Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 173749 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rivet

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 98
  • Po bitwie nie ma wrogów, są tylko ludzie.
Odp: Najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 08, 2016, 11:42:35 »
Sposobu wypowiedzi Riveta nie będę komentował, nie moje to zadanie. Aczkolwiek trochę racji ma. Dział promocji i marketingu u Turków leży i kwiczy.
Z drugiej jednak strony...... przypomnę, że NW też wychodziło wieczność, a twórcy przez dobre 1,5 roku obiecywali, że "już za chwileczkę, już za momencik" ujrzymy coś wspaniałego. Co dostaliśmy? Pianino...

Dlatego im nie można wierzyć i do wszystkiego co przedstawiają podchodzić z dystansem. Przypomnę o Viking Conquest, jakie to miało być cudowne. Dedalus zresztą opisywał jakie TW ma podejście.
(click to show/hide)
Dopuszczają jako marka to wydania bubla tylko po to, żeby nachapać się mamony. Maja prawo, ale przez takie działanie wystawiają o sobie opinię.

Pierwszy też będziesz w kolejeczce po Bannerlorda.

Preordera nie zamówię, ale oczywiste jest, że jak gra zbierze ciepłe recenzje to kupie, bo tak samo czekam na tą grę jak i wy. Jeśli sceptycznie podejdzie się do gry, to potem tylko pozytywnie moga cię zaskoczyć, czego wam i sobie życzę.

pozdro600

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 787
« Odpowiedź #241 dnia: Luty 08, 2016, 13:04:49 »
Ponownie apeluję o przeczytanie nazwy tematu. Ludzie tutaj wchodzą po to, żeby przeczytać nowinki o Bannerlordzie, a nie debilne prowokacje, czy wasze spory. Kolejne takie posty usuwam, a autorów nagradzam punktami. Chcecie sobie dalej tak dyskutować? Proszę bardzo, ale załóżcie inny wątek, np. "Czego się spodziewam po Bannerlordzie" albo "Jak oceniam pracę TaleWorlds", czy cokolwiek innego. Ale tutaj tego nie kontynuujcie, bo z pewnością przeszkadzacie wielu gościom (mówię tutaj o niezarejestrowanych), którzy szukają tutaj nowych informacji.

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Utracjusz
  • *
  • Piwa: 42
« Odpowiedź #242 dnia: Luty 10, 2016, 09:18:08 »
Wsadźcie swoje bóle dupy jeszcze głębiej w odbyt. Jedyna słuszna wersja to native! :D Wychodzi Bannerlord i robię to samo, co z Warbandem - kupuję od razu, bez zastanowienia :P
"Przystojny, ale niezły ch*j.
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Offline Rumcajs z Galapagos

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 14
« Odpowiedź #243 dnia: Luty 10, 2016, 15:42:09 »
Jedyna słuszna wersja to native! :D
Mam nadzieję że to ironia? Niech każdy dla siebie zachowa informację jaki moduł lubi najbardziej. A nie rodzą się tutaj sprzeczki które przypominają mi wojny fanboy'ów np. ps3 vs xbox360 , pc vs konsola.

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 235
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 10, 2016, 16:36:16 »
Ponownie apeluję o przeczytanie nazwy tematu. Ludzie tutaj wchodzą po to, żeby przeczytać nowinki o Bannerlordzie, a nie debilne prowokacje, czy wasze spory.
Wsadźcie swoje bóle dupy jeszcze głębiej w odbyt. Jedyna słuszna wersja to native! :D Wychodzi Bannerlord i robię to samo, co z Warbandem - kupuję od razu, bez zastanowienia :P
    Native, jest najlepszym modem, dzięki swojemu soundtrackowi.

A tak bardziej serio, to czy nie lepiej po prostu założyć jeden, zamknięty wątek, w którym byłyby tylko informacje umieszczane przez adminów?

Offline Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 176
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 11, 2016, 11:28:14 »
Przecież jest :D
(Teoretycznie bo rzadko aktualizowany. No i w sumie to nie zamknięty. Ale jest.)

Co do samego Bannerlorda, bo w sumie jak dodam ten post to przynajmniej część będzie na temat; póki co nie jestem pewny czego do końca się spodziewać po tej grze. Twórcy przedstawiają nam zawartość dość skąpo, myślę że tegoroczne targi Gamescom powinny nieco rozjaśnić nam temat (skoro premiera jest potwierdzona w tym roku to twórcy muszą zacząć przyciągać do siebie potencjalnych nabywców), więc podejrzewam że zaprezentują coś sensownego.
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 19, 2016, 12:39:04 »
5 marca w sobotę odbędzie się 40-minutowa prezentacja, na której zostanie zaprezentowany gameplay Bannerlorda.

