Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Dyskusja: najświeższe informacje o Bannerlord  (Przeczytany 158148 razy)

Opis tematu:

Offline Aharo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 3
Odp: Najświeższe informacje o Bannerlord
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 06, 2014, 09:30:53 »
Przecież to zupełnie inne gry...

Dla pojedynczego gracza, to owszem. Ale jeśli w obu grach pojawi się multi to założenie będzie miało takie samo, a na chwilę obecną KC zapowiada się znacznie lepiej i ma znacznie większy potencjał.

A no, odkop miesiąca.
cześć, co tam

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 06, 2014, 17:57:54 »
MP też będzie inne, to widać. Obie gry posiadają inną mechanike. Nawet podstawa jaką jest perspektywa różni się w obu produkcjach.
Sława!

Offline Aharo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 06, 2014, 22:34:13 »
MP też będzie inne, to widać. Obie gry posiadają inną mechanike. Nawet podstawa jaką jest perspektywa różni się w obu produkcjach.

Jak możemy mówić o mechanice w multi jak jeszcze nie zostało to za bardzo przedstawione? Kampania w KC wygląda tak, ale multi może wyglądać już trochę inaczej. Tak samo nie wiadomo w jakim kierunku pójdą twórcy MB, chociaż po aktualnych screenach można wstępnie stwierdzić, że będziemy mieli prawie to samo. Ale póki co pozostaje czekać na więcej informacji.
cześć, co tam

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 641
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 06, 2014, 22:41:14 »
Kiedy pisałem, że KC jest lepsze od Bannerlorda, to stwierdziłem niepodważalny fakt. A co do tego, że całkiem inne gry, to cóż... nie każdy zarabia dużo kasy/jest gimbem chodzącym w Levisach, którego wszystkie zachcianki finansowe są spełniane przez rodziców (nie sugeruję, że to ktoś z przedmówców). Jeśli mam lata 2014 i 2015 i perspektywę kupna nowego kompa, Wiedźmina 3, FIFY 15, HoI 4, KC:D, Bannerlorda i całkiem sporo jeszcze pozycji, których nie będę wymieniał, bo nie ma sensu, to zrozumiałe, że z części muszę zrezygnować, w przypadku części zakup przesunąć w czasie... I w obecnej sytuacji zdecydowanie kupuję KC, a BL będzie musiał poczekać. Tak wgle to straszny OT nam wyszedł :D

Offline Aharo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 06, 2014, 23:24:03 »
No nie powiem, że masz trochę racji. Osobiście po tym co zaprezentowało TaleWorlds na chwilę obecną stawiam w priorytecie KC które zapowiada się naprawdę miodnie. *-*

Chyba, że TaleWorlds zaskoczy całą populację ziemi genialną grą : D
cześć, co tam

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 238
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 07, 2014, 14:23:24 »
Kiedy pisałem, że KC jest lepsze od Bannerlorda, to stwierdziłem niepodważalny fakt.
Jaki niepodważalny fakt? wtf
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 88
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 07, 2014, 18:20:33 »
Kiedy pisałem, że KC jest lepsze od Bannerlorda, to stwierdziłem niepodważalny fakt.
No tak, moja opinia wyciągnięta z dupy = niepodważalny fakt. Nie jesteś przypadkiem kreacjonistą czy coś? No i na dodatek kto ci kazał być biednym?

A co do KC niby zapowiada się fajnie ale po paru detalach technicznych wyłowionych ze zwiastuna nie ma co raczej nastawiać się na masywne bitwy, żeby tylko nie skończyło się taką pseodoepickością "gigantycznych" starć rodem ze skyrima.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:26:47 »
No tak, moja opinia wyciągnięta z dupy = niepodważalny fakt.
W ogóle nie miałem na myśli twojej opinii :D To były moje przemyślenia po obejrzeniu wszystkiego co zaprezentowali twórcy.
No i na dodatek kto ci kazał być biednym?
Eee... WTF? Stwierdziłem (nie mówiąc tego dosłownie), że nie zarabiam dużo. I co?

