Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 157840 razy)

Opis tematu:

Destructor i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BLyy

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #315 dnia: Marzec 10, 2016, 17:30:09 »
https://www.youtube.com/watch?v=v4Syp_EpuGs
Ja w tym filmiku od 1:12 widzę taką właśnie konstrukcję obok wioski, a obok jest jeszcze większa budowla przypominająca bardziej zamek niż miasto. Chyba, że owy Car Banseth to miasto z takim wyglądem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2016, 18:52:10 wysłana przez BLyy »

Offline Murzyn Waleczny

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 25
  • Taki swój swojski Murzyn.
« Odpowiedź #316 dnia: Marzec 10, 2016, 17:33:06 »
https://www.youtube.com/watch?v=v4Syp_EpuGs
Ja w tym filmiku od 1:12 widzę taką właśnie konstrukcję obok wioski, a obok jest jeszcze większa budowla przypominająca bardziej zamek niż miasto. Chyba, że owy Car Banseth to miasto z takim wyglądem.
To jest battańskie miasto. Jak wyglądają w środku, było widoczne na niedzielnym livestreamie.
  Szlachta murzyńska

Offline Matim

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 24
  • Matim loves you
« Odpowiedź #317 dnia: Marzec 10, 2016, 17:53:15 »
Podziwiam ludzi, którzy mogą grać w SP dłużej niż 2 tygodnie/miesiąc

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #318 dnia: Marzec 10, 2016, 18:58:39 »
Nigdy na multi nie wbiłem i nie wbije. Mój stary wynik z  florisa to ponad 1300 dni w grze.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 640
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #319 dnia: Marzec 10, 2016, 20:51:50 »
Jak to się mówi, o gustach się nie dyskutuje.
Jedni biegają z bagnetami, inni tworzą królestwa na singlu, jeszcze inni ogniem i szablą zdobywają Inflanty, a kolejni wygrywają turnieje na Native. I każda z tych grup graczy jest przekonana, że wybrała najlepszą opcję, a reszta graczy, która siedzi na innym module/trybie, ma jakiś poważny problem ze sobą.

Offline vtz

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 64
« Odpowiedź #320 dnia: Marzec 10, 2016, 21:35:55 »
W pełni się z tobą zgadzam, Lwie. Warband oferuje tyle różnych modułów, co jest jego wielką (jeśli nie główną) zaletą. Czy naprawdę musimy kłócić się, który z nich jest lepszy? Wszystkie są świetne. Ja osobiście najbardziej lubię Vikingra, ale nie mam nic do ludzi grających od 1k godzin w Nativa i ciągle go lubiących. Niech sobie grają, jak lubią ten moduł. Od tego tyle ich jest, aby można było znaleźć swój ulubiony!

Online Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 116
  • Znany też jako MACIEKNISZCZYCIEŚWIATUW
« Odpowiedź #321 dnia: Marzec 10, 2016, 21:41:16 »
To nie zmienia faktu, że nw ssie
Dumny reprezentant polski

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #322 dnia: Marzec 10, 2016, 21:54:47 »
Jedni biegają z bagnetami, inni tworzą królestwa na singlu, jeszcze inni ogniem i szablą zdobywają Inflanty, a kolejni wygrywają turnieje na Native. I każda z tych grup graczy jest przekonana, że wybrała najlepszą opcję, a reszta graczy, która siedzi na innym module/trybie, ma jakiś poważny problem ze sobą.
Są tez członkowie Master Race, którzy grywają w singla, dziubią w Deludża, naparzali w Vikingra, robili renesanse na starych, zapomnianych modach i psioczą na NW. Nazwisk nie wymieniam. :P

A tak na poważnie, to nie ważne w jaki moduł czy tryb ktoś gra, ważne, że się dobrze bawi.
Nie licząc graczy robiących liniówki na NW oczywiście, Ci ludzie są chorzy i się nie bawią. :P

Offline Murzyn Waleczny

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 25
  • Taki swój swojski Murzyn.
« Odpowiedź #323 dnia: Marzec 10, 2016, 21:58:57 »
Ale proszę już, nie dyskutujmy o tym, bo człowiek (albo Murzyn hehe) wchodzi sobie z pewnością, że coś nowego z M&B2 a tu kolejne masowe bóle d♥♥y natiwowców i innych wyznawców modułów XD
  Szlachta murzyńska

Offline TwarógSzatana

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #324 dnia: Marzec 10, 2016, 22:00:16 »

Masz rację, zgadzam się z tobą. Dla mnie całą magią mount and blade jest singiel. Jedynie co op mógłby to zmienić. Dlatego osobiście nie chciałbym jeśli gra jest skończona, czekać aż zrobią do niej multi.