Więcej informacji: http://weekender.pcgamer.com/pc-gamer-stage/mount-and-blade-2

Offline Rivet

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 98
  • Po bitwie nie ma wrogów, są tylko ludzie.
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 19, 2016, 16:09:28 »
Już objaśniam co pokażą. Widziałem info na reddicie i 4chanie, więc to nie fake.

Wstęp:
5 minut -  problemy z odpaleniem prezentacji i pierdzielenia o pupie Maryni

Gameplay:
5 minut - kreator postaci
15 minut - prezentacja gier w tawernie
5 minut - nowy system powtórek
5 minut - tworzenie map
3 minut - crafting
16 sekund - walka
1 minuta 44 sekundy - podsumowanie, podanie ceny 170zł (kochamy naszych fanów, wkładamy całe serce w badziewlorda, to dla was, nie zawiedziecie się)

Dla przeglądających - nie jest to oficjalna informacja // Dyktator
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2016, 16:12:28 wysłana przez Dyktator »

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 239
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #248 dnia: Luty 19, 2016, 16:14:11 »
Super wiadomość
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #249 dnia: Luty 21, 2016, 01:01:24 »
Tutaj oficjalna informacja odnośnie tego, co pisałem wyżej: https://www.taleworlds.com/en/Games/Bannerlord/News/146

Zakładam, że nikt z tego forum tam się nie wybiera, ale może znacie kogoś, kto tam będzie?

Offline Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 02, 2016, 15:23:17 »
Muszę zedytować bo mam poczucie winy: to NIE są nowe informacje, przeciwnie. Są one tak stare że aż część mogła o nich nie usłyszeć więc w sumie czemu by nie wrzucić żeby nieco ożywić temat przed sobotą? :)

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2016, 16:17:16 wysłana przez Eltarek »
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Murzyn Waleczny

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 25
  • Taki swój swojski Murzyn.
« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 02, 2016, 15:44:03 »
Więcej screenów! :D
Nie wiem dokładnie kiedy to puścili więc możliwe że większość z Was już to widziała.

Jestem przekonany, że już każdy to widział.
  Szlachta murzyńska

Offline Kradus

• Dei gratia dux Zendarae
  • Moderator Globalny
  • Zbrojny
  • **
  • Piwa: 304
« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 02, 2016, 15:44:38 »
Szczerze mówiąc nie interesowałem się zbytnio tym tematem i możliwe, że to pierwsze skriny jakie widzę z nowej gry. I tak stwierdzam, że jakieś to strasznie cukierkowe. Jakoś chyba wolałem bardziej sztywną i kamienna grafikę Warbanda, gdzie oczywiście było mniej realistyczności i efektów niż w tych skrinach co wrzuciłeś ale to właśnie jakieś takie dziwne jest. Może jestem przyzwyczajony do starych gier i innych renderów i kolorystyki.
Ciekawią mnie natomiast te napisy "Peasants waits xx seconds". Coś wiecie na ten temat? Może jakieś nowe misje wewnątrz włości czy cuś, ale zapowiada się ciekawie.
"Myślałem że jak napisałeś tedx to zrobiłeś błąd i miało być Tede lol" ~ Kokosz

"Przepraszam myslalem ze dr dre i drake to to samo" ~Jerzy Burza

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 50
« Odpowiedź #253 dnia: Marzec 02, 2016, 16:04:21 »
Te screeny były pierwszymi w ogóle wypuszczonymi lata temu. A już myślałem, że faktycznie coś nowego zobaczę i będę miał co hejcić. :/

Offline Eltarek

• Moderator
  • Bibosz
  • *
« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 02, 2016, 16:05:32 »
Ciekawią mnie natomiast te napisy "Peasants waits xx seconds". Coś wiecie na ten temat? Może jakieś nowe misje wewnątrz włości czy cuś, ale zapowiada się ciekawie.

Też je wychwyciłem i powiem szczerze że nie mam pojęcia. Szukałem nawet jakichś informacji na ten temat ale jedyne co znalazłem to wiadomości mówiące że "to tylko chwalący się nowymi skryptami twórcy". Wygląda na to że nikt nie wie o co chodzi, mało kto w ogóle to zobaczył a TaleWorlds nic o tym nie powiedziało co oznacza że na rozwiązanie tej zagwozdki jeszcze trochę poczekamy.

Jestem przekonany, że już każdy to widział.

Wiem, teraz zobaczyłem że większość z nich jest sprzed 2014 roku. Nie zmienia to faktu że niektórzy (w tym ja) nie wiedzieli wtedy jeszcze nawet o dwójce, specjalnie dodałem że wrzucam dla osób które jeszcze nie nie miały okazji ich obejrzeć.

Te screeny były pierwszymi w ogóle wypuszczonymi lata temu. A już myślałem, że faktycznie coś nowego zobaczę i będę miał co hejcić. :/

Sori :/