wybierać spośród gotowych.

Walki na morzu mogą być, ale jeśli już, to nie w wersji 1.0
Granie z NPC-tami w gry planszowe wpływa na relacje. Na razie nie ma gier planszowych w multi.

Różne bronie będą miały rożne style/tryby walki. Zostało już wprowadzone dźganie od góry (np. włócznią)

Zatrzymywanie podniesionych na polu bitwy broni nie pojawi się "z dobrych powodów". Zastanawiamy się nad odpowiednim rozwiązaniem.

Krafting ograniczony do broni białej (na razie)

Zapytani o edycję kolekcjonerską odpowiedzieli "chcielibyśmy taką wydać, ale byłoby to cholernie trudne"

Zapytani o wpływ VC i NW na Bannerlorda, Frank powiedział, że gra duchowo będzie bliższa nativowi niż tym dwóm modom.

Zapytani o wersję konsolową powiedzieli: BL na razie jest tylko na PC. Konsole mamy gdzieś z tyłu głowy ale nie wydaje mi sie, żeby ktokolwiek z ekipy chciał dopasowywać grę pod konsole w najmniejszym stopniu.

Częściowo potwierdzono, że twórcy "Han Hun Total War" stworzą moda do Bannerlorda na podstawie tegoż moda do M&B.

Zaznaczam, że tłumaczenie było pisane na szybko więc może nie być zbyt poprawne stylistycznie, ponadto przekaz tego tłumaczenia może różnić się od przekazu oryginału, bo tłumaczyłem dość luźno.

Offline Zabuleq

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #566 dnia: Październik 15, 2016, 14:09:46 »
Jestem ciekaw czy testy będą otwarte czy też trzeba sie bedzie wysilić żeby bete zobaczyć

Offline Filcefix

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 135
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #567 dnia: Październik 15, 2016, 14:16:11 »
Gracze mogą tworzyć własne banery zamiast wybierać spośród gotowych.

Już widzę, jak połowa graczy biega z kutaczami na tarczach.

Acz ciekawi mnie bardziej kwestia techniczna, jak będzie wyglądał taki proces tworzenia banneru.

Offline Bojar

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 276
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #568 dnia: Październik 15, 2016, 14:22:13 »
"Tworzenie Baneru" - będzie to oznaczało to samo co we wszystkich innych grach. Masz możliwość ustawić sobie niedźwiedzia lub inne zwierze, broń czy jaki tam symbol będziesz chciał. A następnie będą dwa kolory tła i kolor emblematu...

Offline Filcefix

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 135
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #569 dnia: Październik 15, 2016, 14:42:30 »
 Hemmm, to wiele wyjaśnia.
To pozostaje robienie, oczojebnych różowych jednorożców, na seledynowym tle :D Chyba ze paleta kolorów tez będzie ograniczona.