Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 158556 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 159
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
Odp: Najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #435 dnia: Sierpień 17, 2016, 21:48:22 »
Oficjalnie potwierdzone -> jutro pojawi się następne wideo :)
Nie mam lekko czasu, dlatego wielkie dzieki WSZYSTKIM redagujacym za informacje od poczatku tego przedsiewziecia.
Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 256
« Odpowiedź #436 dnia: Sierpień 17, 2016, 22:34:38 »
Jak dla mnie single player szykuje się znakomicie, na tym filmiku obrony twierdzy zauważyłem, że gra jest znacznie bardziej szczegółowa, choćby kilka animacji po śmierci od strzał w zależności od miejsca trafienia. Dodatkowo, nie wiem czy dopatrzyłem się zwisającej głowy w jednym z powalonych wrogów w walce w bramie, czy tylko tak sprytnie operują krwią i miejscem jej pojawiania się.Jedyne do czego mogę się przyczepić to, to że rozgrywka wciąż jest trochę za wolna, nowe animacje chodź fajne i w większej mierze realistyczne mogłyby być po prostu szybsze (oczywiście w granicach rozsądku).  Mam wrażenie, że gra jeśli chodzi o kampanię jest skończona, wydaje mi się że to właśnie multiplayer opóźnia pracę. Nie wiem jak wy, ale wiążę duże nadzieje z multi, oraz z tym że developer niejako będzie wspierał i bardziej angażował się w scenę. Na pewno ciężko będzie dostosować rozgrywkę pod graczy, tak aby była zrównoważona.
Mam podobne odczucia co Ty. Dobrze, że EA Sports nie robi tej gry, bo byśmy mieli kandydata na crapa roku :P

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 140
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #437 dnia: Sierpień 18, 2016, 09:37:45 »
Dziś o 11:30 odbędzie się stream na żywo pod tym linkiem: https://www.twitch.tv/gamestarde.

Treść wiadomości z facebook'a:
Don't miss our exclusive reveal on GameStar's livestream at Gamescom today in two hours at 11:30 am local time! ‪#‎MissionGC‬

Offline Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 154
« Odpowiedź #438 dnia: Sierpień 18, 2016, 10:02:59 »
Dajcie znać jak będzie coś wiadomo na temat daty premiery.

Albo jak podadzą datę w której podadzą datę premiery (brzmi idiotycznie ale chyba wiadomo o co chodzi) :P
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline firentis

• Moderator Gier Podobnych
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 126
« Odpowiedź #439 dnia: Sierpień 18, 2016, 11:39:38 »
No, zapowiada się super. Wyjazdy kawalerią na wroga podczas oblężenia. Lepsza dyplomacja - możemy zaoferować różne dobra w zamian za pokój. Coraz bardziej mi się podoba :D

Offline Movart

• Administrator
  • Gawędziarz
  • Piwa: 132
« Odpowiedź #440 dnia: Sierpień 18, 2016, 12:22:27 »
Co nowego:
- możliwość wynegocjowania pokoju jako lord (jeśli posiadamy dostatecznie dużo wpływów) i związany z nim nowy ekran dyplomacji (coś na modłę Cywilizacji),
- możliwość zaatakowania wroga podczas oblężenia (gdy jesteśmy oczywiście stroną broniącą). Co ważne, tylko  część wojsk wroga broni maszyn oblężniczych, jednak im dłużej trwa nasza "dywersja", tym więcej ich się będzie pojawiać,
- na mapie strategicznej widać dokładnie jakim sprzętem dysponują zarówno atakujący jak i broniący zamku,

Resztę streamu zajęło omawianie wczorajszego gameplay'u. 

Padło również pytanie o coop i twórcy nie potrafili jednoznacznie podać odpowiedzi (padło coś w stylu "wiemy, że chcecie, ale jeśli zdecydujemy się na to, to chcemy żeby to było perfekcyjne). Mnie to trochę martwi, ponieważ jak na tym etapie nie mają wizji odnośnie tego elementu, to automatycznie pojawia się pytanie, na jakim etapie są tak na prawdę prace nad grą. To samo jeśli chodzi o datę wydania, o którą również było pytanie i tak jak poprzednio nie potrafili podać odpowiedzi.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2016, 14:26:30 wysłana przez Movart »

Offline Zahari

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 70
« Odpowiedź #441 dnia: Sierpień 18, 2016, 14:09:47 »
Jeśli chodzi o datę wydania, o którą również było pytanie i tak jak poprzednio nie potrafili podać odpowiedzi.
:'( Kiedy to w końcu wyjdzie...

Nagrał ktoś live z Bannerlorda ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2016, 15:13:06 wysłana przez Zahari »

Offline Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 140
« Odpowiedź #442 dnia: Sierpień 18, 2016, 15:35:49 »
Trochę mnie dziwi, że nawet nie podają kwartału, w którym zamierzają to wydać. Z twarzy reprezentantów Taleworlds można było wyczytać, że za bardzo nie wiedzieli jak odpowiedzieć na pytanie dotyczące premiery.  Gra wygląda naprawdę dobrze, a bugów żadnych większych też nie dostrzegłem.Ciekawe w czym tkwi problem. W stabilności gry? Braku modeli i scen? A może w optymalizacji? Szkoda, że dzisiaj dużo więcej nie pokazali. Mam nadzieję, że na następne informacje nie będziemy musieli czekać pół roku.

Offline Haazheel

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #443 dnia: Sierpień 18, 2016, 16:57:41 »
Może chcą po prostu wszystko dopieścić by było cacy i nikt im nie truł, że oni wypuścili produkt wymagający masy łatek jak Gothic 3.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 641
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #444 dnia: Sierpień 18, 2016, 20:10:46 »
Myślę, że nie ma się co przesadnie martwić - po wideo widać, że BL jest już w jakimś stopniu rozwinięty w aspekcie innym, niż gry planszowe. Na plus nowe oblężenia. O wiele bardziej urozmaicone, niż te w WB, oby i inne aspekty były równie dobre.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #445 dnia: Sierpień 18, 2016, 23:17:14 »
Im później tym lepiej. Może zdąże kompa kupić.

Offline Haazheel

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #446 dnia: Sierpień 19, 2016, 00:02:04 »
No właśnie, jak ja to kocham, kupić nowej generacji komputer aby zagrać w jedną grę, plus te które nie chciały albo kijowo działały mi na obecnym sprzęcie. Mówi się trudno trzeba zaoszczędzić, ale i tak kupiłbym Bannera kilka miesięcy po premierze, będzie większa szansa że stanieje. 

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #447 dnia: Sierpień 19, 2016, 01:37:21 »
https://www.youtube.com/watch?v=pv2qb66PbUg
W sumie to taki warband z ładniejszą grafiką i kilkoma dodatkowymi opcjami, ale i tak wychodzi z tego Mount&Bot Botband Botlord.

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 233
« Odpowiedź #448 dnia: Sierpień 19, 2016, 11:19:40 »

Dziękuje. Oto koniec Bannerlola xD

Robi to bodajże ekipa od C-Rpga. Hetman zbuduje praven. Patrząc na grafikę, serio zapewne skończy się to tak, że TW obejdzie się smakiem kasy, a my skończymy pod okiem nadzorcy - IvE, który z batem, będzie stał nad nami i przyśpieszał budowę piramidy Harpaga. Ewentualnie Tav się przerzuci i będzie nam psuł smak życia.

Offline Filcefix

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 135
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #449 dnia: Sierpień 19, 2016, 17:16:36 »
 No ale w Bannerlordzie masz singiel, a dużo jest ludzi których interesuje tylko singiel, mając wylane na multi.