Offline szyszuPL

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
Odp: Odp: Mount&Blade Bannerlord Podsumowanie informacji
« Odpowiedź #325 dnia: Marzec 12, 2016, 13:26:51 »
https://www.youtube.com/watch?v=-t58SS6KELo

Tutaj jest tylko pokazany ten najnowszy gameplay, gościu wyciął gadanie jednego z twórców i sam po polsku, przedstawił grę, według mnie całkiem fajnie gdyby nie jakość nagrania.

Offline Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 154
« Odpowiedź #326 dnia: Marzec 12, 2016, 14:52:47 »
2:26
"Jeżeli chcecie więcej tych materiałów które widzicie to....dajcie suba."

Ludzie, macie go subować! Każdym jednym swoim multikontem na youtube, im więcej subów dostanie tym więcej materiałów o grze twórcy udostępnią :O

NO I PO CO TO CZYTASZ, NA CO CZEKASZ? IDŹ GO SUBOWAĆ A NIE CZAS TRACISZ NA CZYTANIE MOICH WYPOCIN
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Online Hubtus

• Moderator
  • Opój
  • *
  • Piwa: 140
« Odpowiedź #327 dnia: Marzec 12, 2016, 16:06:07 »
https://www.youtube.com/watch?v=-t58SS6KELo

Tutaj jest tylko pokazany ten najnowszy gameplay, gościu wyciął gadanie jednego z twórców i sam po polsku, przedstawił grę, według mnie całkiem fajnie gdyby nie jakość nagrania.
Mnie ten gość w żaden sposób nie przekonał do siebie. Nudny komentarz, zero ciekawych informacji, mówi tylko to co widzi. W dodatku popełnił kilka błędów, co utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że niewiele wie w temacie:
  • Czerwonych nazwał cesarstwem,
  • Powiedział, że cesarstwo jest zjednoczone, a jak widać po mapie jest to raczej schyłek jego panowania(chociażby dlatego, że cesarstwo jest podzielone na trzy frakcje),
  • "Historia dzieje sie 1000 lat przed akcją z Warbanda" - nie tysiąc tylko 200 lat wcześniej,
  • Nie wiedział co symbolizuję ikona czerwonej tarczy(życie bohatera) i czarnego ptaka(morale),
  • Najpierw mówi, że zna wymagania sprzętowe, po czym sprawdza i stwierdza, że jednak ich nie ma, co jest akurat prawdą.
Podsumowując ten filmik to kiepskie źródło informacji wprowadzające widza w błąd. Jak ktoś szuka rzetelnych informacji to niech kieruje się prasą oraz chociażby tym forum.  Świetnym źródłem informacji są chociażby posty Movarta w wątku "
Mount&Blade Bannerlord: podsumowanie informacji"

Offline szyszuPL

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #328 dnia: Marzec 12, 2016, 16:35:18 »
Mnie ten gość w żaden sposób nie przekonał do siebie. Nudny komentarz, zero ciekawych informacji, mówi tylko to co widzi. W dodatku popełnił kilka błędów, co utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że niewiele wie w temacie:
  • Czerwonych nazwał cesarstwem,
  • Powiedział, że cesarstwo jest zjednoczone, a jak widać po mapie jest to raczej schyłek jego panowania(chociażby dlatego, że cesarstwo jest podzielone na trzy frakcje),
  • "Historia dzieje sie 1000 lat przed akcją z Warbanda" - nie tysiąc tylko 200 lat wcześniej,
  • Nie wiedział co symbolizuję ikona czerwonej tarczy(życie bohatera) i czarnego ptaka(morale),
  • Najpierw mówi, że zna wymagania sprzętowe, po czym sprawdza i stwierdza, że jednak ich nie ma, co jest akurat prawdą.
Podsumowując ten filmik to kiepskie źródło informacji wprowadzające widza w błąd. Jak ktoś szuka rzetelnych informacji to niech kieruje się prasą oraz chociażby tym forum.  Świetnym źródłem informacji są chociażby posty Movarta w wątku "
Mount&Blade Bannerlord: podsumowanie informacji"

No, tak faktycznie. Jednak nie wydaję mi się żeby nudno gadał, owszem popełnił kilka tych błędów, ale np. ja też myślałem że akcja dzieje się 1000 lat przed. Chyba na jakimś forum gdzieś to wyczytałem, tak samo o tym że Cesarstwo jest jeszcze jako jedna nacja, i dopiero podczas rozgrywki "się podzieli" a okazało się nie prawdą. Gostek chyba też szukał w złych źródłach.

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #329 dnia: Marzec 13, 2016, 22:42:19 »
Jak już się robi filmik, to się sprawdza źródła. Przecież sami developerzy mówili, że 200 lat i że będzie więcej niż jedno cesarstwo. Te rzeczy było wiadomo już od bardzo dawna, chyba już z dobry rok temu.