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 88
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:37:29 »
Ehhh, nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o schemat myślenia popularny wśród niektórych ludzi według których ich niczym nie podparta osobista opinia jest niepodważalnym faktem. Przecież oczywiste jest że nie mówiłem tam o swojej opinii skoro nawet jej wcześniej nie wyraziłem. I doskonale widzę że też cierpisz na syndrom eksperta od wszystkiego dzięki czemu na podstawie dwóch filmików możesz już stwierdzić niepodważalne fakty. Tak przy okazji mógłbyś podzielić się jakimś niepodważalnymi faktami na temat pochodzenia siły grawitacji? Dzięki swoim przemyśleniom mógłbyś dostać nagrodę nobla.
Stwierdziłem (nie mówiąc tego dosłownie), że nie zarabiam dużo. I co?
Czy to moja wina? Zacznij zarabiać dużo a nie marudź.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 20:50:53 wysłana przez Mat Berserker »

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 07, 2014, 21:07:41 »
Czy to moja wina? Zacznij zarabiać dużo a nie marudź.
Nie marudzę. Nie mam z tym problemu. A co do "niepodważalnego faktu", to rzeczywiście przesadziłem, ale opierając się na materiałach, które udostępniają twórcy obu gier, jak dla mnie (jest to moja subiektywna opinia) jak na razie KC jest po prostu lepsza.
Chodziło mi o schemat myślenia popularny wśród niektórych ludzi według których ich niczym nie podparta osobista opinia jest niepodważalnym faktem. Przecież oczywiste jest że nie mówiłem tam o swojej opinii skoro nawet jej wcześniej nie wyraziłem.
Jest co najmniej kilka powodów, które sprawiają, że tak myślę. Po prostu wstawianie masy tekstu o KC w temacie o Bannerlordzie jest bez sensu. Nie przeczytałem całego tematu, i myślałem, że wyraziłeś swoją opinię wcześniej. A za wszystkie niezrozumienia i przeinaczenia przepraszam, ostatnio trochę mało śpię i czasami mam problemy z ogarnianiem :D

Offline cobran

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
  • Warrusie! oddaj mi moje legiony!
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 07, 2014, 21:29:11 »
Co do epickich bitew w Skyrimie, ściągnij sobie moda pt. Warzones, ale ostrzegam że potrafi pocisnąć kompa

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 21, 2015, 19:31:44 »
https://www.taleworlds.com/en/Games/Bannerlord/Blog/11

Pojawił się nowy devblog.

Całkiem przyjemna muzyczka. Ostatni screen daje nadzieje że świat się trochę ożywi :)
Sława!

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 21, 2015, 19:36:33 »
O shit, w M&B będzie jakaś przyjemna dla ucha muzyka? :OO

No to mile zaskoczyli, może nie jest to coś ważnego (szczególnie, że większość graczy multi wyłącza muzykę z gry xD), ale jednak jakiś sygnał, że naprawdę wszystko można polepszyć.

A ostatni screen rzeczywiście również obiecujący.

(click to show/hide)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 21, 2015, 19:40:29 »
szczególnie, że większość graczy multi wyłącza muzykę z gry xD
To żeś mnie teraz zaskoczył... to w WB w ogóle jest muzyka? xD To chyba wyłączyłem ją przy pierwszym uruchomieniu gry jakieś 3 lata temu :P

Jeśli chodzi o ostatni skrin, to czegoś naprawdę przełomowego tam nie widzę - to samo co dodają tawerniane animacje Deadalusa (oczywiście nie mówię o grafice, która istotnie poprawiła się).

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 21, 2015, 19:52:36 »
No nie powiem muzyka fajna, wpada w ucho. Ostatni skrin wygląda zachęcająco, trzymamy kciuki za nich, może się im wreszcie uda ożywić świat w grze.
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.